Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x12 Concentrate and Ask Again » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 lut 2011, o 22:34

3x12 Concentrate and Ask Again

Spoiler:

04.02.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 5 lut 2011, o 20:34

Odp: 3x12 Concentrate and Ask Again


Stało się nieuniknione. :( Po powrocie Supernatural i Smallville kolejny spadek Fringe. Tym razem bardziej znaczący. A za tydzień dojdzie CSI: NY równolegle w czasie z Fringe. :( Boję sie bardzo o ten serial...
http://hatak.pl/news/11592/Fringe_doluj ... le_The_CW/
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 lut 2011, o 00:07

Odp: 3x12 Concentrate and Ask Again


Też się boję, ale jakby się oglądalność nie zmieniała będę przy "Fringe" do końca. :D
Kolejny odcinek trzymający poziom. Bardzo ciekawy przypadek z żołnierzami mszczącymi się za przypadłość, przez którą nie mogą założyć rodziny.
Świetnie pokazali tego pierwszego naukowca, jaki wpływ na niego wywołał niebieski dym, te stopniowe łamanie i zanikanie kości.
Poza tym pojawił się kolejny człowiek, na którym Walter eksperymentował w przeszłości. Simon wprowadził nam ładne zamieszanie.
Do tego Nina odkryła, kto stoi za "Pierwszymi Ludźmi" i jak wcześniej można było przypuszczać, nie mogą przetrwać dwa światy...jeden musi zostać zniszczony. A to wszystko zależy od Petera i który świat/Olivię on wybierze. Robi się coraz ciekawie, zwłaszcza że Bolivia namieszała mu w głowie. :P
Mam nadzieję tylko, że jeśli już stacja zamierza anulować "Fringe", to twórcy dowiedzą się o tym wcześniej i zdążą nam jakoś ładnie zamknąć tą serię. Nie mógłbym ścierpieć następnego (po "Firefly" i "The 4400") świetnego serialu sci-fi urwanego w połowie.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 lut 2011, o 11:38

Odp: 3x12 Concentrate and Ask Again


A ja mam lekkie obawy co do fabuły serialu. Boje się żeby nie wrócili do szablonu z pierwszego sezonu, kiedy to Fringe miało największą oglądalność. Jak wiadomo Hamburgery kochają procedurale... A w dzisiejszym odcinku mało było głównej fabuły, raczej skupili się na przypadku ze znikającymi kośćmi. Nie powiem, ciekawe, ale liczyłem na jakiś większy postęp w fabule. Może nawet pokazanie alternatywnego świata...

Strasznie nurtuje mnie wątek z tymi Pierwotnymi Ludźmi. No i ten gość z kręgielni jest conajmniej tajemniczy. Kim on jest, skąd ma taką wiedzę i jakie ma powiązania z Niną i MD. Pokładam duże nadzieje w tym wątku.

Co do Bolivii, to czyżby moje przypuszczenia się sprawdziły? Jednak Peter coś do niej czuje... Szkoda mi Liv. :(
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 lut 2011, o 02:44

Odp: 3x12 Concentrate and Ask Again


Obrazek

Ludzie nie panikujcie zawczasu :) 1.65 to nie jest wynik tragiczny zważywszy, że wrócił Supernatural, a CBS emitowało coś o Superbowl. Poszperałem trochę i sprawdziłem oglądalność Dollhouse - finały odcinek pierwszej serii zanotował raptem 1.0, a serial i tak dostał 2 serię. Jeśli oglądalność będzie się utrzymywać ponad 1.5 to nie ma co się martwić o 4 serię. BTW: czy tylko mi się wydaje, że najlepsze seriale obecnego sezonu muszą walczyć o życie podczas gdy te średnie produckje spisują się całkiem nieźle? Community i Chuck są w podobnej sytuacji co Fringe, a prezentują równie wysoki poziom. Jaka szkoda, że te seriale nie lecą na kablówkach...

Info z ostatniej chwili - FOX puścił promo Fringe w trakcie Superbowl czyli wciąż wieży w ten serial i zachęcił do oglądania nastepnego odcinka jakieś 100 mln amerykanów :P

Ok, koniec offtopu :) Sam odcinek jak na pojedynczą sprawę wyszedł całkiem nieźle. Tajny amerykański projekt i mszczący się żołnierze/króliki doświadczalne. Owszem oklepane, ale nigdy wcześniej nie widziałem broni chemicznej niszczącej kości. Straszne, ale i widowiskowe ;)
Pojawiła się kolejna ofiara Waltera i Cortexophanu. Tym razem człowiek czytający w myślach. Szkoda tylko, że nie pociągnięto dzięki temu wątku jej umiejętności, a skupiono się na trójkącie Olivia-Peter-Olivia. I niestety okazało się, że Peter coś czuję do rudej. Pytanie tylko jak to wpłynie na jego decyzję i który świat zostanie zniszczony. Ja jednak liczę na coś bardziej szokującego :P
Co mi się jeszcze podobało w odcinku? Olivia na imprezie w sukience :P Rzadki widok, a jaki przyjemny.
Ninda odkryła kto napisał Pierwszych Ludzi i okazało się, że to nas przyjaciel Sam. No ciekawe, bardzo ciekawe. A więc wiadomo już do czego odnosi się anagram z finału 2 sezonu gdzie było zapisane żeby mu nie ufać. Pewnie jeszcze nie jedną tajemnice ukrywa.
Ciekawe też czy nasza Liv przejęła niektóre cechy Bolivi. Wiadomo, że tamta była strzelcem wyborowym, a dzisiaj nasza popisała się niesamowitymi umiejętnościami.
Obserwatora nie udało mi się znaleźć, ale zauważyłem inny drobiazg. W w laboratorium Bella jak kamera pokazał jego ksiązki jedna z nich była autorstwa Dr. Spocka. Taka mała aluzja do Star Treka :P

A za tydzień red universe czego nie mogę się doczekać :D

 


  • Podobne tematy do 3x12 Concentrate and Ask Again
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.