Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x23 Through The Looking Glass part 2 » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 23 kwi 2007, o 19:08

3x23 Through The Looking Glass part 2

[center]Through The Looking Glass part 2[/center]

Rozbitkowie prowadzeni przez Jacka zbliżają się tymczasem do wieży radiowej. Jack zagadnięty przez Kate czemu poparł Sawyera w sprzeciwie przed jej powrotem na plażę, mówi że po to aby ją chronić i że ją kocha. Nagle na drodze rozbitków pojawia się Ben i Alex. Jack zgadza się na chwilę rozmowy. Ben mówi mu że Naomi nie jest tym za kogo się podaje i że połączenie z jej statkiem spowoduje śmierć wszystkich ludzi na wyspie zamiast oczekiwanego ratunku. Prosi a następnie szantażuje Jacka aby ten oddał mu telefon satelitarny. Nie dochodzą do porozumienia. Ben łączy się z Tomem i zarządza zabicie Sayida, Jina i Bernarda. W krótkofalówce słychać odgłosy wystrzałów z egzekucji. Ben zostaje pobity przez Jacka następnie związany. Alex dowiaduje się od Bena że jej matką jest Danielle.


Juliet i Sawyer docierają na plażę. Tom i Ryan zastanawiają się co teraz zrobić bo nie wykonali rozkazu Bena i strzelali w piasek a nie w pojmanych rozbitków. Nagle z dżungli wyjeżdża Dharma bus prowadzony przez Hurleya i przejeżdża Ryana. W zamieszaniu Sayid przewraca Jasona i skręca mu kark. Juliet mierzy z pistoletu do Toma, który oświadcza że się poddaje. Sawyer jednak zabija bezbronnego Toma. Hurley łączy się z Jackiem przez krótkofalówkę i opowiada o przebiegu zdarzeń. Grupa Jacka podąża dalej do wieży radiowej bo mimo wyłączenia przez Charliego urządzenia blokującego, do uruchomienia telefonu satelitarnego trzeba jeszcze zatrzymać sygnał nadający od 16 lat wiadomość od Danielle. Udaje się to wykonać i Naomi dzwoni na statek ratunkowy, jednak pojawia się Locke i rzuca w nią nożem. Naomi umiera. Dochodzi do konfrontacji Locke - Jack. Jack podnosi telefon z ziemi a Locke mierzy do niego z pistoletu - nie chce dopuścić do nawiązania połączenia. Jack nie daje za wygraną, Locke odchodzi. Telefon odbiera Minkowski, który po krótkiej rozmowie z Jackiem prosi aby wszyscy pozostali na miejscu bo wkrótce ktoś się po nich zjawi.

[center]Obrazek [/center]

Jack siedzi w samolocie. Jest niespokojny, wypija do końca swojego drinka i prosi przechodzącą stewardesę o kolejnego. Ta nie chce jednak już nic serwować ponieważ lądują już za 20 minut. Daje mu za to do poczytania gazetę. Tam Jack znajduje artykuł, który go bardzo ciekawi. Wydziera go z gazety i zabiera ze sobą. Następnie widzimy go prowadzącego samochód przez Sixth Street Bridge w Los Angeles. Zatrzymuje samochód i płacząc patrzy na wycinek z gazety. Dzwoni do kogoś, ale nagrywa się tylko na automatyczną sekretarkę, mówi: właśnie przeczytałem. Potem wychodzi z samochodu i wspina się na most, chce skoczyć. Nagle ktoś traci panowanie nad samochodem zaraz za nim i wypadkowi ulega kobieta z dzieckiem. Jack odwraca się, schodzi z mostu i biegnie kobiecie na pomoc.

Jack siedzi w pokoju w szpitalu i pielęgniarka opatruje jego czoło. Wchodzi Sarah, która wciąż widnieje jako osoba pierwszego kontaktu jeśli coś się dzieje z Jackiem. Pyta go czy pił i dlatego jest pokiereszowany, ale ten zaprzecza. Pyta też gdzie to jechał o drugiej w nocy, ale Jack w odpowiedzi pyta czy Sarah może zawieźć go do domu, ta jednak nie sądzi by był to dobry pomysł i wychodzi.

Następnego dna Jack stoi przy łóżku kobiety z wypadku. Bierze kilka tabletek Oksykodonu, tuż przed wejściem dr. Hamill, który jest aktualnym ordynatorem chirurgii w szpitalu św. Sebastiana.

