Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x13 - Duel » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 gru 2008, o 11:15

3x13 - Duel

Spoiler:


Data emisji: 15 grudnia 2008

US promo: http://www.youtube.com/watch?v=JY8Dwy1OtZs
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 16 gru 2008, o 21:18

Re: 3x13 - Duel (spoiler)


fajnie wykombnowal to sylar z tym zamknieciem ich wszystkch ;p

a tak wogole wkurwia mnie Nathan..........
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 16 gru 2008, o 23:54

Re: 3x13 - Duel


Pomysł z tym, że Sylar zamknął tą czwórkę w budynku mi się nie podobał, coś jak "Piła" czy te podobne, tylko w lżejszej wersji
Nathan mnie też wqrza, prawie tak samo jak Peter
Z tym cofnięciem się w czasie przez Daphne trochę przekombinowali :P
Ciekawe czy to koniec Sylara, czy może jeszcze wróci
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 16 gru 2008, o 23:57

Re: 3x13 - Duel


Sylar wróci :D Tak mi się bynajmniej wydaję. Ale mnie wkurzył Nathan. Kurla ten ojciec to mu zrobił straszne pranie mózgu. Mam nadzieję że nowy sezon będzie jeszcze lepszy niż trzeci. Zobaczymy... Dzisiejszy odcinek 9/10. Jeden z najlepszych :)
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 gru 2008, o 00:08

Re: 3x13 - Duel


Do połowy odcinek bardzo mi się podobał - to zamknięcie może faktycznie było trochę jak z taniego horroru, ale też nie było to jakieś tandetne. Myślałam, że Sylar może ciachnie Claire albo Benneta z czego bym się ucieszyła, bo oboje mnie ostatnio wkurzają a tu tylko Meredith zginęła. Ale od momentu, z którym Sylar zaczął krzyczeć do Angelli, czy na świecie nie ma już żadnego dobra to zaczęło się robić nieciekawie. Całe łopatologiczne powtarzanie, że wszyscy są i źli i dobrzy... bla.

I że niby Sylar zginął? Nie sądzę, że scenarzyści by się na to zdecydowali, więc nie panikuję ;)

I fajnie, że Ando ma moc ;)

A Sylar... widać, że tęskni za Elle ;) We can't be damaged. I mean... except for a broken heart.

Arrow napisał(a):Z tym cofnięciem się w czasie przez Daphne trochę przekombinowali :P

Też tak uwazam. W zasadzie wiadomo było, że jakoś trzeba bedzie Hiro urartować i pewnie odrobinę naciągane to będzie bo skąd nagle wezmą kogos, kto cofa się w czasie, ale myślałam, że lepiej to wykombinują :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 gru 2008, o 00:15

Re: 3x13 - Duel


Jes jest jes! Pete z mocami! HA!
Nom, Sylersaw, fajna akcja, ja tam nie będę żałował jak zginął. ;p
Nate debil na maxa...
Suresh znowu ozdrowiał i pewnie znowu zachoruje ;p
Pytanie: kto/co jest teraz katalizatorem?
Ciekawe czy Artur albo Sylar wróci.
To jest koniec rozdziału ale chyba nie sezonu, bo jeśli dobrze gdzieś tam czytałem, to kolejny odcinek trzeciego sezonu ma być w moje urodzinki. ;p Ale mogę się mylić. ;p

EDIT: Kolejny rozdział się ciekawie zapowiada, Nate okazał się tym za kogo zawsze go brałem, frajer. ;p
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 gru 2008, o 13:18

Re: 3x13 - Duel


Jakby Sylar zginął to tego serialu po prostu już by nie było xD dlatego ja też nie panikuje :P
W ogóle dobry pomysł z tym zamknięciem... ale oczywiście Claire nie mogła umrzeć, co? albo Noah?
tak jak kiedyś ich tam wszystkich lubiłam to teraz każdy mnie niesamowicie irytuje i naprawdę żałuję, że np. Claire przeżyła. Bleh.
Want your bad romance.
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 17 gru 2008, o 16:14

Re: 3x13 - Duel


no juz przesadzaja z ta Cler, wkurza mnie ona bo mysli ze jest dorosla i moze wszystko robic.......
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 17 gru 2008, o 17:03

Re: 3x13 - Duel


No odcinek genialny tylko za sprawą Sylara, który poprostu dosłownie pozamiatał wszystkich. Pit wreszcie odzyskał swoją moc i już ma moc latania. Nate, hmm, ale sie pogryźli z Pitem Nate chciał go zabić chyba nawet tak go turbował, że ledwie Pit wyszedł cało i jeszcze go uratował. DObrze, że sobie wstrzyknął to serum i ma swoją moc absorbacji...

