Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x22 - Last Tango, Then Paris » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2009

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 12:01

3x22 - Last Tango, Then Paris

Spoiler:


Data emisji: 17.05.2010
trust him... he's a doctor!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 15 maja 2010, o 22:27

Odp: 3x22 - Last Tango, Then Paris


...


i po sezonie, niby duzo się działo poród Doroty,

pierwszy raz Jenny i jej wyjazd,

S./D./N.

Chuck i Blair razem a zaraz osobno,

powrót Georginy i niespodzianka dla Dana chociaż myślę że to jedna wielka ściema zainspirowana szpitalem, żeby w końcu ktoś jej pomógł...

no i Chuck na końcu jak po śmierci ojca stoczył się...

nie powiem mam ochotę na więcej, ale jakoś bardziej podobała mi się końcówka drugiego sezonu i zaostrzyła mój apetyt na trzeci, czwarty na pewno tak czy inaczej obejrzę...

*najlepsza scena odcinka, gdy Blair grozi Jenny w szpitalu i każe jej zniknąć z wyspy :D
<<

malgorzatka

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
gossip girl

Postdodano 21 maja 2010, o 23:31

Odp: 3x22 - Last Tango, Then Paris


ten odcinek mnie po prostu zaskoczył. zwłaszcza zakończenie! ale chyba nie mnie jedną ;) finał rozpoczął wiele wątków : nowe życie Jenny ( swoją drogą, jej postać mnie ostatnio bardzo denerwowała, może teraz coś się zmieni? ), Chuck, Georgina, Serena i Dan ... jestem bardzo ciekawa 4 sezonu i uważam, że odcinek rzeczywiście wzbudził dreszczyk emocji, dlatego już nie mogę się doczekać następnego, chociaż zapewne nie znajdziemy tam odpowiedzi na zaistniałe wątpliwości ^^ chociaż z drugiej strony, ponoć te 2 pierwsze odcinki mają odegrać kluczową rolę w sezonie. ahhh, już nie mogę się doczekać!
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 29 maja 2010, o 21:12

Odp: 3x22 - Last Tango, Then Paris


Biedny Chuck :( i głupia Jenny :P tak można skomentować ten odcinek :P że już o całym tym zamieszaniu Nate, Serena ,Dan nie wspomnę - żenada. Każdy z każdym , Moda na sukces się z tego zrobiła
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 31 maja 2010, o 22:05

Re: Odp: 3x22 - Last Tango, Then Paris


malgorzatka napisał(a): nowe życie Jenny ( swoją drogą, jej postać mnie ostatnio bardzo denerwowała, może teraz coś się zmieni? )


zmieni się bo jej nie będzie w 4 sezonie ewentualnie gościnnie może się pojawić, ale nie w stałej obsadzie i dobrze bo patrzeć na nia nie można przez cały 3 sezon się przejadła...
<<

Muciek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ulubiony serial:
Wszystko po trochu.

gadu:
7568198

Postdodano 10 cze 2010, o 20:37

Odp: 3x22 - Last Tango, Then Paris


Odcinek oczywiście komplikujący wszystko, ale trzeba czekać na kolejny sezon. A tak w ogóle kiedy ma tak mniej/więcej pojawić się 4 sezon do obejrzenia?
Happy Endings...
<<

Blayelle

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Plotkara Gossip Girl

Postdodano 19 sie 2010, o 21:45

Re: 3x22 - Last Tango, Then Paris


zoey napisał(a):
malgorzatka napisał(a): nowe życie Jenny ( swoją drogą, jej postać mnie ostatnio bardzo denerwowała, może teraz coś się zmieni? )


zmieni się bo jej nie będzie w 4 sezonie ewentualnie gościnnie może się pojawić, ale nie w stałej obsadzie i dobrze bo patrzeć na nia nie można przez cały 3 sezon się przejadła...


Zgadzam się, ja też mam już dość Jenny :)

I zaczyna się odliczanie do nowej serii ;)
To prawda, że ma być na CW 13.09???

Przez te zapowiedź jeszcze trudniej wytrzymać :D
Życie to teatr, gdzie los włada każdym aktem.
<<

ewuuu18

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Gossip girl

Postdodano 19 wrz 2010, o 17:21

Re: 3x22 - Last Tango, Then Paris


Wie może ktoś jak się nazywała piosnka z odcinka 22 z 3 serii jak Jeny wraca od Chack-a i płacze w szpitalu i przychodzi do niej Eric ?? Była bym bardzo wdzięczna jak by ktoś wiedział :)
<<

Muciek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ulubiony serial:
Wszystko po trochu.

gadu:
7568198

Postdodano 19 wrz 2010, o 19:05

Odp: 3x22 - Last Tango, Then Paris


Band of Horses - The Funeral

http://www.youtube.com/watch?v=cMFWFhTFohk&ob=av3n - To oryginał.

Akurat w tym odcinku: The Funeral - Serena Ryder and the Beauties

http://www.youtube.com/watch?v=wnPFSJMRHQs
Happy Endings...
<<

ewuuu18

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Gossip girl

Postdodano 20 wrz 2010, o 17:05

Re: 3x22 - Last Tango, Then Paris


Dziękować xD

 


  • Podobne tematy do 3x22 - Last Tango, Then Paris
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.