Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3x22 The Other Side Of This Life » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 2 maja 2007, o 10:27

3x22 The Other Side Of This Life

Addison takes temporary leave from Seattle Grace and makes a road trip to Los Angeles in order to visit some old friends from medical school. As Meredith continues to bond with her stepmother, Susan, Cristina reluctantly plans her wedding with the assistance of her mother, Helen, and Burke's mother, Mama Jane. Meanwhile, Derek must perform emergency surgery on Ava/Jane Doe, as Alex continues his unfailing bedside manner with her.

Premiera 3 maj.
I nareszcie podwójna dawka Grey'sów - dwugodzinny odcinek :pada:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 2 maja 2007, o 12:30


Dwugodzinny? Bosko! rzeczywiście :pada:

Ciekawe jak rozwiąże się sprawa trójkącika Callie-George-Izzie :] Ja głosuje na George-Izzie ;)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 3 maja 2007, o 22:00


Ja głosuje na George-Izzie


I chyba masz rację. Są plotki odnośnie 4 serii wgktórych Callie już ma nie grac. Ale to tylko plotki??!! Ja czuję, że szykuje się mała rewolucja - rozwód i Gerorge - Izzie :P Może to byłby niezły układ ;)

[ Dodano: 2007-05-05, 19:18 ]
Na razie oglądałam pierwszą częśc i spin-off z Addision jest świetny. I gra aktor z Prison Break'a grający Kellermana!!!! :D Do tego jeszcze przygotowania Christiny do ślubu :) Jej mina na niespadziewaną wizytę mamuś i przemierzanie sukien.Bezcenne :D Ściagam szybko drugą częśc^^

[ Dodano: 2007-05-07, 10:12 ]
Druga część wcale nie gorsza:) Pomyśł na serię z Addison nabiera rozpędu - pocałunek jej z tym "szarlatanem" - cos czuję, że to będzie następna McCouple:) I scenka jak ten chłopak(on gra Piza w Veronice Mars) idzie surfować.Boskie ;D
Szkoda mi tylko było Mer, za nic dostała z liścia(ale może jej tatuś przestanie w końcu grac bo go zbytnio nie uwielbiam ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 31 lip 2007, o 21:46


Przygotowania do ślubu Cristiny są genialne :hihi: Biedna :P

Sporo nowych aktorów i do tego znanych z innych produkcji, jednak jakoś mało wciągający odcinek, za mało stałych bohaterów..

Za to w drugiej części fajny był efekt "gadającej" windy, która okazała się ochroną ;)

Rozumiem, że ojciec Mer musiał się strasznie czuć po tym, jak się dowiedział, że jego żona umarła, ale żeby policzkować córkę? Szkoda gadać..
Ostatnio edytowano 1 sie 2007, o 02:51 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 lis 2007, o 23:10

Re: 3x22 The Other Side Of This Life


Addison wyjechała sobie do sunny LA :) mi się tam podobały sceny z nowymi bohaterami...śmieszni są :) szczególnie Cooper :P Addison w scenach w windzie byłą po prostu genialna a jak się ten koleś na nią spojrzał, jak zaczęła mu tłumaczyć, jak działa winda na ludzi tam skąd pochodzi. LOL no a ich pocałunek był genialny. :D

Szkoda mi był Addison jak się dowiedziała, że nie może mieć dzieci. :(

Mark był taki smutny w tym odcinku...w scenie z Derek'iem się otworzył...a Derek się nabijał z niego...LOL

Cristina biedna. :) matka własna i mama Burke - oł Jesusu. :) no i scena z Callie była genialna. za to znowu mnie wkurzała Izzie w tym odcinku...

już tak dobrze szło Mer i Thatcherowi a tu coś takiego...a on to tez przesadził...obwiniać Mer o jej śmierć...

George chce się przenieść...ucieczka na pewno rozwiąże problem... :roll:

Ava podczas operacji była najlepsza - mówiła w kilku językach. Miała nadzieje że odzyska pamięć, ale to trzeba chyba odczekać.

George i Burke - pytający Mirande o małżeństwo LOL

George/Izzie - chociaż ich sceny są pełne emocji (szczególnie scena z windzie - ale szczerze mówiąc to w wielkiej mierze zasługa Katherine), ale ich związkowi mówię stanowczo nie!

Der/Mer - oj cały czas muszą ich psuć...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 mar 2008, o 06:26

Re: 3x22 The Other Side Of This Life


Cristina jak powiedziała heloł do dr Torres to myślałem że wyjdę z śebie ze śmiechu. Taka zblazowana. ;p

Izzie coraz bardziej upodabnia się do Georga. Debilke z siebie robi na każdym kroku. ;]

Sceny z LA były fajne, szczególnie z tym pediatrą. ;p

No dobra, jutro dopiszę wrażenia z drugiego odcinka.

Już jest jutro:

Izz i George pod koniec w windzie. :S

Scena jak George i Preston poszli do Mirandy była świetna. :D Ten sam tekst. ;p

Addie mi szkoda, i mogłaby wrócić do GA... :(

Ojciec Mer to już chyba trochę przesadził.. ;/ Nie lubię i jego i jej, ale bez kurde przesady!
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 lut 2009, o 23:10

Re: 3x22 The Other Side Of This Life


Pierwsza część:
Bardzo mi się podobało. :D Addison w Californi, Naomi i cała załoga praktyki świetna. :D Ta sytuacja z "kto jest ojcem dziecka" była świetna. xD Szkoda mi było Addison, jak się rozpłakała przez to, że nie może mieć dziecka. :( Ten głos w windzie - i "shut up". :hearth Jak jej nie kochać.
Druga część:
Chyba nawet lepsza. :P GA mi się nie podobało, PP bardzo. :D Cooper jest świetny. ^^ Adelstein genialny. xD Głos w windzie okazał się być kamerą. :D Bardzo mi się podobał pocałunek. :p Wracając do Greysów; ojciec Mer mnie niemiłosiernie wkurza, to jak ją uderzył - WTF, LOL! To nie jej wina, kur. Szkoda, że ta babka zginęła, fajna była.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x22 The Other Side Of This Life
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.