Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x23 Through The Looking Glass part 2 » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 maja 2007, o 07:07

Czesiek_PL napisał(a):Też mam taką nadzieje, jakoś będzie smutno bez niego. Przynajmniej można się było z czegoś pośmiać czasami, a tak to tylko Hugo zostanie.

Bez przesady. Dostać kulkę, a się utopić to trochę różnica.
See you in another life, brother...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 29 maja 2007, o 13:30


Odcinek super... może nastepna seria bedzie juz w normalnym swiecie, a retrospekcjami beda ich ostatnie dni na wyspie i jak zostali ocaleni przez ten caly statek (ktory nie jest Penny ?!) ... ale ja chce żeby Jack był z Kate!
Możliwe też że Jack sie tak zalamal, bo jak przyplynal ten statek to najpierw wybil polowe rozbitkow i Jackowi udalo sie uratowac tylko kilku???? Zobaczymy na poczatku przyszlego roku...
<<

Gość

Postdodano 29 maja 2007, o 13:54


@kaha: możesz miec rację.
Zauwazyliście że wyszła pewna nieprawidłowość. Otóz w retrospekcjach Jack przy rozmowie z doktorem mówił by poszedł on na góre i sprawdził jego Ojca który bardziej jest pijany?!
Jak to mozliwe skoro w podróży wziął jego trumne do samolotu i skoro Ojciec Jacka UMARŁ??!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 maja 2007, o 14:05


Są 2 możliwości - albo Jackowi odbiło, albo wyspa potrafi ożywiać :P
<<

Gość

Postdodano 29 maja 2007, o 14:17


ozywiac to ona potrafi napewno. Tylko czemu ozywia wybranych (locke)
<<

kildas

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 29 maja 2007, o 15:12


Po obejrzeniu tego podwójnego odcinka mam tylko jedno słowo ........ W.O.W .......

Według mnie najlepszy odcinek tego serialu. Aż strach pomyśleć co będzie w następnym sezonie. A może to był ostatni odcinek losta?

BTW: Wtedy kiedy Ben mówił do Jacka że teraz to on zabije wszystkich swoich ludzi .... może chodziło o to że wyspa jakoś uzależnia i tak jak on niektórzy po powrocie świrują? Teraz Jack dowiaduje się o śmierci kolejnego "ze swoich ludzi".
Natomiast co do tego kto był w trumnie to może była to Rosa czy jak jej tam (żona Bernarda), albo był Sojer .... bo niby poco informował by o tym Kate.

BTW2: widzieliście co ben skrobał w tym notatniku? Jakby przygotowywał się do jakiejś walki (zbieranie zapasów, wywiad itp).
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 29 maja 2007, o 18:37


Powiem tak, że zakończenie było MEGA. Teraz tylko ponad 10 miesięcy czekania.... :medit:
<<

Polo15

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 30 maja 2007, o 22:14


piegus napisał(a):@kaha: możesz miec rację.
Zauwazyliście że wyszła pewna nieprawidłowość. Otóz w retrospekcjach Jack przy rozmowie z doktorem mówił by poszedł on na góre i sprawdził jego Ojca który bardziej jest pijany?!
Jak to mozliwe skoro w podróży wziął jego trumne do samolotu i skoro Ojciec Jacka UMARŁ??!


Może po prostu to powiedział w nerwach? Ciężko mi to wytłumaczyć, ale chodzi o to, że tamten nie mógł sprawdzić... czyli takie jakby oszustwo. Tak jakbyś powiedział komuś, żeby sprawdził czy czasem Stalin nie jest bardziej pijany od Ciebie. Na takiej zasadzie ;]
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 31 maja 2007, o 01:54


Przecież powiedział mu "Idź na górę zobaczyć stan mojego ojca" - w sensie "na górę" = do nieba. Taka metafora :P
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 31 maja 2007, o 19:53


No i te słowa zostały bardzo sprytnie użyte, żeby telewidz myślał, że to po prostu zwykłe flashbacki, a nie flashforwardy i by przeżył wielki szok na sam koniec odcinka ;)
See you in another life, brother...
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 3 cze 2007, o 20:30


Obejrzałam i zaniemówiłam :P Zaskoczył mnie zupełnie a jeszcze bardziej zasmucił.Szkoda mi Charlie'go że poświęcił się dla uratowania Desmonda oraz reszty rozbitków ;( Zaskoczona była zachowaniem Locka chociaż do tego powinnam się przyzwyczaić (najbardziej zdziwaczała postać :razz: ) Odcinek jak najbardziej rewelacyjny i już nie mogę doczekać się kolejnych.Mam nadzieję że nie będą naciągane tylko znów czymś zaskoczą i będą trzymać w napięciu :)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 cze 2007, o 15:18


