Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x23-24 - Strawberries & Cream » Zakończone Seriale » Mentalist • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 25 lip 2011, o 09:23

3x23-24 - Strawberries & Cream

Data emisji: 19.05. 2011

3x23
Spoiler:

3x24
Spoiler:

_________________________________________________________
czy jest ktos jeszcze kogo rozczarowal final? :)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 lip 2011, o 03:42

Odp: 3x23


Rozczarował... Nie do końca. W jakimś stopniu spodziewałam się takiego rozwiązania, ale było wiele innych możliwości, które mi przeszły przez myśl.
Za to końcówka trochę mnie zaniepokoiła. Po prostu nie wiem co teraz może się stać z głównym bohaterem. Pójdzie do więzienia? Wyjdzie pod kuratelą i stanie się drugim Nealem Caffrey'em z 'White Collar'? Będzie współpracował z policją zza krat? Bo jakoś nie podejrzewam żeby miał uciekać z więzienia lub wymigiwać przez wymierzeniem mu kary.
Sama nie wiem co się może dalej stać. Przyznaję, że trochę mnie to denerwuje, ale jednocześnie mam wielką ochotę na nowe odcinki i mam nadzieję, że nie zawiodą one moich oczekiwać. Choć w sumie nie mam nawet czego oczekiwać przy taki rozwiązaniu i tylu możliwościach rozwiązania tego wątku.
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 26 lip 2011, o 19:26

Odp: 3x23


mi jest szkoda ze stracil swojego wielkiego wroga tak o - po prostu. Po 3 latach. I ciekawe czy pojawi sie jeszcze ktos kto bedzie sie tak dlugo ciagnal. Chyba ze - daj boze - to jakas sciema byla ;)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 lip 2011, o 22:30

Re: Odp: 3x23


patrynia napisał(a):Chyba ze - daj boze - to jakas sciema byla ;)

A ja mam nadzieję, że nie. Że to była ta właściwa osoba, odpowiedzialna za zniszczenie jego życia. Wszystkie lata jakie poświęcił na jego szukanie i pozbycie się go poszłyby na marne i myślę Jean miałby duże szanse się załamać. Ale zgadzam się, że trochę szkoda zakończenia tego wątku i tak jak już pisałam, nie mam pojęcia co twórcy zrobią z tak zakończoną serią - jak rozwiną ją w następną, a później pociągną, żeby niczego nie zepsuć i nie stracić widzów. Bo gdyby poziom tak dobrego serialu spadł i - oby nie - został zdjęty, byłaby to wielka szkoda.
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 27 lip 2011, o 09:35

Odp: 3x23


mentalista jednak moze byc chyba spokojny, z tego co mi sie wydaje to byl w pierwszej 5 z najwieksza liczba widzow w tym sezonie? A ja bez bicia przyznaje, ze to nie jest moj ulubiony serial. A Patrick mnie wkurza bo jeszcze ani razu nikt mu nosa nie utarł, tylko każdy odcinek kończy sie tak samo ;p

a ode mnie szkdoa ze RJ nie byl ktos z CBI ;p albo ta co trafila do wariatkowa. A anjlepiej sam Patrick ;p I potem byłby jak Hannibal Lecter zza krat pomagał ;D Ja jednak wole kiedy zakończenia ważnych weątków są wstrząsające i nie można się po nich pozbierać ;) No ale zobaczymy co wymyślą w 4 sezonie, może się okazać, że cały b.ędzie trzymający w napięciu ;')
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek

 


  • Podobne tematy do 3x23-24 - Strawberries & Cream
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.