Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x11 - The Eclipse : Part 2 » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lis 2008, o 10:03

3x11 - The Eclipse : Part 2

Spoiler:


Data emisji: 1 grudnia 2008
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lis 2008, o 12:55

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2 (Spoiler)

ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 25 lis 2008, o 22:59

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2 (Spoiler)


Suuuper... wszyscy biegają z karabinami niczym bohaterowie tanich sensacji.... :/ :shock
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 gru 2008, o 10:40

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


WTF???????!!
Jestem zła!!!
JAK ON MÓGŁ? no jak?! Mam nadzieję, że jakoś to pięknie wytłumaczą bo normalnie nie rozumiem.

Scenarzyści nie lubią fajnych par i postaci w tym serialu chyba.
Najpierw Adam, teraz Elle. Za dobrze im było :P
uśmiercają postać Davida, którego publiczność kochała, teraz uśmiercają Kristen, którą ludzie po prostu uwielbiają w Ameryce a np. zostawiają Mayę, której ponad 90% nie lubi xD

Obrażam się na Heroesów.
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 gru 2008, o 20:25

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Nie wszyscy ich kochają. ;p Ja akurat cieszę się że pozbyli się Adama i Elle. Aktora grającego w ogóle nie lubiłem, a Kirsten lubię, ale jako słodką nastolatkę w VM, a nie jako zimną sukę w Hirołsach. ;p A Maya mi jest obojętna, kompletnie, bo i tak się jej potem pozbędą. ;) Swoją drogą, Maya to fajna laseczka jest, ostatnio oglądałem z nią film, śliczna dupka. ;p

Claire z otwartą klatką, o bleeee. ;p

Ale hahaha! Wiedziałem że się Claire ożywi jak tylko słoneczko wyjdzie. ;p No i moce wróciły, normalka, lol. ;p

Pete z karabinem był troszkę śmieszny, ale mi się podobało. ;p

"Best Day, Ever" Widzę że maniacy komiksowi lubią ten tekst. ;p
We Are The World haiti
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 gru 2008, o 21:39

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Peter nadal kozaczy, z mocami czy bez, no i teraz powiedział, że chce być bohaterem, z mocami czy bez. Nadal mnie wqrza :P jego powinni się pozbyć a potem niech eliminują kogo chcą :D
Szkoda, że tak krótko byli bez mocy. Coraz gorsze odcinki robią :/
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Grosz8

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 2 gru 2008, o 23:03

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


no wiedzialem ze moce powroca :D a ktora to jest ta Kristen?? bo ciagle nie kojarze o ktora wam chodzi........ :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 gru 2008, o 23:39

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Grosz8 napisał(a):no wiedzialem ze moce powroca :D a ktora to jest ta Kristen?? bo ciagle nie kojarze o ktora wam chodzi........ :D


Kristen Bell - aktorka grające Elle :D

A mi się odcinek podobał. Momentami :) Szczególnie Hiro jak czytał komiksy i to jak uratował Noaha. Teraz wziął Claire ze sobą i poznała prawdę o swoim pochodzeniu. Tylko nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w oryginalnym odcinku jak była ta scena co ojciec Hiro przekazuję Claire to powiedział że się po nią upomną jak zdobędzie moce. Claire znowu z rozciętą klatą i znowu budzi się w kostnicy - ta to ma życie ;) Sylar powrócił! Nareszcie zrobił się bezwzględny :D Szkoda tylko że padło na Elle chociaż może jej nie wykończył. Zobaczymy. Nathan chcę dawać ludziom zdolności - ten to się niczego nie nauczy.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 gru 2008, o 23:50

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Nate to dupek, a wy ciągle na Pete'a narzekacie...
We Are The World haiti
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 3 gru 2008, o 00:37

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Już dawno nie widziałem tak beznadziejnego odcinka...Bieganie Peta po dżungli,zostającego samemu z jednym magazynkiem było śmieszne,jakby nie mógł juz uciekać z tamtymi. Przez chwile myślałem że mu moce wrócą i tak się uratuje ale nie... :crazy To że Clair i Syler przeżyją to było oczywiste... :/ W ogóle Noah długo coś celował z tej snajperki skoro tamci zdążyli się pyknąć...:) Zachowania Nate'a nawet nie będę komentował...
Cała akcja z Matem byłą mi taka obojętna... :]
Jedyne co mi się podobało to akcja z komiksami (Hiro i ci dwaj goście ;) ) i jak Hiro uratował rodzinę Clair :hihi: "Bad man" :) No i wreszcie Syler wrócił i zabił Elle co mnie bardzo ucieszyło...:D