Jestem pod wrażeniem po oglądnięciu tego odcinka! Śmierć Charlie'ego i te flashfowardy. Pozatym byłem skłonny nawet uwierzyć w śmierć Sayida, Bernarda i Jina.
teraz to oczekiwać 4 serii :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 lip 2007, o 23:42


kaha napisał(a):Odcinek super... może nastepna seria bedzie juz w normalnym swiecie, a retrospekcjami beda ich ostatnie dni na wyspie i jak zostali ocaleni przez ten caly statek (ktory nie jest Penny ?!) ... ale ja chce żeby Jack był z Kate!
Możliwe też że Jack sie tak zalamal, bo jak przyplynal ten statek to najpierw wybil polowe rozbitkow i Jackowi udalo sie uratowac tylko kilku???? Zobaczymy na poczatku przyszlego roku...
Już gdzieś czytałem podobną opinię ... i poczęści się z nią zgadzam.
Wole jednak Jacka z Juliet. No i szkoda Charliego zawsze coś głupiego zrobił i było śmiesznie.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 9 lip 2007, o 21:14


:pada: nie zawiodłam się...

ja obstawiam że w trumnie był Ben...

a Kate pewnie jest z Sawyerem ale widac bylo ze sie go bała, szybko chciala wrocic zanim On się zorientuje... a jak widzielismy Sawyer stal się zimnym draniem zabijajac bez zmrurzenia oka Toma...

a Jack... Kocha Kate?! jeszcze odwroca kota ogonem i jak sie nie wydostana z wyspy to Kate bedzie z Jackiem a Sawyer z Juliet :hihi:

tak serio to moze tamci przejma wyspe i cos z nia beda robic a rozbitkow wysla do domu i 4 sezon bedzie opowiadal o tym jak rozbitkowie sobie radza po powrocie... ale cos na wyspie sie bedzie dzialo a Jack bedzie formował kolejna druzyne aby ocalic wyspe... hehehe 8/ troche pofantazjowalam koncze juz... :what:
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 22:18


Też jakoś ben najabrdziej mi pasuje, bo w koncu jakby to był ktoś z wyspy, z rozbitków, to inni na pewno by przyszli na pogrzeb, niezaleznie od tego, co pozneij mogło miedzy nimi zajść.

E tam się go bała. (jesli w przyszłosci rzeczywiscie jest z Sawyerem). Po prostu szukała wymówki, zeby juz stamtąd iśc. Jack nie wyglądał zbyt dobrze. Kiedy ludzie sa w takim stanie, nie chce się z nimi rozmawiać.

No, zkoda Charliego bardzo. były takie okresy, ze mnie irytował, ale bądź co bądź on był takim old schoolowym Lostowiczem, który był z nami od początku i smutno, ze odszedł. W ciągu tych paru ostatnich odicnków zdążyłam go jakoś bardziej polubić a tu bęc. No ale chyba innego wyboru nie mieli, skoro juz był "przeklęty", a tak to chociaż zginął bardzo honorowo.

Kate/Sawyer. Jack/Juliet. :))
<<

Goci

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postdodano 17 lip 2007, o 18:07


Szczerze mowiac to jak sie dowiedzialem ze losta maja krecic do 2010 roku to mnie lekki wstret do tego serialu zlapal!No ale jak obejrzalem ten ostatni odcinek to mnie zafascynowal i wyzwolil taka chec ogladania wiecej! Mam nadzieje ze 4 sezon bedzie jeszcze lepszy niz poprzednie! :D
To zwyciezcy ustanawiaja reguly,a frajerzy musza ich przestzregac!!

http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35120382
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 lip 2007, o 16:57


zakonczyli sezon zostawiajac sobie duże pole do popisu....
ciekawe czy Charlie sie jeszcze pojawi w serialu... a moze scenarzysci go oszczedza jakos... albo i nie... w sumie mnie to ani nie grzeje ani nie parzy...

mam nadzieje ze bedzie na co popatrzec w czwartym sezonie...!
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 23 lip 2007, o 23:46

A ja pod koniec juz naprawde nic nie kumalam...dziwne to bylo
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 3x23 Through The Looking Glass part 2
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.