Jakiś czas później pijany Jack prowadzi samochód trzymając w ręce wycinek z gazety i słuchając piosenki Nirwany "Scentless Apprentice". Zatrzymuje się przed domem pogrzebowym. Ponownie próbuje do kogoś telefonować. Wchodzi do domu pogrzebowego i stoi chwilę przy trumnie (zmarłego o którym przeczytał w gazecie). Od pracownika domu pogrzebowego dowiaduje się że nikt nie przyszedł na pogrzeb. Jack mówi mu że zmarły nie był jego krewnym ani przyjacielem.

Jack idzie do apteki po Oksykodon, jednak aptekarka nie chce mu go sprzedać gdyż wykorzystał już limit 3 opakowań. Jack udaje się więc do szpitala i kradnie z magazynu kilka sztuk tego leku. Przed wyjściem ze szpitala wdaje się w kłótnię

dr. Hamillem. Po powrocie do domu Jack dalej pije i dzwoni, tym razem ktoś odbiera i umawia się z tą osobą na spotkanie w pobliżu lotniska, w znanym im miejscu.

Na zakończenie odcinka dowiadujemy się, że tym razem nie mieliśmy do czynienia z retrospekcją tylko wydarzeniami przyszłymi.
Po przyjeździe na miejsce okazuje się iż Jack umówił się spotykanie z Kate. Z ich krótkiej rozmowy dowiadujemy się, że opuścili wyspę prawdopodobnie z przynajmniej jeszcze jedną osobą, której pogrzeb odbył się nie dawno (nie dowiadujemy się jednak kto to był). Jack opowiada Kate że dzięki karnetowi otrzymanemu od linii Oceanic lata do Tokyo, Singapuru i Sydney. Chce aby samolot rozbił się i modli o to przy każdej turbulencji. Mówi że ma już dość okłamywania wszystkich i że opuszczenie wyspy było błędem.

Jack: Kate. My... nie powinniśmy byli opuszczać wyspy.
Kate: To nieprawda. Do widzenia, Jack.
Jack: Musimy tam wrócić, Kate. Musimy tam wrócić!

źródło: lostpedia

[center]Retrospekcja: Jack[]

Air date: 23 maja 2007[/center]
Ostatnio edytowano 8 lip 2007, o 00:22 przez HeroSHI, łącznie edytowano 3 razy
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 maja 2007, o 23:59


Odcinek super lepszy od 22 chociaż można powiedzieć, że to jest ten sam :) Końcówka oszałamia (chociaż czytałem o tym w spoilerach). Świetnie zrobiona ostatnia scena Charliego - i w dodatku kim jest ten kto odebrał sygnał Jacka i rozbitków. Czyżby prawdziwa Dharma...??? I co ja teraz będę oglądał w przerwie Losta... Trzeba skołować jakiś nowy serial ;) . Odcinek 10/10. :D
Ostatnio edytowano 25 maja 2007, o 00:12 przez mateusz698, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
<<

banan91

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 25 maja 2007, o 17:10


Dopiero oglądłem. i szkoda mi. szkoda mi jacka. że nie chciał wrócić. szkoda mi charliego że utoną. wydawało się że wszystko się wyjaśni, a wyjaśniło się tylko to że wrócą. odcinki super chyba najlepsze od początku LOST. ciekawe co będzie z tymi co do nich dzwonili, mówił że za chwile polecą na wyspę i ich uratują. a przecież jeszcze 3 sezony lostu ma być. zobaczymy. :D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 maja 2007, o 17:22


Kompletnie nie kapuję, czemu Charlie postanowił jednak utonąć, ale cóż.
Bardzo fajna końcówka, gdy okazuje się, że to nie flashbacki, ale przyszłość względem wydarzeń na wyspie, jednak taki powinien być cały sezon, jak na season finale jakoś niezbyt zachwyciło.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 maja 2007, o 17:37


no końcwka mnie zdziwiła, że to przyszłość. I to chyba jedyny plus tego odcinka jak dla mnie.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

HeroSHI

Postdodano 25 maja 2007, o 18:16


Charlie... :] muszę przyznać, że popłakałam się przy tej scenie... ;)

I jeszcze Penny...

Ciekawe było to, że teraz była nie retrospekcja tylko wypad w przyszłość :]

W sumie każdy kto jest na wyspie nie ma do czego wracać, albo sprawy na wyspie stały się ważniejsze... Chociaż z drugiej strony Desmond chce i ma po co wrócić [Pen].. :]

Ogólnie podobało mi się zakończenie sezonu, baardzo dobrze, że ostatni odcienek zrobili dwugodzinny - szkoda, że nbc nie zrobiło tak samo z heroes...

