Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x13 Last of the Time Lords (3) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 23:01

3x13 Last of the Time Lords (3)

Miejsce: Ziemia, Valiant
Czas: 2008, 2009
Wrogowie: Mistrz, Toclafane
Towarzysze: Martha Jones, Kapitan Jack Harkness

Minął rok. Mistrz rządzi Ziemią, która jest na granicy wymarcia, natomiast Doktor, Jack i Jonesowie są jego więźniami. Tymczasem Martha Jones wraca po roku nieobecności do Anglii. Ten czas spędziła podróżując po całym globie, wykonując powierzony jej przez Doktora plan. Czy człowiek będzie w stanie pokonać Władcę Czasu?
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 lis 2008, o 11:28

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


no nie, łzy nawet mi poleciały pare razy...
Ja kocham Doctora, rili :D
i, Captain Jack Twarzą Boe? ojaaa,ojaaaa,ojaaa,ojaaaa,ojaaa...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 lis 2008, o 16:17

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Aaa wreszcie do tego doszłaś :P Szczerze mówiąc chyba nigdy w życiu mnie tak nie zatkało, jak gdy ogladałam tą końcówkę (no dobra raz się to zdarzyło, ale wolę o tym nie pamiętać), Jack jako FOB? Nie ma mowy, ja wciąż się nie zgadzam z tą teorią bez względu na to co powiedzą. David i John byli jednak zachwyceni, pamiętam jak bodajże na jednej z conventions John opowiadał jak David przyleciał do niego wypytując się odnośnie scenariusza "Przeczytałeś? Już przeczytałeś?!", a John na to "Nie David, jeszcze nie miałem czasu". Nastepngo dnia znowu David to samo, więc po obiedzie John wziął się za czytanie i potem poleciał do Davida i "OMG, przeczytałem!" xD Oni są obydwaj kompletnie cudowni :D
Plus w ogóle ten odcinek jest całkowicie genialny, śmierć Mistrza, odejście Marthy, i w ogóle Martha w tym odcinku <33 pamiętam jaka byłam zaskoczona widząc ja taką przerobioną w żołnierza, ale tak jak to później powie Donna "to właśnie to co Doctor robi z ludźmi". Wielu ludzi nie lubi tego odcinka i czepia się niedociągnięć i bezsensów (tak jak ja mam z finałem S4), ale szczerze mówiąc nigdy nie mogłam i nie chciałam spojrzeć na to obiektywnie, po prostu kompletnie kocham ten odcinek i tyle :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 lis 2008, o 18:50

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


yh, właśnie, bo myśl, że Jack to FOB może być jednak trochę smutna.
ale odcinek był bardzo fajny, oglądałam go z wielkim zaciekawieniem, i to że potrafiłam się wzruszyć coś jednak mówić powinno ;d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 lis 2008, o 21:13

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Smutna... jak bym to raczej nazwała przerażająca. Ogólnie stanowimy takie dwa fronty - fani, którym podoba się ten pomysł i fani, którzy są nim zbyt przerażeni, aby o tym nawet zbyt często myśleć. I każdy ma pełno dowodów za swoim, także właściwie nikt nie wygrywa... Chociaż fakt, że faktycznie o tym wspomnieli w serialu... brgh, ja jestem z tych, którzy wolą o tym nie myśleć :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 lis 2008, o 22:07

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


ja też wole jakoś o tym nie myśleć, ale to było takim szokiem dla mnie troche.
A Doctor był z tego powodu zadowolony...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 lip 2009, o 11:02

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Odcinek mi się podobał.Na początku niespodzianka i napis "Rok później", a potem Marta-wojowniczka. :D Bardzo mi się podobał sposób pokonania Mistrza, wszyscy pomyśleli o Doctorze... Świetne "I forgive You" i Mistrz się nie zregenerował... Może i dobrze. Marta nie będzie już podrozowała z Doctorem. Troche szkoda, bo ją polubiłem, sczególnie w tym odcinku, ale mówi się cóż. Jack FOB? Kolejna niespodzianka, ale jak?

"What? Doctora na końcu genialne. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 lip 2009, o 11:31

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Kolejną towarzyszkę też polubisz :D:D:D:D już polubiłeś :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 16:20

Re: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Rok później Martha jako żołnierz, głupi Mistrz dał się nabrać na akcję z bronią ukrytą na całym świecie :P Kochająca żonka go zastrzeliła, a to, ze się nie chciał zregenerować to dobrze :P
Martha opuszcza Doctora, lubiłam ją, szczególnie w tym odcinku, ale wiem kto bedzie w 4 sezonie, więc YAY :D
Aaaa Jack FOB, no way!! Pierwszy raz mnie AŻ TAK zatkało podczas oglądania DW, a jadłam podczas oglądania, więc się zakrztusiłam :P no nieźle, nadal trochę tego nie ogarniam :P Jeszcze reakcja Doctora :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 mar 2010, o 12:08

Odp: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Powtórzę się, ale finały w tym serialu są po prostu genialne :hearth xD

Zaczęło się od Marty i rok później - zaskoczenie :)

Później piosenka Mistrza - genialna xD

Stary Doctorek był niezły - taki słodki krasnoludek :D

Zaskoczyła mnie śmierć Mistrza... ale bądź co bądź podejrzewam, że tak naprawdę się z nim nie pożegnaliśmy i jeszcze go zobaczymy. Polubiłem gościa :P

Końcówka równie świetna co cały odcinek :P Doctor & Titanic xD
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 18 sie 2010, o 18:10

Odp: 3x13 Last of the Time Lords (3)


o.O Face of Boe? Serio? Mocne!
Pomysł z tym, że można odnowić Doctora w ten sposób trochę... dziwny, ale nie narzekam... jest na pewno bardzo efektowny... muzyka od tego momentu praktycznie do końca tworzy taki nastrój... niesamowity.
W sumie pokazali jak bardzo samotny jest Doctor... chciał żeby Mistrz się zregenerował, żeby miał jakiegoś towarzysza na stałe...
Szkoda, że Marta odeszła. Polubiłam ją...

Jedyny wesoły moment - Mistrz tańczący na początku odcinka... to było fajne :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 lut 2011, o 02:32

Odp: 3x13 Last of the Time Lords (3)


Jack FOB?! To był szok normalnie. Ale w sumie ciekawy pomysł :D Chciałbym ją znowu zobaczyć :)
Finał mnie zadziwił - zamiast kontynuować bezpośrednio wątek z poprzedniego przenieśliśmy się cały rok do przodu. I jeszcze okazało się, że Master szykuje armię, a Doktor i reszta u niego w niewoli, a Marta głosi ewangelię o Doktorze. ładnie to się rozwinęło i tak świetne to było jak wszyscy pomyśleli o Doktorku, a on tak się unosił :D I to wybaczam na końcu.
Jakoś mnie nie zdziwiło, że Lucy go zastrzeliła. Nawet mi się to podobało :)
I wyjaśniło się co stało się z Utopią - smutne.
Martha odeszła od Doktora - szkoda, ale licze że się będzie przewijać od czasu do czasu bo bardzo ją polubiłem.
Titanic? WTF?! Chociaż większe zdziwienie było jak w zeszłym roku w TARDIS pojawiła się Donna :)

 


  • Podobne tematy do 3x13 Last of the Time Lords (3)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.