Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x11 - Checkmate » Zakończone Seriale » White Collar • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 sty 2012, o 01:25

3x11 - Checkmate

Spoiler:


-------------

Tak, w końcu jest :) Chociaż oczekiwałem czegoś fajniejszego po powrocie to i tak jak zwykle dobrze mi się to oglądała. Chociaż nie obraziłbym się gdyby dłużej szukali Mozziego. Szkoda też że Keller przypisał sobie zasługi za kradzież ale my dobrze wiemy kto zwinął ten skarb :)
Współpraca Petera, Neala, Kellera i Mozziego bardzo udana :) Pierw nasłanie policji a potem wykradanie skarbu. I Mozzie z Peterem w mundurach xD
Elisabeth też ładnie się spisała :) Tak się właśnie zastanawiałem czy diament przeciąłby pancerną szybę (ostatni Sherlock :P ) i okazało się że Elisabeth przypadkiem go miała :)
Neal wolnym człowiekiem?! To będzie ciekawe :) ale prędzej czy później musiało do tego dojść.
Szkoda tylko że nie było Sary w odcinku
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 sty 2012, o 18:10

Odp: 3x11 - Checkmate


Wspaniały powrót. Miałam obawy jak to wszystko rozwiążą, ale wszystko poszło gładko.
Mozzie wrócił w tempie błyskawicy, czego się podziewałam. Za bardzo lubi Mrs Suit żeby nie popędzić na złamanie karku jej na pomoc.
Czwórka włamywaczy - Neil, Mozzie, Peter i Keller - mistrzostwo. Wszystko dobrze zaplanowane, przemyślane, również nie mogło zabraknąć niewielkiej improwizacji zakończonej sukcesem.
Elisabeth była jak zwykle świetna. Dobrze sobie z porywaczem pograła a i numer z pierścionkiem wygrał. Ale nic by z tego nie było gdyby nie nasz wspaniała dwójka - Jones i Diana, którzy zjawili się akurat na czas.
Keller oczywiście zgarnął całe 'zasługi i honory' za kradzież (w sumie z korzyścią dla Neila), również bezczelnie pograł sobie z prawem. Znając życie to jeszcze o nim usłyszymy i go zobaczymy, bo się pewnie wybroni z tego.
Neil miałby być wolny za trzy miesiące? Łał... Tego się nie spodziewałam. To co się stanie z naszym duetem? Czy Neil zostanie pracować z Peterem? Pewnie tak, bo wątpię żeby po całej tej hecy ze skarbem mógł tak po prostu odejść, a jako szarego obywatela go sobie nie wyobrażam.
No i ciekawe co z Mozziem. Czy jednak zdecyduje się zostać? Pewnie tak, w końcu nie przeżyłby bez tej całej zgrai miesiąca :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 lut 2012, o 03:02

Odp: 3x11 - Checkmate


Zadowalający powrót serialu. :P

Dość gładko rozwiązano sprawę porwania Elizabeth przez Kellera. :)
Świetny pomysł współpracy naszej czwórki. Elizabeth również się wykazała. :P
Keller oczywiście znowu coś wykombinował i przyjął na siebie całą sprawę wykradnięcia skarbu. Ale przynajmniej dzięki temu Neal nie musiał się przyznawać do tego i za trzy miesiące zostanie wolnym obywatelem. :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 sie 2012, o 17:40

Odp: 3x11 - Checkmate


Fajny odcinek.

Szybko wszystko się skończyło. Miałem nadzieję na większe rozwinięcie tego wątku, ale w końcu przede wszystkim White Collar to serial proceduralny... Keller za kratkami, chociaż szkoda, że wziął na siebie kradzież skarbu. Chociaż z drugiej strony to dobrze dla Neala i Mozziego.

Nawet w tym odcinku tak bardzo nie wkurzał mnie Peter. Całkiem fajnie wyszła współpraca całej czwórki. Mozzie i Pet jako wojskowi. :D

Neal wolnym obywatelem. Może być ciekawie. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x11 - Checkmate
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.