Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x10 - The Firefly » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2011, o 03:16

3x10 - The Firefly

Spoiler:


Kolejny udany odcinek z rzędu, ale nie ma się co dziwić w końcu to Fringe :)
Walter będzie musiał poświęcić Petera?! Ciekawe w jakiej sprawie. Pewnie by zachować równowagę. Ale znając życie i tak czeka nas jakieś niesamowite rozwinięcie wątków :)
Muzyczny idol Waltera xD i te okulary 3D :D bardzo fajnie to wyszło. I te poważne sceny jak Roco opowiada o Bobbym i w końcu się okazuje, że sprowadzenie Petera było pośrednią przyczyną jego śmierci.
Walter próbuje odbudować swój mózg xD ciekawe czy mu się uda liczę, że na to bo wtedy będzie wyrównany pojedynek Walterów :D
Akcja z Obserwatorem w sklepie jubilerskim podczas napadu fajna - szczególnie jak złapał tą kulę :D
Szkoda tylko, że Olivia na drugim planie. Teraz pewnie, w przeciwieństwie do pierwszych dziewięciu odcinków, historia będzie się kręcić w okół Petera.

Dla martwiących się przeniesieniem Fringe na piątek - serial osiągnął lepszą oglądalność niż ostatni czwartkowy odcinek czyli szanse na 4 sezon wciąż są :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 sty 2011, o 04:05

Odp: 3x10 - The Firefly


Wow! :D Czekałem na ten odcinek i się nie zawiodłem. :P W tej chwili jest to jeden z niewielu seriali, na który czekam z niecierpliwością z tygodnia na tydzień i po prostu muszę go zobaczyć od razu po wyjściu napisów PL (bez znaczenia o której godzinie się one pojawią). :D
Dostaliśmy parę odpowiedzi, dlaczego obserwator pojawił się przed przerwą. Ale nie do końca zrozumiałem jego ostatnią rozmowę z tym drugim obserwatorem. Puszczenie Petera w pościg za obserwatorem pomimo ostrzeżenia było testem "czy Walter jest gotowy dać umrzeć synowi"? Dobrze zrozumiałem?
Genialna sprawa z reakcja łańcuchową, w pewnym momencie zdawało się to wszystko strasznie zagmatwane. :P Ale na końcu wszystko się świetnie ułożyło w całość. Uwielbiam motywy z efektem motyla (tutaj świetlika), uratowanie Petera przez Obserwatora spowodowało pośrednio śmierć syna Roscoe, przez co rozpadł się ulubiony zespół Waltera. Wow!
Obserwator klepiący rabusiów wyglądał świetnie! I te łapanie kul! :P
Olivia zepchnięta lekko na drugi tor w tym odcinku. Bardzo możliwe, że teraz Peter znajdzie się bardziej w centrum wydarzeń. Zwłaszcza, że sprawa z budową urządzenia jest ciągle otwarta.
Nie stwierdzę nic nowego mówiąc, że cholernie nie mogę się doczekać kolejnych odcinków! :D

PS Również cieszę się Cześku, że "Fringe" poradził sobie całkiem nieźle w swój pierwszy piątek. I oby tak dalej! Z ogromną chęcią zobaczyłbym i 4 serię! :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 lut 2011, o 21:43

Odp: 3x10 - The Firefly


Świetny odcinek po przerwie. W końcu miałem czas obejrzeć i w sumie nie jestem zaskoczony, bo poziom Fringe już od jakiegos czasu jest bardzo wysoki.

Fajny ten cały wątek z Peterem. Zastanawia mnie tylko, co miał na mysli Obserwator mówiąc "To musi byc bardzo trudne. Bycie ojcem.". Czyżby Bolivia była w ciąży? :D

Trochę szkoda, że wątek Petera i Olivii stanął teraz w miejscu. Miło by mi się ich oglądało razem.

Końcówka mocna i jak zwykle dobra. Ciekawe tylko kiedy Walter będzie musiał "poświęcić" Petera...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x10 - The Firefly
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.