Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x13 The Art of the Deal » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 12 lut 2008, o 14:30

3x13 The Art of the Deal

Spoiler:

Data emisji: 19 lutego
See you in another life, brother...
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 12 lut 2008, o 15:42

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


i na tym ocdcinku definitywnie pozegnamy sie z PB? ciezko im bedzie wytłumaczyc te wszsytkie watki:P

czy moze jak straj scenarzystów sie skaczył to jakos dalej pociagna?:)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2008, o 17:05

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


Podobno ma być jeszcze 4 sezon. Były nawet plotki, że w maju nawet się ma zacząć, ale raczej bym na to nie liczył. Jesli nie maj to wrzesień wydaje się najbardziej realny.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lut 2008, o 21:41

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


Hmm, może by jednak skończyli na trzecim... ;p Co prawda druga połowa trzeciego bardziej mi się podoba, ale to i tak porażka już.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 lut 2008, o 22:18

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


Dla tych którzy zastanawiają się czy obejrzeć recenzja od IGN.com TUTAJ (ocena 9,4)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 18 lut 2008, o 23:16

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


AndrevMMA napisał(a):i na tym ocdcinku definitywnie pozegnamy sie z PB? ciezko im bedzie wytłumaczyc te wszsytkie watki:P

czy moze jak straj scenarzystów sie skaczył to jakos dalej pociagna?:)

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4934990.html
See you in another life, brother...
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 19 lut 2008, o 11:23

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


Finał sezonu. Bardzo dobry odcinek i przy okazji zapowiedź kolejnej serii.
TBag przejmuje kontrole w Sonie, Mahone i Whistler zaczynają współprace, Scofield ze zwierzyny stał się łowcą... Mam tylko nadzieje że Sophie i LJ i Linca wyślą do USA i niech tam zostaną :P
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 19 lut 2008, o 16:18

Re: 3x13 The Art of the Deal (spoiler)


alvaro napisał(a):TBag przejmuje kontrole w Sonie, Mahone i Whistler zaczynają współprace, Scofield ze zwierzyny stał się łowcą... Mam tylko nadzieje że Sophie i LJ i Linca wyślą do USA i niech tam zostaną :P

no i Sucre trafia do Sony, a McGrady bezpiecznie do domu.

4 sezon pewnie będzie, bo nie zostało wyjaśnionych wiele wątków. na początku 3 sezonu myślałam, że lepiej byłoby zakończyć wszystko na dwóch sezonach, a jak teraz pomyślę, że być może był to ostatni odcinek to czuję pewien niedosyt :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lut 2008, o 17:16

Re: 3x13 The Art of the Deal


Wymiana została wykonana profesjonalnie :) Tylko śmiesznie wyszło jak Michael celował to Grechen, a policjant do niej zaczął zaraz strzelać. Czy on ślepy? ;]

Wyjaśniło się co było w teczce Whitlera, ale nic to nie mówi. Teraz Scofield będzie szukał tego gościa...

Przez chwilę myślałem, że Mahone będzie chciał napaść na ten bank aż nagle pojawił się Whitler.Teraz coś we troję kombinują.

Mam nadzieję, że 4 sezon powstanie bo końcówka 3 była bardzo dobra, aż chcę się oglądać więcej ;)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 19 lut 2008, o 19:48

Re: 3x13 The Art of the Deal


Po obejrzeniu odcinka stwierdzam, że nie powinno być kolejnego sezonu ale kilka odcinków do 3, żeby wszystko wyjaśnić a nie znowu wszystko jak najbardziej poplątać, żeby w odcinku coś było. No i takie jest moje zdanie, a odcinek był niezły :P
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 19 lut 2008, o 21:49

Re: 3x13 The Art of the Deal


odcinek nawet dobry.. ciekawa jestem co trojeczka kombinuje i jak michael wydostanie sucre z sony bo zapewne mu jakos bedzie chcial pomoc i jak dorwie gretchen.. po tym odcinku czekam na nastepny sezon bo wiele niewyjasnionych spraw jest
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lut 2008, o 22:46

