Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x10 - Mhysa » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 12 maja 2013, o 23:11

3x10 - Mhysa

Spoiler:


Data emisji: 9.06.2013
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 cze 2013, o 14:38

Odp: 3x10 - Mhysa


Odcinek był dobry, jednak zabrakło jakiegoś cliffhangera, czegoś zaskakującego i wieńczącego ten sezon. Ale i tak bardzo dobrze ten odcinek zakończył ten świetny sezon (duzo lepszy niż 2).

Dany jak zwykle świetna, jak zwykle triumfuje, oby tak dalej.

Joffrey jest masakrą już kompletną. Podobają mi sie rzeczy dziejące się na Dragonstone.

Czekam na 4 sezon, ide kończyć Nawałnice Mieczy.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 cze 2013, o 02:05

Odp: 3x10 - Mhysa


- serio? Ludzie pisali, że odcinek słaby i rozczarowanie, a ja nic takiego nie zauważyłem. W żalach zdarzały się też wzmianki o braku weselnego pasztetu, ale bez przesady, zostawmy trochę atrakcji na następną serię. Sam finał utrzymany w stylu Gry o Tron - epilog do wydarzeń z dziewiątego odcinka i danie czasu każdej z postaci. Szkoda tylko, że teraz masakrycznie długie czekanie, ale do tego jestem już przyzwyczajony
- początek odcinka to kontynuacja Krwawych Godów - rzeź ludzi Starków i zabawy Freyów. Robb Stark z głową swojego wilkora zamiast swojej wyglądał upiornie i wszystko to widziała Arya. Ta to ma pecha, śmieć ojca, a teraz to co się stało z jej bratem. Szkoda, że scenarzyści nie pokusili się by w poprzednim odcinku zobaczyła przez okno jak jej matka ginie. Idealnie by to pasowało do jej postaci
- sceny Tyriona z Sansą bardzo przyjemne, ale widać jak wielka różnica jest między nimi. On wie jak jest urządzony ten świat podchodzi do niego pragmatycznie, a ona ma wciąż mentalność dziecka mimo, że tyle przeszła. Trochę złości mnie że scenarzyści tak powoli rozwijają jej postać, już najwyższy czas by zaczynała pokazywać pazur. Jednak wiadomość o śmierci brata i matki na pewno mocno na nią wpłynie. Szkoda tylko, że pogorszy to relację jej z Tyionem, bo takie dzisiaj mieli świetne dialogi
- posiedzenie małej rady było fenomenalne. Po prostu fenomenalne! Najlepsza scena odcinka i tyle. Każda z postaci zachowywała się zgodnie z jej charakterem, znała swoje miejsce w szeregu i robiła to co powinna. Maniakalne zachowanie Joffreya, panujący nad sytuacją Tywim czy Varys znający swoje miejsce, cudownie się ogląda tak napisane i zagrane momenty. Pięknym zwieńczeniem była rozmowa ojca z synem. Smutno się robi gdy na takie coś będzie trzeba czekać kolejne kilka miesięcy...
- opowieść Brana świetna. Czyli co Freyowie będą teraz umierać? Należy się im! I niech Walder doczeka upadku swojej rodziny. Spotkanie z Samem miło, podobają mi się jego sceny z Goździk. Średnio mi się podoba wyprawa za Mur - ratowanie świata przez dziecko, dobrze że to Game of Thrones, a nie jakaś podrzędna opowiastka fantasy
- scena z bękartem Boltona obrzydliwa. Rozmowa o bólach fantomowych przekomiczna i przerażająca. I w końcu doszło do narodzin Fetora. Czekam na dalsze sceny
- scena na Żelaznych Wyspach z Yarą epicka. Nie spodziewałem się tego po niej. Ale to dobrze bo oznacza to bitkę. Pewnie przegra bo tutaj wszyscy jak czynią coś ze szlachetnych pobudek przegrywają, ale i tak warto czekać
- cudowna rozmowa Devosa z Gendrym jak wspominali stare czasy na Pchlim Targu. Szkoda tylko, że został uwolniony (co za komiczna scena z łódką!) i nie wybierze się na Mur. Z chęcią zobaczyłbym go z Jonem. Chyba by do siebie pasowali.
- co takiego ten Varys kombinuje? Uważa Tyriona za szlachetnego i uważa że tylko on może ocalić Siedem Królestw. Oj podoba mi się ten wątek. Tylko jak pozbycie się Shea ma w tym pomóc? Przecież po tym by się teoretycznie jeszcze bardziej rozpił
- rozmowa Tyriona z Cersei przy winie jak zwykle świetna! Uwielbiam tą dwójkę razem, ale jest chemia między nimi!
- Arya zaszalała! Zabiła Freya i nie ma wcale wyrzutów sumienia. Kolejne morderstwo na sumieniu. Szkoda tylko, że nie powalczyła z resztą, ale i tak kradzież sztyletu i cała scena świetnie zrobione. Valar morghulis!
- Jon ponownie się spotkał z Ygrett, a ta ustrzeliła go strzałą amora eee tzn. zwykła strzałą. Trzema. To chyba koniec jego romansu. Dobrze, że wrócił do Czarnego Zamku bo stęskniłem się za tym miejscem. Szkoda tylko, że ten 2 sezonowy wypad za Mur okazał się nudny.
- Jamie wrócił do Królewskiej przystani! Szkoda tylko, że tak mało czasu dostał... Już nie mogę się doczekać jego scen z ojcem i bratem. Tyle na to trzeba było czekać!
- scena z Dany było. Tyle. Pokazali, że wyzwoleńcy z Astaporu ją kochają, znalazła ludzi, którzy mogą być jej poddanymi. I w sumie tyle. Trochę bez sensu, że tak się nazywa tak tytuł odcinka, ale no cóż niech będzie.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 15 cze 2013, o 23:18

