Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 14

3x13 - Bringing Out the Dead » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 21 sty 2012, o 13:06

3x13 - Bringing Out the Dead

Spoiler:


Data emisji: 02.02.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 6 lut 2012, o 23:31

Odp: 3x13 - Bringing Out the Dead


Trumna otwarta i zaczęła się masakra. Może nie dosłownie ale coś czuję, że Mistic Falls czekają ciężkie czasy.
Tak przeczuwałam, że to właśnie ich matka siedzi w tej ostatniej trumnie. Nie spodziewałam się jednak takiego rozwinięcia tej sprawy.
Co mnie zaskoczyło to, to że Elijah jednak okazał się stać po stronie Stefa i Demona, a co więcej, że uwolnił resztę swojej rodzinki. I wszyscy przeciwko Klausowi. Aż do chwili zjawienia się mamuśki, która ciężko namiesza, tak coś czuję. Na sam początek mamy zjednoczenie całej rodziny, a już niedługo zaczną się jakieś szalone plany pewnie. Ciekawe jak Oryginalna odniesie się do hybryd Klausa. Czy pozwoli Elenie po prostu żyć w spokoju, czy będzie ją chciała zatrzymać dla jej krwi jak to Klaus planował, czy może w ogóle sprzeciwi się tworzeniu kolejnych - w to niestety wątpię.
Kolejny atak na członka rady, tym razem na biednego Alaricka. Na szczęście miał przy sobie Elenę, która swoją supernaturalnością uratowała mu życie. A raczej mu je odebrała, co pozwoliło mu powrócić do życia. Ciekawe kiedy się dowiemy kto planuje wytępić członków rady, wiemy już, że doktor jest teoretycznie niewinna.
Biedna Caroline - jej ojciec jednak nie dał się przekonać do stania się wampirem, ale tego się w sumie spodziewałam. Szkoda mi tylko jej, bo mimo wszystkiego co jej zrobił kochała go.
No i na koniec wątek z beznadziejną miłością. Obaj bracia kochają tą samą dziewczynę, zupełnie jak Elijah i Klaus. Ciekawe co z tego będzie. Ale nie spodziewałam się, że Stefo się przyzna, że coś czuje, nie wiedziałam, że on faktycznie coś czuje. Ciężki orzech do zgryzienia.
Już się następnego odcinka nie mogę doczekać co to się teraz będzie działo w mieście z seryjnym mordercą, Oryginalną Czarownicą i piątką Oryginalnych Wampirów, z których jedna pragnie śmierci Eleny a inny jej krwi. Pokomplikowało się wszystko strasznie.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 lut 2012, o 00:09

Odp: 3x13 - Bringing Out the Dead


Jaka fajna końcówka odcinka xD Plan Damona wypalił, udało mu się nastawić rodzinkę przeciw Klausowi, nawet Bonnie z matką otworzyły trumną. Tyle że rezultat był niespodziewany. Okazało się że matka była w środku i zamiast pokonać Klausa tylko narobił jeszcze wększych kłopotów. Cała rodzinka pierwotnych do pokonania - może być ciężko :P
Morderca atakuje kolejnych członków Rady. Ciekawe kto nim jest. Może to Jeremy xD
Mocna scena jak Elena zabiła Alarica. I bardzo mi się podobała.
Wątek Caroline i jej ojca taki sobie. Rezultat był do przewidzenia.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 16 sie 2012, o 17:41

Odp: 3x13 - Bringing Out the Dead


Po ponad półrocznej przerwie wróciłem do nadrabiania Pamiętników i muszę przyznać, że podobało mi się, ale bez żadnych rewelacji...

Który to już raz Alaric umarł? :D Swoją drogą ciekawi mnie kim jest morderca polujący na członków Rady.

Końcówka zaskakująca. Trumna w końcu otworzona, w środku matka, która... No właśnie, która chce zjednoczyć rodzinkę Pierwotnych. Będzie gorąco! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x13 - Bringing Out the Dead
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.