Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x11 - Bainne » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 18 lis 2010, o 22:22

3x11 - Bainne

Premiera: 16.11.2010 r.

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 lis 2010, o 22:13

Odp: 3x11 - Bainne


Cóż tutaj innego powiedzieć...BYŁO ŚWIETNIE! :D
Abel wrócił do Jaxa...ale nie było łatwo. Najpierw Jax zobaczywszy go z rodziną zastępczą go zostawił, a później dzieciak został wplątany jako karta przetargowa ucieczki Jimmiego do USA. Czyżby będzie tam na niego czekało ATF? :P
Wszystko znowu się wali i układa jednocześnie. Uwielbiam końcowe odcinki sezonów Sonsów! :D
W Charming też nie za dobrze się dzieje, pomimo że Tara naprawdę mi zaimponowała tą akcją w domu Salazara. Jednak coś się stało później. Mam nadzieję, że twórcy nie zabiją nam Tary. Wystarczy, że zabrali nam już Hale'a i Half-Sacka. :(
Koniec odcinka był...cholernie zły! :P Zakończyli w najgorszym możliwy sposób! Z ogromną, rosnącą codziennie niecierpliwością czekam na następny odcinek! :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lis 2010, o 01:25

Odp: 3x11 - Bainne


Nie ty jeden czekasz :D Ciekawe co się stanie z Tarą. Na pewno nikt jej nie uratuje, jest zdana na siebie. Mam nadzieje, że ma gdzieś pod ręką broń Salazara. Bo też bym się zasmucił jakby zginęła. Świetne były z nią sceny, jak podcięła gardło kobiecie Salazara. Ceikawe czy teraz go zabiję i będzie miała na pieńku z policją :) Mam też nadzieje, że uda się jej znaleźć nagranie Hale'a.
Poza tym w Charming Unser został odsunięty od władzy. Ciekawe czy w przyszłym sezonie akcja skupi się na złym burmistrzu :D Chociaż nie chciałbym czegoś takiego.
Akcja z dzieciakami, którzy zarypali plecak z kasą genialna xD I jak ich wszyscy gonili i Stahl się wkurzała xD
I Irlandii tak jak myślałem - Jax na początku chciał odzyskać syna, potem doszedł do wniosku że będzie mu lepiej w rodzinie zastępczej i ostatecznie Abel wrócił do niego. I to jak genialnie to wszystko zostało pokazane!
Mo wrzuciła listy Johna do plecaka Jaxa. Ciekawe czy pod ich wpływem Jax zacznie się zastanawiać nad sensem nowej umowy z IRA.
Gemma jest genialna! Clay do niej żeby nikogo tym razem nie zabiła, a ona celuje z pistolety do dziecka xD
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 lis 2010, o 22:59

Odp: 3x11 - Bainne


Super, po prostu super! SoA cały czas trzyma wysoki poziom. Uwielbiam ten serial! :)

Mimo wszystko był jeden moment kiedy mi się dłużyło, a mianowicie scena, jak Jax obserwuje Abla i rodziców zastępczych. Nie wiem, jakaś dziwna była. Cieszę się, że Jax w końcu odzyskał syna. Godna szacunku była również postawa księdza. Kiedy przyszło, co do czego zachował się naprawdę bardzo dobrze - krótko mówiąc poświęcił się dla małego. Sceny w Charming też świetna. Lubię oglądać Tarę w akcji. Salazara w sumie też mogła zabić, albo chociaż postrzelić, a nie dać się tak wydymać. Trochę naciągane to było. Mimo kilku mankamentów odcinek świetny i czekam na przedostatni w tym sezonie!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 lis 2010, o 18:21

Odp: 3x11 - Bainne


Kolejny zajebisty odcinek SOA.
Sytuacja w Belfaście opanowana, a Jax odzyskał syna. W dalszym ciągu jednak nie mogę się domyślić, co będzie materiałem na kolejny sezon. Czy Jax dotrzyma umowy ze Stahl i jeszcze w tym sezonie dostarczy Jimmiego? Wszystko wskazuje na to, że tak ale pewności nie mamy. Cieszę się, że chłopaki wracają do Charming, bo tam jak zwykle dzieje się nie za dobrze.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 3x11 - Bainne
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.