Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x12 - June Wedding » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 24 lis 2010, o 15:53

3x12 - June Wedding

Premiera: 11/23/2010

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lis 2010, o 00:28

Odp: 3x12 - June Wedding


Co za socjopatka z Stahl! Tego się po niej nie spodziewałem - zabiła Amy i wypełniła swoją część umowy. Tylko do czego to teraz doprowadzi? Mam nadzieje, że jakoś zostanie zdemaskowana. Należy się jej :)
Tara żyję! Całę szczęście :) Miałem wątpilwości po tym jak zobaczyłem drugiego trupa bo w tym serialu wszystko jest możliwe.
Salazar załatwiony, dobrze. Teraz tylko jakoś pozbyć się Hale'a, a to nie będzie łatwo.
Wyjaśniło się o co chodzi z Kozikiem i Tigem xD ale oni są porypani xD
Opie się oświadczył :) Będzie weselę :) Chyba, że ktoś zginie...
Unser i Gemma na dymku - świetna scena :D
Ciekawi mnie jak Jax wykręci się z te sytuacji. Nie będzie łatwo. A może jednak nic nie powiedział Stahl i robi wszystko żeby ją udupić? Finał zapowiada się intrygująca i aż szkoda, że to koniec sezou.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 lis 2010, o 18:49

Odp: 3x12 - June Wedding


Z każdym odcinkiem jestem coraz bardziej zdumiony, że ten serial może mnie jeszcze czymś zaskoczyć. :P
Stahl w tym odcinku wygrała z wszystkim, co widziałem w "Sonsach". Zabiła Tyler i zrzuciła na nią winę za zabójstwo Edmonda Hayesa, zapewniając w ten sposób niewinność Gemmie i spełniając część swojej umowy z Jaxem. Cwana suka! :D
Zastanawia mnie motywacja Jaxa do zabicia Salazara, zrobił to dla ich sojuszu z Majami? Czy dlatego, że porwał Tarę? :P Podejrzane to było.
Hale póki co oczyścił się z zarzutów. Ale mam nadzieję, że w końcu znajdą na niego jakiegoś haka.
Motyw z Salazarem genialny, dzięki twórcom naprawdę miałem myśli, że to jednak ciało Tary Salazar pozostawił na poboczu. Ale na szczęście, to była tylko zagrywka...Ufff, jak się ucieszyłem, że Tara żyje. :D Bardzo ją polubiłem przez ten sezon.
Wreszcie wyszło o co chodzi z Tigiem i Kozikiem. Byłem przekonany, że o kobietę poszło...jednak się pomyliłem. :P :P
Jimmy ugadał się z Ruskami, ciekawe jak to się dalej potoczy.
Jax wydający prawdziwych członków Rady IRA, jakoś mi to nie pasuje. Może rzeczywiście kombinuje sposób na udupienie Stahl...oby.
Unser wrócił do łask, ale chyba nie na długo, jeśli szeryfowie przejmą posterunek.
Oświadczyny Opiego - "Powinniśmy wziąć ślub." :D Ale rozmowa z Gemmą na ten temat była dobra. :D
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 lis 2010, o 18:29

Odp: 3x12 - June Wedding


W tym odcinku najbardziej nie podobało mi się to, że jego numer to "12", co oznacza, że jeszcze finał sezonu i znowu 10 miesięcy czekania. :(

Odcinek wręcz cudowny. Znakomita atmosfera i rewelacyjne dialogi. Ani przez chwilę nie wierzyłem, że Tara nie żyje. To byłaby katastrofa, a wiadomo, że zazwyczaj w takich sytuacjach po prostu rezygnuje aktor, czy aktorka. Dobrze, że tutaj nic takiego nie miało miejsca.

Czy Jax dobrze zrobił zabijając Salazara? Czy powinien jednak oddać go w ręce policji, aby pogrążyć Hale'a? Moim zdaniem w świecie SOA są pewne granice, których się nie przekracza, bo w przeciwnym razie karą jest śmierć. Porywając kobietę vice-lidera SOA, Salazar musiał się liczyć z konsekwencjami. Nie wiadomo również, co on tak na prawdę chciał osiągnąć. Tara zabiła jego kobietę, a on postanowił się zemścić na Jaxie i przy okazji zarobić kilka dolarów. No cóż, nie wszystkim się wszystko udaje.

Hale - czyżby on był obiektem na przeciwnika w kolejnym sezonie? Na to wygląda, chociaż z drugiej strony nie jest on zimnokrwistym typem mordercy. Może jednak zechcieć wytoczyć przeciwko SAMCROW nie co inne działa, a wtedy będzie wojna. Czekam na sezon finale!!!!!!!
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 5 gru 2010, o 21:40

Odp: 3x12 - June Wedding


W końcu znalazłem trochę czasu, żeby co nieco skomentować.

Odcinek był bardzo dobry. Stahl po prostu przeszła w nim samą siebie. To, że ta kobieta jest nieobliczalna to było wiadome, ale żeby dosłownie po trupach dochodzić do celu... Niezła sucz z niej. Chociaż dotrzymała części swojej umowy i zapewniła Gemmie wolność.

Co do wątku z Salazarem to był on naprawdę ciekawy. Muszę przyznać, że do końca nie byłem pewny czy ciało, które pokazali, to nie było ciało Tary. Po scenarzystach można się w tym serialu spodziewać wszystkiego. Cieszę się bardzo, że nie uśmiercili Tary, bo lubię ją praktycznie od począku. Zemsta Jaxa na Salazarze wyśmienita. :D Szkoda tylko, że Hale na tym zyskał... Nie znoszę tego dziada, a wygląda na to, że teraz będziemy mieli go jeszcze więcej w serialu...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x12 - June Wedding
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.