Teraz wszystko się kończy... ;(
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 maja 2007, o 19:06


Wg mnie naprawdę dobry odcinek (właściwie odcinki). Cieszę się, że nie czytałam żadnych spoilerów, bo nie byłoby żadnej niespodzianki ;)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 25 maja 2007, o 22:07


Mnie najbardziej zastanawia kto był w trumnie. Obstawiam Juliet albo Bena.
Ostatnio edytowano 25 maja 2007, o 22:07 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 25 maja 2007, o 23:03


Kurcze.. mam malutki niedosyt;/ Ze nie wiem jak wkoncu zostali uratowani, co sie potem dzialo... co wkoncu z tymi ludzmi co niby 'mieli ich uratować'. I ten wypad w przyszłość? To Kate bedzie Sawyer'em tak? Biedny Jack popadnie w alkoholizm;/ Kiedy 4seria? Na jesien? A kto byl trumnie, nie sadze ze Juliet albo Ben. Niewiem kto nie mam zielonego pojecia;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 maja 2007, o 00:07


@UP Dopiero w przyszłym roku ;)

Odcinek był o wiele lepszy od poprzedniego. Ciekawe jak Mihail przeżył strzał harpunem w serce. Szkoda też Charliego, przecież wcale nie musiał tonąć, chyba że chciał dać czas Desowi. Ciekawe jak się potoczą losy gdy wróci na wyspę i powie, że ten statek nie był Naomi. I co z Benem, może Lock go wykończy.

Przyszły sezon zapowiada się intrygująco, chociaż boje się co oni mogą tam wymyśleć: dalsze losy na wyspie czy już po uratowaniu rozbitków. Obstawiałbym raczej to pierwsze, chociaż mogli by robić, że w każdym nowym odcinku zamiast retrospekcji będzię to co dopiero ma się stać.


Po pierwszych kilku odcinkach 3 sezon mnie nie zachwycił, ale im dalej tym było lepiej. Teraz naprawdę nie mogę się doczekać co będzie, chociaż nie mogłem tego powiedzieć po odcinku 21. Pozostaje nam tylko czekać i snuć domysły.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 26 maja 2007, o 07:55


Sunbeam napisał(a):Kurcze.. mam malutki niedosyt;/ Ze nie wiem jak wkoncu zostali uratowani, co sie potem dzialo... co wkoncu z tymi ludzmi co niby 'mieli ich uratować

Pewnie zostanie to ukazane dopiero w 4 sezonie i mam sporo wątpliwości, że zostaną uratowani tak szybko.
See you in another life, brother...
<<

motabuss

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 26 maja 2007, o 10:31


Nie moze byc w 4,jak Lost ma trwac jeszcze 3 sezony
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 26 maja 2007, o 12:50


:hah:
Czyli w sumie będzie 6, to czemu w 4 ma nie być? Nie no, Ty widzisz co piszesz w ogóle :P ?
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, o 12:51 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

rads0n

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 28 maja 2007, o 01:15


Tekst Bena że "ten telefon jest początkiem końca" wróży że w 4 sezonie wpadnie 3 gracz - "ci źli"
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 maja 2007, o 15:52


a ja ciągle nie mogę przeżyć że Locke i rusek nagle "zmartwychwstali" to było beznadziejne dla mnie... ale można się było spodziewać, że nie zgładzą Locke'a tak szybko, a szkoda :D
w Jacka coś nagle wstąpiło i się zrobił na żądnego krwi twardziela-przywódcę ;p
ale za to w obrazach z przyszłości tragicznie wyglądał (o fu ale broda!)
Charlie.... hmm narazie jakoś nie wierzę w jego śmierć, może jak Locke cudem ocaleje.
a najbardziej mnie ciekawi kto tam w tej trumnie leżał :)
So?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 maja 2007, o 19:35


henet napisał(a):Charlie.... hmm narazie jakoś nie wierzę w jego śmierć, może jak Locke cudem ocaleje.


Też mam taką nadzieje, jakoś będzie smutno bez niego. Przynajmniej można się było z czegoś pośmiać czasami, a tak to tylko Hugo zostanie.
<<

Gość

Postdodano 28 maja 2007, o 20:02


Gdy Jack przyjechał swoim terenowym samochodem pod ten kościół, gdzie leżała trumna, zauważcie, że wokół byli sami murzyni, ksiądz w kościele też był czarny, więc w trumnie najprawdopodobniej leży jakiś nygaaa : )
Pozdrawiam.
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 maja 2007, o 22:39

Też to zauważyłam jak oglądałam, pzdr ihavenobrain :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x23 Through The Looking Glass part 2
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.