Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x10 - The Eclipse: Part 1 » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lis 2008, o 10:02

3x10 - The Eclipse: Part 1

Spoiler:


Premiera: 24 listopada 2008
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2008, o 10:23

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


US promo: http://uk.youtube.com/watch?v=NGkw7wSz3lc
Canadian promo: http://uk.youtube.com/watch?v=4hBebQEG3hc

Spoiler:


:hearth :hearth
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2008, o 22:58

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


OMG, OMG!!!

Spoiler:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lis 2008, o 22:27

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


Laski, ale świrujecie. ;p
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2008, o 23:17

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


No co? możemy! :D
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lis 2008, o 23:44

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


Spoiler:
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2008, o 01:00

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


Spoiler:
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 lis 2008, o 01:07

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


Spoiler:
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2008, o 18:01

Re: 3x10 - The Eclipse : Part 1 (Spoiler)


Spoiler:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lis 2008, o 13:02

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


Fajny odcinek :D
Sylar/Elle - *_* Uwielbiam ich! W końcu fajna para w heroesach :D
Claire - właśnie uświadomiłam sobie, że nie byłoby mi żal, gdyby ją uśmiercono, bo wkurza mnie tą swoją postawą oh, nie będę się ukrywać, chcę walczyć z badassami :/
Nathan/Peter - sceny w dżungli jakoś do mnie nie przemówiły :P Skojarzyły mi się z obleśnym Rambo xD
Mohinder - fuuuuu! Ta maź jest obleśna! :P

No i ciekawe co stanie się z mocami; wrócą gdy skończy sie zaćmienie, czy przywrócą je jakoś sztucznie? No bo chyba nie będą czekać na kolejne zaćmienie :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 lis 2008, o 21:53

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


Ech dwie kulki mógł wpakowac przed wyniesieniem Clair jedna Sylarowi druga tej nienormalnej i z głowy dwóch debili, którzy zrobili sie nudni jak flaki z olejem, teraz bedzie pewnie z dwa dni celował z tej snajperki i sie zacmienie zdarzy skonczyc zanim strzeli. Ta aktorka co gra Elle mnie irytuje, do tego denerwuje mnie postac jaka gra mogłaby w końcu umrzeć :)

W ogole nie rozumiem zachwytów nad ta parą, bo co oni do tej pory zrobili ? Nic. No chyba ze kogoś rajcuje jak siedzą w piwnicy i sie ognikami uczą rzucac, faktycznie tyle to wnosi w cały serial i w ogole takie jest napiecie czy w koncu uda mu sie trafić w butelke czy nie(?), czy ona da rade nauczyc go tej zdolności gdy całą reszte pojmował bezproblemu w locie? Same ekstra puytania, NRARAZIE TA PARA JEST NUDNAAAAAA.... Veronico Marsowe zaślepienie czy cuś :P

A Ci super latają sobie po dzungli - nuda. Peter teraz kozaczy a jak był Bogiem to jak doopa sie zachowywał.

Mat, Hero i Daphne Ci dla odmiany latają po polu kukurydzy (jakas odmiana od dzungli) nuda jeszcze wieksza.

W oóle długie to zacmienie strasznie, a tak pozatym to to juz nie działaja im moce jak sie troszke słońce zasłoni, bo pełnego jeszcze nie było.
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 25 lis 2008, o 23:12

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


KaruzeL napisał(a):Ech dwie kulki mógł wpakowac przed wyniesieniem Clair jedna Sylarowi druga tej nienormalnej i z głowy dwóch debili, którzy zrobili sie nudni jak flaki z olejem, teraz bedzie pewnie z dwa dni celował z tej snajperki i sie zacmienie zdarzy skonczyc zanim strzeli. Ta aktorka co gra Elle mnie irytuje, do tego denerwuje mnie postac jaka gra mogłaby w końcu umrzeć :)

