Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x23 - Getting Married Today » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 maja 2007, o 00:01

3x23 - Getting Married Today

Odbywa się ślub Gabrielle i Victora. Przjeżdża na niego Bree... udając ciążę. Carlos przypadkowo dowiaduje się, że Edie okłamywała go w sprawie tabletek antykoncepcyjnych, zrywa z nią. Gabrielle dowiaduje się, że nie jest dla Victora tak ważna, jak sądziła. Do Lynette przyjeżdża jej matka, wściekła, że córka nie powiadomiła jej o swojej chorobie. Susan dowiaduje się, że Mike pracuje po nocach, aby było go stać na jej wymarzony ślub. Zmienia więc plany i bierze skromny ślub z ukochanym tylko w obecności Julie. Decyzja Carlosa doprowadza Edie do próby samobójczej.

Data emisji: 20 maja 2007


***

Wreszcie ślub Susan i Mike'a :)
Gabrielle i Carlos - oby znowu byli razem.
No i co z Edie...
Ostatnio edytowano 7 cze 2007, o 16:50 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 7 cze 2007, o 11:56


Ja tez kibicuje Gabi i Carlosowi i mam nadzieje, ze jak teraz Victor okazal sie swinia to wreszcie Gabi i Carlos znowu sie zejda!!

Slub Susan i Mike'a bardzo mi sie podobal :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 cze 2007, o 12:01


Według mnie Edie dodawała "pazura" temu serialowi. Mam nadzieje ze pojawi sie w 4 sezonie. A co do Gabi i Carlosa to było do przewidzenia ze sie zejda (tylko nie spodziewałem się ze tak szybko i to na slubie).
trust him... he's a doctor!
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 25 lip 2007, o 13:21


Zgadzam sie z Triastanem. Bedzie mi troche smutno gdy nie bedzie Edie w serialu. :(
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 lis 2007, o 13:52

Re: 3x23 - Getting Married Today


Zawsze może pojawić się nowa postać, która bedzie dodawać serialowi pazura ;)
Też cieszę się z tego, ze Gabi i Carlos może się zejdą ;) No bo chyba Gabrielle nie wytrzyma za długo z tym kretynem...
No i trzeba wspomnieć o Bree :D Ciekawe kiedy się wyda kolejna ich tajemnica :P (choć jak na razie to oni są najlepsi w utrzymywaniu tajemnic :P)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 13 sty 2008, o 10:34

Re: 3x23 - Getting Married Today


W końcu pojawiła się Bree :D Brakowało jej w odcinkach :P

Susan i Mike, aww! Niby taki skromny ślub, ale za to jaki romantyczny, bez tej całej komercyjnej otoczki. Brawa dla Susan za pomysł :)

I ta końcówka :O

 


  • Podobne tematy do 3x23 - Getting Married Today
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.