Clair no przesada przwijałem większość. Chce się bawić w zbawiciela czy jak. Żal mi było Meredith. Sylara narazie tylko wyłączyli, ale napewno powróci, zbyt dużo fanów ściągnęła jego postać przed ekrany i podniosło oglądalonść.

Nate i jego plan z prezydentem chce wszystkich zamknąć. Mam nadzieje, że Pit zdobędzie dość dużo mocy i napewno będzie próbował powstrzymać Nata ( a on już będzie napewno miał ludzi do brudnej roboty :) ) i Piter będzie w końcu używałswoich mocy jak w końcówce 2 sezonu z Adamem :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 gru 2008, o 17:26

Re: 3x13 - Duel


No ale kurde, Pete miał już takie moce że ojapiernicze i teraz od nowa musi zbierać, a najlepszy dawca ma off z szybką w głowie pod gruzami primatech...
We Are The World haiti
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 17 gru 2008, o 17:44

Re: 3x13 - Duel


no wlasnie :F
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 gru 2008, o 18:46

Re: 3x13 - Duel


Ale w sumie co z tego, że Peter miał te wszystkie moce, że o ja piernicze skoro i tak ich nie wykorzystywał tak jak powinien?
niech weźmie przykład z Sylara i dostanie jaj xD
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 gru 2008, o 18:54

Re: 3x13 - Duel


Ale co wy ciągle piszecie "tak jak powinien"? To jego sprawa jak powinien je wykorzystać. ;p Ja bym miał wszystko gdzieś jakbym miał te moce. Pojechałbym na bahamy jakieś czy coś i się opalał. ;d
We Are The World haiti
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 17 gru 2008, o 19:24

Re: 3x13 - Duel


ja tak samo, byblym miliarderem, gdziekolwiek bym chcial tam bym sie mogl znalesc, cokolwiek bym chcial moglbym to miec ;p elegancko. Nie bawilbym sie w ratowanie swiata ;p
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 gru 2008, o 22:35

Re: 3x13 - Duel


Tylko, że ani Firma ani Pinehearst nie za bardzo dają spokój osobom ze zdolnościami, które chcą żyć normalnie. Każdego wyśledzą i wsadzą albo na level 5 albo gdzie indziej ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 gru 2008, o 22:51

Re: 3x13 - Duel


No co Ty, z takimi mocami to można się dobrze ukryć. ;)
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 17 gru 2008, o 23:36

Re: 3x13 - Duel


Jak Pit zdobędzie tyle tyle mocy co miał wcześniej to Firma może mu skoczyć tak jak Sylarowi. Nie mają chyba jakiejś nowej techologi na unicestwienie lub powstrzymanie hirosa po za strzałem w głowe. Oczywiście ci co mają mniej znaczące moce to ich mogą pojmać, ale jak Pit będzie miał ich kilka różnego rodzaju i będzie je używął z głową ( ale wreszcie będzie je używał :) ) to nie dadzą mu rady.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 18 gru 2008, o 00:31

Re: 3x13 - Duel

O ja znowu nie obcieli Sylarowi głowy i nie wyniesli jej, co za barany ! Teraz w pozarze pod wpływem temperatury ten kawałek sie rozstopi i on ożyje - co już jest standardowe za kazdym razem gdy firma chce mu cos zrobić, robi to nielogicznie i pomimo tego że on ożywał już tyle razy tak samo jak Clair czy Peter to oni dalej są głupi jak byli :)

Peter jak zwykle idiota już mam dość tej pipy.

Ale durną moc ma Ando robi jako wzmacniacz dla innych mocy, na nic mu sie to zda. Mał bajerncka moc :P

Ale super wojak sie nażył lol :P sie mu łepek skrzywił :P

Teraz Sylar powinien zapragnąć latać i odciać denko Nathanowi, zreszta az dziw bierze że do tej pory nie chciał :P No i Suresh teraz bedzie kombinował z tą Nicki II :P

A co do formuły to Hiro zdarzył ja tylko przetargac czyli zrobić coś co było jak pozniej dwie czesci formuły :)

A co do katalizatora to go już nie ma bo był nim dziadek Petrelli ale on nie zyje (?), więc formuły bez tego tajemniczego środka X nie da sie odnowić, no chyba że znowu beda sie cofac w czasie :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x13 - Duel
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.