W ogole nie rozumiem zachwytów nad ta parą, bo co oni do tej pory zrobili ? Nic. No chyba ze kogoś rajcuje jak siedzą w piwnicy i sie ognikami uczą rzucac, faktycznie tyle to wnosi w cały serial i w ogole takie jest napiecie czy w koncu uda mu sie trafić w butelke czy nie(?), czy ona da rade nauczyc go tej zdolności gdy całą reszte pojmował bezproblemu w locie? Same ekstra puytania, NRARAZIE TA PARA JEST NUDNAAAAAA.... Veronico Marsowe zaślepienie czy cuś :P



Zgadzam się z Tobą, połączenie tych dwojga w parę nic ciekawego nie wnosi do serialu,a wręcz przeciwnie- strasznie wkurza mnie widok Sayler'a zachowującego się jak jakaś totalna pipa... :/

Ogólnie odcinek taki sobie, po zwiastunach spodziewałem się jakiejś lepszej akcji związanej z tym zaćmieniem,a tu lipa....;/
Kłótnia Matta i Daphne była porażką i w sumie zgubiłem jej sens, taka kłótnia o pierdoły...
Zabawa w dżungli była tak nudna że płakać się chciało,jeszcze na koniec Nathan dał się złapać, a jego dwóch towarzyszy tak po prostu zniknęło (jakby on nie mógł zrobić tego samego :/ ).Teraz będą go odbijać i odbijać...
Co do Clair to tak jak w pierwszym sezonie zakochałem się w tej postaci, w drugim już tylko byłem zauroczony ;) to teraz jest tak śmieszna z tą swoją walecznością że ja nie wiem... :/

Jedyne co mi się podobało to niektóre sceny z Hirem,a raczej jego śmieszne zachowanie, ale mógłby już stać się nieco normalniejszy... ^^
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lis 2008, o 23:38

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


Ja tu widzę, że teraz te odcinki bardziej podobają się płci żeńskiej a męskiej mniej. I nie chodzi mi o TO TUTAj forum, ale o Fan Forum, gdzie też większość dziewczyn się rozpisuje jak genialny był ten odcinek.

Mi się podobał i w sumie nie będę nic więcej pisała, bo zgadzam sie z ają :D
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 lis 2008, o 23:44

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


Hiro, totalny debil do kwadratu teraz. ;p

Sylara i Elle mam nadzieję że pan Bennet zabije w następnym odcinku, bo nie chcę żadnej pary w tym serialu, tak jak do tej pory. ;p

W dżungli była nuda, ale na polu kukurydzy było nawet ciekawie, ciekawa sytuacja z Daphne i jej kulami u nóg, ciekawa sytuacja z Hirem w sklepie z komiksami.
We Are The World haiti
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lis 2008, o 00:31

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


Ja nie wiem dziewczyny Wam wystarczy jak przez ponad 40 min nic sie nie dzieje, a potem pocałuje sie pare głupków, którzy było widome że sie pocałuja już jakieś dwa odcinki temu i stajecie sie bezkrytyczne i wszystko Wam sie podoba, ptaszki śpiewają, słoneczko świeci :) ;)

Postać Elle jest beznadziejna, jeszcze może jakby aktorka potrafiła zagrać taką dwulicową suke to by było okej ale ta sie do tego poprostu nie nadaje i aż oczy bolą :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2008, o 13:33

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


No nie wiem, ja uważam, że Kristen świetnie sie spisuje.
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 lis 2008, o 13:39

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1


Ja może nie jestem aż tak krytyczny, ale słabo gra w tym serialu, nie pasuje do roli złej suki. ;p
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2008, o 18:22

Re: 3x10 - The Eclipse: Part 1

Mi generalnie też ona do tej roli niezbyt pasuje i generalnie nie lubię Kristen Bell ale za to w Sylarze uwielbiam wszystko i aktualnie moja sympatia w stosunku do niego przelewa się też na Elle ;)
Poza tym no dajcie spokój - zły badass Sylar z laską? Chociaż możecie się uśmiechnąć :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x10 - The Eclipse: Part 1
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.