Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x14 - Prey » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 mar 2013, o 18:25

3x14 - Prey

Spoiler:


Data emisji: 17.03.2013
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 mar 2013, o 19:06

Odp: 3x14 - Prey


- pierwszy raz od bardzo dawna kibicowałem Andrei. Przez cały odcinek ani razu mnie nie irytowała i od początku przejrzała na oczy. Jej ucieczka całkiem efektowna, szczególnie te starcie w magazynie mimo, że wiadome było że obydwoje przeżyją. Trochę bezsensu, że nie wzięła samochodu Gubernatora. No i ta końcówka, miałem nadzieje że trafi do więzienia, a ona sama została więźniem. Aż się boję zobaczyć co się z nią stanie
- Tyreesowi nie podoba się to co dzieje się w okół Gubernatora, Miltonowi też nie czyli któryś z nich zginie. Trzymam kciuki, że ten drugi, ale najbardziej chciałbym żeby reszta grupki zginęła, Ben i ten drugi.
- do końca jeszcze dwa epizody i nie zapowiada się, że wątek Woodbury się skończy w tym sezonie. Dużo prawdopodobieństwo że następny epizod zostanie poświęcony tylko więzieniu czyli wielkie starcie miałoby zaledwie 40 minut. Czyli pewnie sezon się skończy zawieszeniem broni, albo pojawieniem się jeszcze groźniejszego przeciwnika
- trochę się rozczarowałem, że Rick tylko na chwilę się pojawił, liczyłem na chociaż jedną scenę w więzieniu, a tu takie rozczarowanie
- flashback na początku fajny, szkoda tylko że taki krótki. Chciałbym zobaczyć więcej scen z podróży Michonne i Andrei i poznać w końcu kim byli jej tragarze
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 mar 2013, o 20:59

Odp: 3x14 - Prey


Odcinek był strasznie nuuuuuudny! Zdecydowanie najgorszy odcinek sezonu.

Ucieczka Andrei była fajnie ukazana, ale już pogoń Gubernatora za nią się strasznie dłużył. Pomimo tego, że ten magazyn/fabryka/zniszczony budynek pod względem klimatu był niesamowity, to te podchody Gubernatora były za długie. No i mnie też zastanawiało, dlaczego Andrea nie wzięła samochodu Gubernatora.

Zero więzienia i tylko jedna scena z Rickiem. :/

Też z chęcią zobaczyłbym więcej flashbacków z podróży Andrei i Michonne oraz więcej dowiedział się o przeszłości tej drugiej.

Podobały mi się sceny z Tyressem. :) Mam nadzieję, że jeszcze namiesza i nie przyczyni się do zabicia ludzi w więzieniu.
A co do podłożenia ognia w dołach z Kąsaczmi, to jestem pewien, że odpowiadał za to Milton. :P Chciałbym, aby Milton sprzymierzył się z naszymi ludźmi z więzienia. :)

Tylko dwa epizody do końca? Szkoda. :/
Ale przynajmniej mamy już zapewniony 4 sezon z nowymi 16 odcinkami. :P

Ciekawe, co Gubernator zrobi z Andreą. :) Mam nadzieję, że będzie to coś równie "mocnego", co zrobił Gubernator Rickowi w komiksie. :P :P
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 mar 2013, o 01:15

Re: 3x14 - Prey


Nareszcie odcinek, w którym ruszyła fabuła. Kompletnie nie brakowało mi scen w więzieniu - a to nie świadczy najlepiej o kreacji głównych bohaterów. Ale cóż - i tak nie zaprzestanę oglądania :D
Andrea jakoś nigdy mnie specjalnie nie irytowała, a w tym odcinku tym bardziej. Fajnie rozegrała akcję z grupą truposzy za drzwiami. Trochę smutno, że była tak blisko od celu, a Gubernator zdołał dopaść zwierzynę...
Tyresse w końcu został pokazny z jakiejś sensownej, mądrej strony. Choć na końcu i tak cała grupka uwierzyła chyba Gubernatorowi.
Nareszcie powróciły umarlaki, które mogą zabić. Odniosłem wrażenie, że ostatnio robiły tylko za niemal zbędne tło. No i te płonące zombie na koniec, serce się raduje :D
Dwa odcinki do końca. Coś czuję, że Wielki Wódz Woodbury zginie jeszcze w tym sezonie, a jego świta dołączy do Ricka. Pytanie, co stanie się ze "zwykłymi ludźmi" będącymi jak dotąd pod opieką Gubernatora.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 mar 2013, o 16:48

Odp: 3x14 - Prey


Trzeba zacząć od tego, że
pierwszy raz od bardzo dawna kibicowałem Andrei.

i ja się z tym absolutnie zgadzam. Nie było jej durnowatości, ślepej wiary w ludzie dobro. Wreszcie przejrzała na oczy i zobaczyła kim na prawdę jest Gubernator. Szkoda, że tak późno.
Fajnie, że dostaliśmy w tym odcinku jej hardcorową wersję, próba zabicia Gubernatora, ucieczka, walka, nie poddawała się nawet podczas konfrontacji z Gubernatorem.
A otwarcie drzwi i schowanie się za nimi - nice move :D
Milton też wreszcie się opamiętał i sprzeciwił się Gubernatorowi, pomógł Andrei uciec, a później mam nadzieję, że to on spalił dół z Gryzaczami. Było by świetnie gdyby skończył z ekipą Ricka bo to na prawdę porządny człowiek i dość fajna postać.
Początkowa scena też fajna, chciałabym zobaczyć więcej flashbacków z ich podróży podczas tych 6 miesięcy, które zostały pominięte. I to zarówno całej grupy Ricka jak i pary Michonne&Andrea. No ale nie można mieć wszystkiego.
Niestety, Gubernator dopadł Andreę, a Rick - który pojawił się aż na jedną scenę - nic nie zauważył. I blondi wylądowała na krześle tortur przeznaczonym dla Michonne. Mam nadzieję, że może Milton ją znajdzie i uwolni.
Wreszcie było też więcej Tyresse'a i jego siostry. Byłam przekonana, że to oni spalili Gryzaczy, ale z drugie strony chcą bezpiecznego miejsca za bardzo żeby się do tego posunąć, więc obstawiam Miltona. Chciałabym żeby i oni się w końcu opamiętali i zdradzili Gubernatora/przyłączyli się do Ricka.
Kompletnie nie brakowało mi scen w więzieniu

Mnie, o dziwno też, ale to chyba dlatego, że po prostu wciągnęło mnie to co działo się w Woodbury, a to się jeszcze nie zdarzyło, więc w sumie na plus. Obyśmy tylko dostali więcej więzienia lub tylko więzienie w następnym odcinku.
Odcinek był strasznie nuuuuuudny! Zdecydowanie najgorszy odcinek sezonu.

A dla mnie wręcz przeciwnie, nic się nie dłużyło, racze odcinek bardzo szybko zleciał. Chyba zafascynowała mnie ta nowa strona Andrei i nie miałam czasu kontrolować upływających minut :D
Do końca tylko 2 odcinki. Co też się stanie? Czy dojdzie do walki, a może grupa Ricka jednak zdecyduje się uciekać? Czy w takim razie Andrea i Tyreese z siostrą zostaną w Woodbury? A jeśli pokonają Gubernatora to co stanie się z ludźmi w mieście - może Milton przejmie władzę :D Tyle pytań... Szkoda, że nie dostaniemy ostatniego podwójnego odcinka, żeby już wiedzieć jak wszystko się skończy.

 


  • Podobne tematy do 3x14 - Prey
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.