Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x12 - Hell or High Water » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 5 lut 2008, o 16:27

3x12 - Hell or High Water

Spoiler:

Data emisji: 12 lutego
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lut 2008, o 23:18

Re: 3x12 - Hell or High Water (spoiler)


Nie mogłem się powstrzymać przed trailerem. Zapraszam TUTAJ ;)

@EDIT
Link poprawiony ;)
Ostatnio edytowano 6 lut 2008, o 19:07 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 6 lut 2008, o 18:46

Re: 3x12 - Hell or High Water (spoiler)


nie odtwarza.... :(
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 6 lut 2008, o 22:38

Re: 3x12 - Hell or High Water (spoiler)


12 odcinek moze byc ciekawy, a najbardziej mnie ciekawi kto uciekl a kto nie ? Raczej wszystkim sie nie udalo nom ale zobaczymy za tydzien :)
Obrazek
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 12 lut 2008, o 16:36

Re: 3x12 - Hell or High Water


Już oglądałem i muszę powiedzieć, że odcinek bardzo fajny !! :) Nie podobał mi się tylko koniec odcinka :/ Nie mogli by oni już z tym skończyć i w końcu zrobić jakąś wymiana, mniej lub więcej udaną !! Kurde a tak to znowu się spieprzyło. Dobrze że chociaż uciekli z tego więzienia, ale co teraz będzie z Sucre ... Czy go zamknął a jak tak to co?!, znowu ucieczka ?? Podobał mi się sam początek, Michael to ma jednak łeb :D Albo ta scena na łodzi, taka wzruszająca :P Ocena 9,5/10 do końca perfekt to to jednak nie był :)
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 12 lut 2008, o 16:46

Re: 3x12 - Hell or High Water


najlepszy odcinek 3 sezonu. szkoda, że dopiero pod koniec się rozkręca.
dorównywał poprzednim sezonom :D

ciekawe co z Sucre i McGradym.
końcówka rzeczywiście skopana. nie wierzę, że dali zwiać Whistlerowi (i przy okazji Mahone'owi) :|
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2008, o 17:11

Re: 3x12 - Hell or High Water


Genialny odcinek! Trzymał w napięciu przez całe 40 minut. Wiedziałem, że Michael przewidział, że T-Bag i Lachero będą chcieli iść przodem i jakoś to wykorzysta. I wyjaśniło się co Linc zakopał na plaży.

Teraz Sucre trafi do Sony :) McGrady pewnie też wróci. Czyżby to oni uciekali w przyszlym sezonie? :)

Whistler uciekł, ale zostanie pewnie złapany, może Alex w tym pomoże?
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 12 lut 2008, o 21:47

Re: 3x12 - Hell or High Water


Mnie odcinek się nie podobał przez to, że jak zwykle było w nim mnóstwo niedociągnięć. Owszem trzymał w napięciu, ale błędów było co niemiara. Whistler ma skręcona kostkę, a pod koniec odcinka biega jakby bił rekord świata na 100 m i skacze w dal jak kangur. Czemu T-Bag nie dostał wpierdolu takiego jak dostał gruby w więzieniu, albo czemu gruby dostał go w więzieniu, a nie tam gdzie T-Bag? Skąd w aktach tych co uciekali informacje o Sucre i to jeszcze w Panamie gdzie ścigany już nie jest? Bracia dają się wykiwać Mahonowi i Whistlerowi jak dzieci w przedszkolu.
See you in another life, brother...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 12 lut 2008, o 23:43

Re: 3x12 - Hell or High Water


No to chyba raczej oczywiste, że Whistler udawał to z kostką, aby uśpić ich czujność.
<<

moonman

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 13 lut 2008, o 10:23

Re: 3x12 - Hell or High Water


w końcu jakiś fajny odcinek :D tylko ta końcówka...
to ile jeszcze odcinków do końca sezonu?
bo w połowie odcinka miałem już wrażenie, że wszystko powoli się zamyka...
ale widać że zakręcili fabułą jakby nie mieli zamiaru kończyć :)

BTW: Whistler z tą kostką to ściemniał... chciał się odłączyć od grupy... coś kombinuje... gdyby tylko chodziło o współrzędne to mógł podać na widzeniu... lub przez telefon nawet gdy przysmażano jego pannę...

no i nie wyjaśniło się co jego panna znalazła w walizce...
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 13 lut 2008, o 17:20

Re: 3x12 - Hell or High Water


moonman jeszcze jeden odcinek....
odcinek nie byl taki zly ale niektore akcje juz sa do przewidzenia, np ta motorowka to wiadome ze plyna nia ojciec McGrady'ego(a wlasnie ciekawe co z nim zrobia, ale jak znam PB to go nie rozpoznaja...) ze Linc nie zabije Mahona to tez bylo wiadome...

A ciekawi mnie po co T-Bag zabral ten notatnik... chyba nie bez powodu, moze scenarzaysci maja jakis ciekawy pomys ? oby!
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 lut 2008, o 18:53

Re: 3x12 - Hell or High Water


Oby młody nie wpadł...
Ja bym na jego miejscu obciął włosy i założył okulary :) Wydaje się oczywiste a w PB nie :P
Obrazek
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 13 lut 2008, o 19:37

Re: 3x12 - Hell or High Water


no dobry odcinek.. ale moglosie juz skonczyc.. whistler ich tak wykiwal ;p eh nawet nei wiem co pisac.. wszystko zostalo powiedziane ;)
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 lut 2008, o 11:59

Re: 3x12 - Hell or High Water


Odcinek był doobry, trzymał w napięciu od początku do końca, trochę spraw się wyjaśniło i trochę się spieprzyło. Ciekawe, co zrobią teraz z Sucre? Co zrobi T-Bag z książeczką? Czy złapią McGrady'ego? Czy bracia złapią Whistlera? Trochę się pokomplikowało, ale to w końcu dla PB normalne. Ale plan ucieczki Scofielda bardzo mnie zaskoczył, dobry miał pomysł z przepuszczeniem tej trójki, no i Bellick'owi się wreszcie porządnie dostało. :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lut 2008, o 01:26

Re: 3x12 - Hell or High Water


Ale zakręcony odcinek... T-bag jak zawsze się wymiga. ;p A im jak zwykle się coś nie udaje... ehh
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x12 - Hell or High Water
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.