Re: 3x13 The Art of the Deal


Nom, końcówka była bardzo dobra. ;) Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią ala;p I z osobą która napisała o sucre. ;p Szkoda mi Cukierka... Wyszło na to że tylko on ma teraz przerąbane... Tbag może mieć bo i tak go nie lubię. ;p a belick jest grubas. ;p Pozytywnie nastawiony jestem na ten 4 sezon, o dziwo.
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 20 lut 2008, o 13:23

Re: 3x13 The Art of the Deal


W końcu doczekałem się odcinka, w którym nie było jakiś rażących błędów. Wszystko rozegrało się w bardzo ciekawy i czasem zaskakujący sposób jak sytuacja T-Baga czy spisek Mahone - Whistler. Szkoda Sucre, że skończył jak skończył. Nie spodziewałam się tego, że Michael będzie teraz żądny zemsty i wyruszy w pogoń, no ale jakoś trzeba było sobie otworzyć furtkę do czwartego sezonu. Swoją drogą byłem pewien, że nie zastrzeli tej laski i jestem ciekaw jak teraz to się potoczy i będą chcieli zrobić z Michaela zabójce? Ciekawe też czy czwarty sezon skupi się tylko i wyłącznie na zemście Michaela czy może Sucre i T-Bag uciekną z więzienia co wydaje mi się nierealne ;) No i na koniec pożegnała nas Rebekah Del Rio co było dla mnie sporym, pozytywnym, zakończeniem. Ci co oglądali Mulholland Drive pamiętają pewnie tę piosnkę z kluczowego momentu filmu.
See you in another life, brother...
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 20 lut 2008, o 17:24

Re: 3x13 The Art of the Deal


No to juz wiemy na czym bedzie polegal 4 sezon. Scodfield probuje dopasc Gretchen i uwolnic Sucre. Moze byc ciekawie :) Bo odziwo znodzilo mi sie jak sa w wiezieniu...
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 lut 2008, o 18:16

Re: 3x13 The Art of the Deal


Obejrzałem sobie odcinek, miło i przyjemnie spędzając czas. Parę fajnych rzeczy wyszło na jaw (walizka Whistlera), parę zaskoczyło (układ Whistler-Mahone, T-Bag szefem w Sonie), parę się bardzo podobało (wymiana zakładników w muzeum). Odcinek był bardzo dobry, zresztą cała końcówka, czyli ostatnie 4 odcinki były na wysokim poziomie po moim zdaniem słabym początku 3 sezonu. Aż tu nagle po odcinku wchodzę na forum i dowiaduję się, że 13-sty był ostatnim odcinkiem 3 sezonu. :shock: No cóż mogę tylko powiedzieć, że nic innego nie oczekuję jak szybkiego powrotu PB w postaci 4 sezonu, za dużo rzeczy zostało niedokończonych, aby w takim momencie kończyć. Więc czekamy na 4 sezon...

P.S. Ciekawy jestem jak poradzi sobie Scofield w roli łowcy. :D A po odcinku szkoda mi Sucre, przez Micheala wjebał się w niezłe gówno. :(
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 lut 2008, o 21:57

Re: 3x13 The Art of the Deal


A wg mnie najlepiej by bylo jakby Prison Break skonczyl sie na 3 sezonie - lecz zeby jeszcze dokrecili kilka odcinkow.
Odcinek oczywiscie na plus. Tylko szkoda Sucre... bo tak naprawde wszystko przez Michaela.

PS: W tym odcinku uswiadomilem sobie ze brakuje mi w serialu Sary. Juz wolalbym zeby Linca zabili, bo wg mnie to jak narazie najnudniejsza postac.
trust him... he's a doctor!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 21 lut 2008, o 22:00

Re: 3x13 The Art of the Deal


mnie Sary nie brakuje... fajny byl odcinek... Sucre najbardziej szkoda... napewno bedzie 4 sezon... nic o Firmie nie wiadomo nadal szkoda ze tylko w jednym odcinku pojawił sie generał z ostatniego odcinka sezonu 2... liczylam na zakonczenie PB... definitywne...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 lut 2008, o 23:54

Re: 3x13 The Art of the Deal

O jaaa, po co znowu wspominać Sare... Przecież ona była zupełnie niepotrzebna. ;p
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x13 The Art of the Deal
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.