Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x4 What I Am » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:12

3x4 What I Am

What I Am | Air Date: 12/14/2006
Addison and Derek are both horrified to see Mark shaking hands with the Chief, who's just hired him.

They're distracted by Meredith, who keeps throwing up after complaining of a stomachache. She collapses and Cristina asks her if she's pregnant, in earshot of everyone. Meredith says she can't be pregnant, but if she is, it could only be Derek's. She thinks she has an ulcer from trying to juggle Derek and Finn; it turns out she has appendicitis.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 mar 2007, o 14:27


Mer i morfina - boskie połączenie :P myślałam, że padnę jak Meredith powiedziała Bailey, że jest śliczna :hah: a potem ten "pijacki" wzrok kiedy Finn, Derek i George byli u niej w pokoju... :hah:
Poza tym, Mark i Callie - nic nie mówię, ale w zasadzie dla mnie to mogłoby już tak zostać :P

sprawa Izzie, Danny mnie w ogóle nie interesowała bo ich [jako pary] nie lubiłam.
Want your bad romance.
<<

Freya

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 2 maja 2007, o 21:29


oj tak! wątek Mer + morfina był genialny! :D ale i tak rozmowa z Mark'iem była chyba najlepsza ;D
(-McSteamy, whooo! :D
-Jak się ma moja ulubiona rozpustna kochanka?
-Nie słyszałeś? Teraz jestem cudzołożną dziwką) szczera aż do bólu ;)

świetna była też rozmowa Addie i Bailey
(-Miranda, co ja mam robić?
-Na początek trzymaj nogi razem w jego obecności) :D boski txt
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 cze 2007, o 20:27


tez się zgadzam :D Meredith + morfina = mieszanka wybuchowa :D
trust him... he's a doctor!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 27 lip 2007, o 19:30


HeroSHI napisał(a):She collapses and Cristina asks her if she's pregnant, in earshot of everyone.


Fajna była reakcja Addison, kiedy podejrzewali ciążę u Meredith :hihi:

bluevein napisał(a):Mer i morfina - boskie połączenie :P


Zdecydowanie ;D Ciekawe rzeczy wtedy mówi :P

bluevein napisał(a):a potem ten "pijacki" wzrok kiedy Finn, Derek i George byli u niej w pokoju... :hah:


"Moi trzej chłopcy" :hah:


Sprawa z Izzie i Dannym też mało mnie ruszała.. Nie lubiłam ich jako "pary", mimo że Izzie bardzo lubię, ale ona mi do kogoś innego pasuje :P
<<

nienormalna

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 28 lip 2007, o 10:55


Ten odcinek był jednym z śmiesznych....szczególnie Meredith i morfina....po prostu to mnie rozwaliło ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 18:08

Re: 3x4 What I Am


Meredith i morfina - :hah:

McSteamy whoooo!, albo jak się Fin dowiedział o niej i George'u, no i rozmowa z Addison była bardzo fajna też.

Ten koleś (sprzedawca samochodów) - chciał tylko zapalić papierosa a spalił sobie całą twarz...

Mark pracuje w SGH...będzie ciekawie... :cool:

Addison i ta babka w ciąży, co chciała urodzić w naturalny sposób...dobrze że nic poważnego się nie stało.

Co do Addison to bardzo fajnie się zachowała, jak powiedziała Derek'owi: "Don't hurt her again."

Derek powiedział Mer, że nie może być z nią...no nie mogę...kiedy oni wreszcie będą normalnie ze sobą...te zabawy w kota i myszkę już mnie nudzą...

Sprawa z Denny'm mnie nigdy za bardzo nie obchodziła...ale dzisiejsze sceny z tym związane były dobre - szczególnie jak Izzie wybuchła w rozmowie z ojcem i w ostatniej scenie.

Callie i Mark - no, no. :cool:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 mar 2008, o 17:50

Re: 3x4 What I Am


Koleś od papierosów chciał zapalić papierosa a spalił całą twarz przez węrzyk z tlenem...

Calie się dosłownie puszcza. ^^

Mark musi ciągle mieszać. ;/

Mer naćpana była super. ;p

Izzie jest bogata. ;p
We Are The World haiti

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.