Postdodano 25 mar 2012, o 00:54

3x17 - Break On Through

Spoiler:


------------------------

O jak miło, że Sage się pojawiła. To waśnie dzięki niej odcinek był taki dobry :P Nie kupuje tylko jej miłości z Finnem, ale reszta na wysokim poziomie. Chociaż chciałbym zobaczyć więcej jej brawury i arogancki znanej z flashbacków. Ładnie zakręcił sobie w okół palca Damona i Rebeckhe. Liczę, że jeszcze wróci.
Damon dał radę - zdobył dęba. To czas na ostatnią rozgrywkę z pierwotnymi. Ciekawe tylko czy aby na pewno ostatnią...
Wątek matki Bonnie nędzny. Nie podobał mi się mimo że lubie rzeczy związane z wiedźmami.
Alaric jako szaleniec :D dobre, podoba mi się to. Ciekawe tylko dlaczego radę ma zostać wyeliminowana. Pewnie kiedyś flashbacki pojawią się na ten temat. Podobało mi się jego starcie z doktor Fell. Szkoda, że nie pokazano jak rzucano zaklęcie... I teraz musi ziółka brać codziennie więc pewnie wrócą mu mordercze zamiary :D
Jeremy na chwilę się pojawił. Aż dziwne że na końcu nie było jakiegoś szokującego cliffhangera z nim.
Elena mnie drażni. Odgrywa rolę męczenicy, a wszystko to jej wina. Mogłaby sobie dać już z tym spokój.