Odp: 3x10 - Mhysa


Tak długo czekałam na Jamiego i Brienne a w sumie dostali chyba z 2 minuty. Ale najważniejsze jest. Dotarli wreszcie do Lannisterów. Spodziewałam się trochę więcej po scenie spotkania rodzeństwa kochanków.
Kontynuacja czerwonego wesela była makabryczna - Robb z głową wilkora przyprawiał o ciarki. I oczywiście widziała to Arya, jakby nie była dość spaczona przez życie, teraz jeszcze taki obraz jej zaserwowano. Wspaniała scena jak spotyka mężczyzn w lesie i podaje jednemu monetę z Braavos, a później zabija go i wypowiada słowa 'valar morghulis'. I Orag - następnym razem jak będziesz chciała zrobić coś takiego, uprzedź mnie xD
Tyrion i Sansa całkiem fajnie się dogadują, co pewnie zmieni się teraz po wieści o śmierci jej brata i matki, niestety. Genialna rozmowa o zemście na wyśmiewających Tyriona :D Na prawdę miło się na nich patrzy, tylko bardzo bym chciała, żeby Sansa wreszcie nabrała trochę rozumu do głowy, żeby przestała patrzeć na świat oczami dziecka. Tyle przeszła, straciła tyle osób a ciągle głupiutka i naiwna. Szkoda.
Sam i Brann się spotkali, szkoda że na tak krótko. Brann, Hodor i Reedowie wyruszyli za Mur, a z kolei Sam i Goździk na niego. Strasznie lubię aktorki, która gra Goździk ale to już tak na marginesie :D
No i te tajemnicze ostrza, jednak Sam je miał ze sobą. Dobrze, bo młodemu Starkowi na pewno się przydadzą.
John wreszcie dotarł do domu. Ygritte go dogoniła i biedak dostał trzy strzały - nie sądziłam, że ona się na to zdobędzie, ale podobno piekło nie zna gniewu urażonej kobiety.
Scena z posiedzeniem Małej Rady była łał. Joffrey jak zwykle zachowywał się jak rozpuszczony bachor, którym jest. A jego dziadek po raz kolejny ustawił go w pionie i odesłał do łóżka 'bez kolacji' xD I oczywiście kolejna wspaniała scena między Tywinem i Tyrionem. Jak tylko widzę tych dwoje rozmawiających wiem, że padną jakieś straszne słowa. Ojciec chciała zabić swoje dziecko, ale nie zrobił tego ponieważ Tyrion jak by nie było jest Lannisterem. Tywin jest strasznie nie zdecydowany. Poprzednio mówił, że jest jego synem tylko dlatego, że nie może udowodnić, że jest inaczej, a teraz jednak przyznaje, że jest członkiem rodziny i tylko dlatego nie zginął w morzu. Strasznie się ogląda ich sceny.
Rozmowa Ramsay'a z Theonem makabryczna. Te kiełbaski... I nadanie mu imienia Fetor. No i coś czego się absolutnie nie spodziewałam. Siostra rusza na ratunek. Mam nadzieję, że to faktycznie się stanie i że uda jej się go odbić bo się już dość chłopak wycierpiał jakkolwiek go nie lubię. Ale pewnie jej się nie uda, bo w tym serialu ludzie częściej przegrywają i umierają niż wygrywają...
Davos uwolnił Gendriego. Dla mnie bardziej komina scena od tej z łódką była ta, gdzie czerwona wiedźma czyta przyszłość z palącego się listu i OCZYWIŚCIE stwierdza, że Stannis jedynym, który może powstrzymać to co nadchodzi zza muru... Ale przynajmniej Davos ocalał.
No i zakończenie - scena z Danny. Jak dla mnie - super! Danny została okrzyknięta matką przez wyzwolonych ludzi. Pięknie pokazane jak zeszła ze skały i powiedziała smokom by poleciały, uwielbiam to. No i to jak została wyniesiona na rękach.
Ach ciężko uwierzyć, że tak długo trzeba czekać na kontynuację. Ale nie mogę się już doczekać kontynuacji wszystkich wątków - spotkania Jamiego z ojcem i Tyrionem, tego co stanie się z Brienn, co będzie z Aryą i Ogarem, bo domyślam się, że prędzej czy później się rozstaną. Co Brann spotka za murem i jakie następne miasto podbije Daenerys :D Nie pozostaje nic innego jak czekać :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 cze 2013, o 17:47

Odp: 3x10 - Mhysa


Jeśli ktoś jeszcze nie widziałem to[urlhttp://www.spoilertv.com/2013/06/game-of-thrones-episode-310-mysha.html?utm_source=feedly] Inside the Episode[/url]
<<

khel

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Friends

Postdodano 10 lip 2013, o 21:23

Odp: 3x10 - Mhysa


Odcinek dobry - racja. Ale tak jak wszystkie. Nie było to jednak czerwone wesele.
czasami napiszę tutaj o spotach TV - mój blog
<<

emil26

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 7 sty 2014, o 00:52

Odp: 3x10 - Mhysa


Fajne zakończenie sezonu :)
Masz ciekawą stronę internetową, ale nie możesz dzięki niej zaistnieć? Dlaczego? Bo nikt jej nie pozycjonował. Zgłoś się do dobrej agencji reklamowej http://www.ditum.org, a Twoja strona zyska na popularności. Zachęcamy do współpracy.
<<

Watchmen

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
californicatiion

Postdodano 24 sty 2014, o 16:02

Odp: 3x10 - Mhysa


dla mnie za spokojne zabrakło cliffhangera, ale to rozumiem miało być uspokojenie po 9 odcinku hehe

 


  • Podobne tematy do 3x10 - Mhysa
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.