Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3x23 Testing 1-2-3 » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 5 maja 2007, o 13:28

3x23 Testing 1-2-3

The interns take the biggest test of their careers, their first-year medical exams, as the residents attend to three injured mountain climbers. Meanwhile Callie's suspicions of George and Izzie grow, and Cristina struggles to write her wedding vows.

Emisja 10 maja.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sie 2007, o 15:20


ariena napisał(a):three injured mountain climbers.


Nieźle byli poobijani i odmrożeni.. Ewidentnie coś kręcili z tym wypadkiem.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 lis 2007, o 23:58

Re: 3x23 Testing 1-2-3


Nastał dzień egzaminu! Meredith ewidentnie nie byłą gotowa, no ale na końcu drugi raz mogła pisać. No i bardzo mi się podobało jak Derek szedł i zobaczył że siedzieli razem na schodach i czekali na Mer - widać jak się zżyli.

Derek będzie best man :)

Ava pamięta!

Ci kolesie coś kręcą z tym wypadkiem...wiadomo po tym jak kolesia przywieźli z siekierą w głowie...

Joe/Walter - świetne sceny z nimi. :)

Ojciec Meredith jest straszny...jak może oskarżac Mer o wszystko...Mer to w sumie taka bohaterka jak Peyton w OTH, wszystko co złe, się jej przydarza...

Adele jest w ciąży - hmmm...nie za stara na ciąże...?trochę naciągane, pewnie po to aby wrócili do siebie...

Callie była świetna w tym odcinku - brała udział w kilku operacjach na raz. też ma szansę na pozycje chief resident, na pewno większe niż Syndey. :D

Bachelor party Burke'a. ;)

Derek'a poderwała dziewczyna w barze....uhu...

Ava nazywa się Rebecca Pope...

Izzie miała świetną przemowę...ale trochę przesada, że coś takiego czuje do George'a...szczególnie że od śmierci Danny'ego nie minęło dużo czasu...więc aż tak wielkie uczucie jest bynajmniej dziwne...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 mar 2008, o 17:38

Re: 3x23 Testing 1-2-3


Ava mnie zdenerwowała, przecież nie może do końca życia być w szpitalu. ;/

Jak można porównać Peyton do Mer?;p Peyton jest fajniejsza. ;p

Callie jest fajna, ale wolę żeby Miranda wygrała konkurs. Sydney to w ogóle psuje urok serialu. ;/

Goście od odmrożeń byli blee.
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 mar 2008, o 19:43

Re: 3x23 Testing 1-2-3


tlen.exe napisał(a):Jak można porównać Peyton do Mer?;p Peyton jest fajniejsza. ;p.


Oczywiście że Peyton jest fajniejsza, chociaż nie ta z 5. sezonu. :P ale chodziło mi o to, że obydwie mają pecha i wszystko co złe przytrafia się im.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 mar 2008, o 21:18

Re: 3x23 Testing 1-2-3


No to fakt, ja miałem namyśli tylko to że Mer jest blee i w ogóle nie fajna i jej nie lubię w GA. ;p Peyton zawsze lubiłem, w każdym sezonie. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 lut 2009, o 18:05

Re: 3x23 Testing 1-2-3


Callie na trzech operacjach. Addison wróciła. :P Kolesie z wypadku byli troche naciągani. Wiem, że chcieli troche medycyny do tego odcinka dodać, ale. Testy i przygotowania do nich były świetne. Cristina i obawy przed ślubem. Mer vs. Peyton? Zdecydowanie Mer. ;]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x23 Testing 1-2-3
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.