Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x22 - The Departed » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2012, o 02:05

3x22 - The Departed

Spoiler:


--------------------

Finał był średni, ale nie powiem żebym się tym zaskoczył albo przejął. Od dłuższego czasu oglądałem ten serial tylko po to żeby go skończyć i odłożyć i niestety ten odcinek nie zmienił mojego stania. Już w połowie miałem dość idiotycznego zachowania Eleny, wybierania braci, czy innych kocha/nie kocha. Klausa oczywiście w finale też nie zabili. Za bardzo niestety przypomina mi to wątek z Heroes, a tam wyszło to średnio. Długotrwałych zamian ciał nie lubię i ta tez mnie nie przekonała. Buntująca się Bonnie i działająca teraz po swojemu przypomina za to Buffy, ale wątpię żeby tuta wyszło to nawet porównywalnie do serialu Whedona.
Zaskoczyła mnie trochę śmierć Eleny, ale od razu pomyślałem że zaraz zostanie wampirem. I także się stało. Szkoda jedynie Alarica. Jedna z najciekawszych postaci w serialu i się jej pozbyli. No bez przesady...
Nie podoba mi się też zmienianie przeszłości bohaterów. Jak się okazało Elena wczesniej kontaktowała się z Damonem. Szkoda... Nie zdziwiłbym się gdyby zaraz się okazało, że za wypadkiem jej rodziców stał jakiś wampir...
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 maja 2012, o 08:46

Odp: 3x22 - The Departed


Finał to chyba jeden z lepszych odcinków serii, a i tak wyszedł dość średnio.
Elena jak zwykle irytująca, miota się między braćmi chce, nie chce, nie może się zdecydować, tego, a może jednak tego... Męczące.
Jeśli chodzi i Klausa, to dość oczywiste było to, że nie umarł. W końcu żaden wampir z jego linii nie ucierpiał, ale śmierć Tylera namieszała. Nie cierpię motywu zamiany ciał. Mierzi mnie niepomiernie. I jeszcze Bonnie maczała w tym oczywiście swoje pluchy, coraz mniej jej postać lubię niestety.
Jedyna chyba dobra rzecz jaka wynikła z tego odcinka to śmieć Ricka. Całą ta jego przemiana była irytująca i męcząca. I choć miał swoje momenty to jednak wolałam go jako tą pozytywną postać. No i czy twórcy serii naprawdę uwzięli się na rodzinę Eleny? Do końca przyszłej serii uśmiercą pewnie jeszcze Jeremyego żeby już nikt z nich nie pozostał żywy...
Śmierć Eleny dość niespodziewana. Ale oczywiste było, że nie może umrzeć główna bohaterka, więc wniosek nasuną się sam. A skoro leczyła ją po upadku lekarka z dostępem do wampirzej krwi - nic innego nie mogła z tego wyjść oprócz wampirzycy Eleny. Nie podobało mi się też to, że Damon spotkał Elenę wcześniej i namieszał jej w głowie, kazał znaleźć miłość która ją pochłonie. Założę się, że to przez to zaczął się w ogóle jej dylemat między braćmi...
Seria może i do najlepszych nie należała, ale nie zmienia to faktu, że zmiana Eleny tworzy na wiele nowych możliwości i będę nową serię oglądać choćby po to by zobaczy jak to wszystko zostanie rozegrane.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 cze 2012, o 16:16

Odp: 3x22 - The Departed


Elena wampirem no no. Fajnie, ze były pokazane jej retrospekcje.
Trójkącik przynudza.. teraz to dopiero będzie miała dylemat, z wampirzą naturą :P
Szkoda Caroline, teraz będą ukrywać Tylera-Klausa przed nią ?
Szkoda, że to już koniec Alaricka na dobre :(
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 5 lis 2012, o 16:12

Odp: 3x22 - The Departed


Przemiana Eleny w wampira, co właściwie było do przewidzenia. Niestety śmierć Alarica, a miałam nadzieje że jakoś to przetrwa. Może go przywrócą jakoś?
Elena jednak wybrała Stefana, jak zawsze. Szkoda mi Damona, bo jest lepszą postacią, a nie takie ciepłe kluchy jak Stefan.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT

 


  • Podobne tematy do 3x22 - The Departed
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.