Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x11 Our Town » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

photoartis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 7 sty 2012, o 20:04

3x11 Our Town

Premiera już 12 stycznia :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 sty 2012, o 22:30

Odp: 3x11 Our Town


Średni odcinek. Z jednej strony bardzo dobrze oglądało się sceny z Damonem, Stefanem, Klausem i Alaricem, a z drugiej strasznie wymęczyły mnie te z Eleną, Bonnie, Jeremym, Caroline i Taylorem. Za dużo też gadania o romansach i budowania niepotrzebnego napięcia - przecież było wiadome że Caroline czy Elena nie zginą w tym odcinku. Jednak motyw szalonego Stefana i odpwoeidzalnego Damona coraz bardziej mi się podoba. I te kombinację Klausa jak wzbudza sympatię matek Caroline i Taylora. To może być ciekawe rozgrywka.
Zaczyna się coraz bardziej rysować wątek z Dr. Fell. Ciekawe kim ona jest. Nie zdziwiłbym się gdyby oszukiwała cały czas Alarica, nie była w Radzie i to ona zabiła Braina. I w sumie to by było trochę szkoda bo pasuje do niego i trochę smutno bedzie jak umrze mu kolejna dziewczyna :D
Niech w końcu otworzą tą trumnę! Kolejny odcinek i wciąz nie wiadomo kto tam siedzi.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 15 sty 2012, o 21:38

Odp: 3x11 Our Town


Łał, Stefanowi na prawdę odbija na punkcie pokonania Klausa. Nie sądziłam, że posunie się aż do takiego nastraszenia Eleny, napojenia jej swoją krwią na dodatek... Ale akcje z zabijaniem hybryd były całkiem, całkiem.
Podczas sprawy z Caroline zgłupiałam, bo teraz to już sama nie wiem o co Klausowi chodziło. Po co ją ratował skoro najpierw chciał by Tyler ją dziabnął. I jeszcze podsycał w niej wolę do życia - po co? Choć sądząc po jego zachowaniach w tym odcinku, jego przeciąganiu członkiń rady na swoją stronę to jestem pewna, że miał w tym jakiś sens. I jeszcze ta biżuteria... Dziwne.
Pani doktor jest co najmniej podejrzana. I była pierwszą osobą, o której pomyślałam widzą zabitego na koniec odcinka. Swoją drogą o co kaman? Jaki jest cel w kołkowaniu człowieka w środku lasu?
Jeremy w końcu wyruszył, ciekawe jak długo go nie zobaczymy bo nie spodziewam się żeby wyjechał na stałe.
Sprawa trumny ciekawi mnie coraz bardziej. Co też w niej może być, żeby mogło pomóc w pokonaniu Klausa. Już nawet Pierwotna Czarownica mi przez głowę przeszła, ale... Sama już nie wiem czego się można spodziewać w tym serialu, bo o czy nie pomyślę i tak mnie czymś innym zaskoczą.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 sty 2012, o 19:51

Odp: 3x11 Our Town


Klaus zapewne ma jakiś ukryty cel w zaprzyjaźnianiu się z Carolina :]
Elena i Stefek - naprawdę przesadził. Go Damon!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 sty 2012, o 23:48

Odp: 3x11 Our Town


Wątek doktor Fell rozwija się bardzo przyjemnie. Kim ona jest, czy rzeczywiście jest członkiem rady, no i czy to ona zabiła głównego doktora rady, który został pokazany na koniec odcinka z kołkiem wbitym w mostek?

Ze Stefana niezły świrusek się zrobił. :D Ciekaw jestem, czy jak w końcu pokonają Klausa, to czy wróci ta jego dobra strona? Wydaje się, że tak, bo niby jak scenarzyści zamierzają dalej to ciągnąć?

Tyler mimo zapewnień, że potrafi się przeciwstawić Klausowi ugryzł Carol. Najciekawszy jest jednak udział Klausa w tym wszystkim? Co miał na celu? po co najpierw kazał gryźć Carol, by potem ją ratować i dawać jeszcze prezent? WTF? Co on kombinuje?

Kolejna zastanawiająca rzecz to co, lub kto jest w czwartej trumnie? Może sen Bonnie się spełni?

Jeremy w końcu wyjechał. Adios! Krzyżyk na drogę...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 lut 2012, o 19:03

Odp: 3x11 Our Town


Intrygi Klausa...zdecydowanie najbardziej ciekawią mnie losy tej postaci. Teoretycznie Stefan wygrał z nim walkę z tym odcinku, ale czy na pewno? Uratowanie Caroline, prezent w postaci łańcuszka, nawiązywanie kontaktów z członkami rady, jaki on ma w tym cel? :P

Stefan ostro zagrał w tym epizodzie. Poświęcenie Eleny, aby Klaus wycofał swoich mieszańców - nice! Zabijanie mieszańców w jego wykonaniu również oglądało mi się z przyjemnością. :)

Dr. Fell i Alaric, jakoś średnio interesował mnie ten wątek. Od razu widać, że nie jest tym za kogo się podaje. A przebity kołkiem Brian na końcu odcinka, to potwierdza. Jestem w niemal stu procentach pewien, że to jej sprawka. :P

Jeremy wyjechał na trochę i dobrze.

Czwarta trumna nadal zamknięta. :/ Czekamy dalej.

 


  • Podobne tematy do 3x11 Our Town
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.