Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3x21 The Last Sam Weiss » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 kwi 2011, o 19:26

3x21 The Last Sam Weiss

Spoiler:

Data emisji: 29.04.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 30 kwi 2011, o 23:13

Odp: 3x21 The Last Sam Weiss


I znowu miałam po obejrzeniu odcinka dużo do powiedzenia, ale nie było tematu, więc zapomniałam, co miałam napisać :]
Poza tym, że końcówka obiecująca.
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 maja 2011, o 19:58

Odp: 3x21 The Last Sam Weiss


Sam Weis był dobry. :D Jak przykozaczył z tym kamieniem i potem ten tekst, że w końcu pracuje na kręgielni. :D W każdym razie chłopak się przydał...

Walter z latawcem - nieopisany. :D

Co do Olivii i całego pomysłu z telekinezą to dla mnie ok. Podobało mi się pociągnięcie tego wątku z poprzednich sezonów. Nie zostawili tego, co prawda musieliśmy sporo czekać, ale się doczekaliśmy. W końcu zdolności Liv się na coś przydały...

Teraz pora czekać na to co zrobi Peter. Przeniósł się do alternatywy, ale co dalej?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 maja 2011, o 23:34

Odp: 3x21 The Last Sam Weiss


GENIALNE! Ten serial jest niesamowity. Odcinek strasznie mnie zaskoczył, a zaskoczenie było jeszcze większe gdyby głupi Ausiello nie napisał w tytule wiadomości o przyszłości w Fringe... Jednak i tak zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Maszyna w końcu zadziałała i zabrała Petera co najmniej 10 lat do przodu. A tam wojna na całego! Strasznie bym chciał żeby w przyszłym sezonie pociągnięto ten wątek. Już widzę te plakaty z hasłem War Between Universes :)

Podobał mi się na początku jak rodzinka jedzie samochodem, synek słucha Raiders on the Storm i nagle zaczyna się sucha burza, a pioruny sieją pożogę :) piękny też był widok jak Peter wyszedł ze szpitala. Więcej takich końców świata mógłbym oglądać,

Przygody Olivii i Sama mi się podobały. Wyjaśniło się, że przed nim było kilka Sam Weissów, a wszystko zaczęło się od jego pra pra pra dziadka. To oni zbierali informację o Pierwszych ludziach i oni napisali książkę. Akcja w muzeum pięknie zrobiona, a zawartość pudełka ogromnie zaskoczyła. Kolejny rysunek tylko tym razem Olivii. Chciałbym żeby w przyszłości wyjaśniła się historia ich pochodzenia, ale równie dobrze mogłoby to pozostać tajemnicą.

Olivia i jej moce - długo czekałem aż ruszą dalej ten wątek. Tym razem musiała umożliwić Peterowi wejście do maszyna. Na początku nie radziła sobie, ale potem jak się z nim spotkała coś zaskoczyło. Czyli to Peter tak na nią działa i są ze sobą powiązani? Czy może chodzi o pozytywne emocję i jakąś mobilizację? Ciesze się też, że Walter powiedział że Cortexophan by jej teraz zaszkodził bo już wcześniej się zastanawiałem czemu nie dadzą jej go znowu.

Przygody Petera podobały mi się chociaż on Sam trochę zamulony mnie irytował. Jednak wycieczka za 600 dolarów taksówką poprawiła mi humor. Zakupy w antykwariacie interesujące. Czemu akurat Peter wybrał się po tą monetę? I co ona oznacza. W drugim sezonie tez było o jakieś monecie tylko nie pamiętam czy to o tą samą chodzi.

Z zabawnych scen jeszcze trzeba napisać o Walterze puszczającym latawiec albo Samie grający w kręgle w muzeum i legitymujący się tej kustoszce muzeum xD

Podobała mi się też muzyka - niesamowicie komponowała się z akcją szczególnie jak Peter wchodził do maszyny. Co za patetyczny moment.

I jeszcze jedno na koniec :) Podróże w czasie w wykonaniu Fringe są bliźniacze do tych z Lost. Tam też było przenoszenie świadomości do swojego ciała z innego czasu. I to jest właśnie genialne rozwiązanie :)

Teraz pora czekać na to co zrobi Peter. Przeniósł się do alternatywy, ale co dalej?


Peter nie jest w alternatywnym świecie on jest w przyszłości naszego świata. Tutaj został pokazany pomnik upamiętniając ofiary 11.09 a jak wiadomo u nich wieże wciąż stoją.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 maja 2011, o 01:27

Odp: 3x21 The Last Sam Weiss


Czesiek napisał co najważniejsze, to ja tylko wspomnę, że odcinek był mega! :D
Olivia użyła "mocy". :D Sprawa z Samem Weissem się trochę wyjaśniła.
Maszyna została przeniesiona tam, gdzie jest w alternatywnym świecie.
Dzięki Olivii Peterowi udało się wejść do maszyny - naprawdę epicki moment!
I genialna końcówka, czyżby przeniesienie w czasie? Zapachniało Lostami. :P

 


  • Podobne tematy do 3x21 The Last Sam Weiss
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.