Jak dla mnie to Herosi schodzą na psy...kiedyś każdy odcinek oglądałem z zapałem, w każdym się coś działo,a teraz...jest to bardziej serial na nudny wieczór, kiedy nie masz co robić a w tv nic ciekawego nie leci...:) oby się to zmieniło...:)
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2008, o 01:33

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


O mamusiu ale głupi odcinek :P

Nie wiem jak Noah zrobił tak że tamci zdarzyli sie bzyknąć, a on nie strzelił, a jak już strzelił to jakiś durny laserek sobie założył co to w ogole ? To do profesjonalnej broni takie gówno montują ? No dobra jak juz on rozmyslał nad sensem zycia, bo nie wiem o czym innym a tamci zdarzyli sie bzyknąć, to na litośc boską on jest agentem tyle lat i nie wie ze jak sie złapało Sylar to należy mu uciać łeb i wziąść ze sobą i zakopać, a reszte zostawic ?

Co do Elle boje sie że jak cała reszta niekonecznie nie zyje, bo zwłok nie pokazali czyli w połowie cieńca Sylar mógł sie nawrócić :/

Pete jest kozak, jak mogl zabic wszystko co sie rusza jednym palcem to była z niego ciota, a teraz lata z kałachem i strzela, co notabene wygląda śmiesznie w rekach tego aktora, sorry ale on sie nadaje do roli lalusiów tylko :P

Dwa odcinki i dwa o niczym bylo sobie zacmienie, zniklo sobie zacmienie, nic fajnego z tego nie wynikło, równie dobrze tych dwoch odcinków mogłoby nie być i chyba nic bysmy nie stracili.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 gru 2008, o 01:38

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Nie stracilibyśmy, a nawet byśmy zyskali. ;p Nie było by Elle/Gabriel. ;p Głupota totalna, robić z nich parę. ;p
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 gru 2008, o 15:28

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


No nie jaka żenada! Włączam sobie Heroesów po kilkudniowym opóźnieniu, mam zaciesz przez cały odcinek a tu nagle Sylar na końcu Elle zabija?! Co to ma być?! Jak scenarzyści nie wymyślą jakiego dobrego usprawiedliwienia i przywrócenia Elle to obrażam się jak blue na Heroesów!

a Pete z kałachem faktycznie jest śmieszny xD
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 5 gru 2008, o 19:08

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Aja dopoki nei zobaczysz jej denka od czaszki walającego sie po tej plazy to nic nie jest pewne niestety ale wolalbym zeby jej denko spadło :P

BTW jak oni probuja zrobic z Sylara teraz kogos dobrego a zapominaja o wpadce czyli zabójstwie matki, wtedy nie mogl byc szarpany tym głodem, wiec on musi byc zły. Bo całą reszte owszem moze tłumaczyc głód ale nie to zabójstwo.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 gru 2008, o 20:41

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


Nie no oczywiście - w heroesach dopóki denko się nie wala po podłodze to nic nie jest pewne, ale już na zapas się oburzam :P

I moim zdaniem wcale nie próbują zrobić z niego kogoś dobrego ale tym wątkiem z Elle próbuję go trochę uczłowieczyć co nie jest równoznaczne z byciem dobrym charakterem. Sylar jest zły (i bardzo dobrze, w końcu za to go lubię xD) i to że kręci z Elle nie sprawia wcale, że jest dobry.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 gru 2008, o 20:51

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2


BTW jak oni probuja zrobic z Sylara teraz kogos dobrego a zapominaja o wpadce czyli zabójstwie matki, wtedy nie mogl byc szarpany tym głodem, wiec on musi byc zły. Bo całą reszte owszem moze tłumaczyc głód ale nie to zabójstwo.


Ja się tutaj nie zgodzę. Zabójstwo matki to był raczej wypadek, nie planował że pójdzie i ją zabiję. Tak wyszło :) A mi obojętnie czy Sylar będzie dobry czy zły, ważne żeby nadal skalpował :]
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 6 gru 2008, o 14:47

Re: 3x11 - The Eclipse : Part 2

W sumie to on już nie musi tego robić bo przecież nabył umiejętność...

Obrazek

Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x11 - The Eclipse : Part 2
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.