Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x12 - Our Father » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 lis 2008, o 12:13

3x12 - Our Father

Spoiler:


Data emisji: 9 grudnia 2008

Zdjęcia:
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =738&pos=0
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =738&pos=1
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =738&pos=2
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =738&pos=3
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =738&pos=4
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =738&pos=5
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 gru 2008, o 13:06

Re: 3x12 - Our Father


Nie żebym coś miała do Sylara total!psycho, ale kurde, cały czas nie mogę przeżyć Elle. I jeszcze to spalenie dzisiaj... z jej własnej mocy!
Chociaż czuję się usatysfakcjonowana faktem, że widać, że jednak mu na niej zależało, to jak ją złapał za ramie przed spaleniem i te... łzy (?) później, to musiało coś znaczyć.

No, ale Syllar the killer wrócił. Syna nie będzie miał, przyszłość się zmieniła, bla bla bla :P

Cake? xDD
Want your bad romance.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 9 gru 2008, o 14:45

Re: 3x12 - Our Father


No Sylar w tym odcinku niezły był.
Zastanawia mnie jak Artur cofnął się w czasie żeby zabrać moc Hiro? No i za długo się nie nacieszył wygraną.
Ciekawe z kim będą teraz walczyć? z Nathanem?
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 gru 2008, o 18:44

Re: 3x12 - Our Father


Co do kwestii Sylara to zgadzam się w pełni z blue. Też nie mogę przeboleć Elle ale w końcu to psycho killera Sylara uwielbiałam od początku.

Cake :hihi:


I wiadomo było, że Peter nie zabije ojca :| Naprawdę, mam już go dosyć; taki ratlerek co mysli, że wszystko może :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 20:51

Re: 3x12 - Our Father


Czego Ty do cholery chcesz od Petera? Przecież strzelił i zabiłby go gdyby to Sylr nie zatrzymał kuli i sam jej potem nie wstrzelił w Artura...

Dziwi mnie że Sylar Haitańczykowi nie zabrał mocy, która w sumie by mu się przydała.

Cieszę się że Elle wącha kwiatki.

Spoiler:
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 gru 2008, o 22:32

Re: 3x12 - Our Father


Po pierwsze: trochę spokojniej pisz, a po drugie: bez spoilerów! Nie lubie edytować postów innych ludzi :P

Dobrze napisałeś: zabiłby. Wiadomo było, że stanie się coś, co spowoduje, że to on nie on będzie tym odpowiedzialnym za śmierc papy Petrelliego.

I zapomniałam napisać, że wolę jak Sylar ma krótsze włosy xD
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 22:47

Re: 3x12 - Our Father


Ale to nie był spoiler, tylko moje spekulacje. ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 gru 2008, o 23:20

Re: 3x12 - Our Father


Sylar znowu morduję, brakowało mi tego :) Świetnie wyglądał w windzie cały na czerwono i jeszcze ten cake xD

I jak większości też będzie mi brakować Elle...

Hiro został uwięziony 16 lat temu, kto mu pomoże? Czyżby rzeczywiście Ando specjalnie zdobył po to moce? raczej wątpię wolałbym Petera, mógłby je odzyskać po śmierci ojca.

A jak nie to czy nie wystarczyłoby wstrzyknięcie krwi Claire? Skoro matka Hiro uleczyła syna to dlaczego krew nie miałaby pomóc Peterowi.

Arthur nie był ojcem Sylara, ale to nie znaczy że Angela nie jest matkom. :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2008, o 23:26

Re: 3x12 - Our Father


Mi się wydaje że mały Hiro pomoże temu dużemu się wydostać z przeszłości. ;) - to kolejna moja spekulacja a nie spoiler. ;]
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 gru 2008, o 00:12

Re: 3x12 - Our Father


Ok, niech będzie spekulacja ;) , ale napisana w taki sposób jakby to był spoiler. Przynajmniej w moim odczuciu :)

Czesiek_PL napisał(a):Hiro został uwięziony 16 lat temu, kto mu pomoże? Czyżby rzeczywiście Ando specjalnie zdobył po to moce? raczej wątpię wolałbym Petera, mógłby je odzyskać po śmierci ojca.

Też juz od jakiegoś czasu zastanawiam się czy Ando zdobędzie kiedyś jakąś moc i teraz wydaje się właściwy moment ale nie wyobrażam sobie Ando posiadającego moc :P Szczególnie jeśli to miałaby być taka sama moc, jaką posiada(ł) Hiro.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 10 gru 2008, o 00:38

Re: 3x12 - Our Father


Zastanawia mnie jak Artur cofnął się w czasie żeby zabrać moc Hiro? No i za długo się nie nacieszył wygraną.


Tak samo jak to robił Peter, bo przeciez jego moce sobie wziął :P

Sie okazało że Haitańczykowi moga sie wyczerpac baterie :P chyba po raz pierwszy to mu sie zdarzyło :P No ale inaczej nie mogliby uratowac tautuska i Sylara oboje wtedy musieliby zginąć, gdyby nie ten zawias wprost z Haiti. Czemu Sylar nie startowal do murzynka nie wiem, a przeciez ten ma zajebiaszcza moc jezeli chodzi o walke z herosami. Znowu z drugiej strony nie rozumiem dlaczego Haitanczyk nie wylaczyl Sylara - taka z doopy scena pełno takich drobnych pierdół niewytlumaczalnych, nielogicznych.

Drugie moje pytanie jakim cudem Hiro nie zdarzyl sie teleportowac jak go tatus Pettrelli zobaczył, toż to trwa zawsze sekundke i juz go nie ma, a tu zonk dal sie zlapac bezproblemu.

Ten aktor co gra zołnierzyka widac lubi sobie wstrzykiwac rózne swinstwa dla jakis tam mocy bo juz to samo zrobił w 4400 :P

No to teraz strzala sobie walnie Peter (powinien dostac moc zmieniania sie w różowego pudla bo to zajebiscie pasuje do tego aktora) i Mohinder zapewne.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 gru 2008, o 22:39

Re: 3x12 - Our Father


Nuuudy. Dobrze, że papek Petrelli nie żyje, w końcu. To teraz finał i ciekawe czy zniszczą formułe. :P Ando pewnie sie poświęci dla Hiro i wstrzyknie sobie formułe z mocą. :P :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x12 - Our Father
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.