Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x10 - I Smell a Rat » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 sie 2010, o 23:29

3x10 - I Smell a Rat

Spoiler:


Data emisji: 22.08.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 sie 2010, o 21:08

Re: 3x10 - I Smell a Rat


Nikt jeszcze nie skomentował? Wstydźcie się :)

Odcinek w sumie ok, takie wytchnienie przed finałem gdzie wiele się nie działo. Liczę, że ostatnie 2h nam to zrekompensują.
Reakcja Sookie na to ze jest wróżką boska xD Z 10 razy przewiałem sobie ten moment xD
Sookie została porwana przez Eryka - nieźle. I jak ona ma mu zaufać? I co za sekret Bill ukrywa.
Jason powiedział Tarze o Jajku - dobrze. Tylko co ona teraz zrobi. Fajna scena była między nimi jak pozbywali się Franklina xD
Russel - OMG xD ale z niego psychol. Zemsta będzie słodka :)
Jesus i Lafayett - ich odlot na V to zapowiedź kolejnego sezonu? Wróżki i czarnoksiężnicy?
Crystal to zmiennokształtna. Ciekawe jak Jason na to zareaguję :)
Jessica i Hoyt - słodkie :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 sie 2010, o 22:00

Re: 3x10 - I Smell a Rat


Wreszcie coś ruszyło w sprawie Jessici i Hoyta :D Piękne to była jak rzuciła tym psem :P

Tommy to cwaniak i buraczyna jakich mało.

Russellowi coraz bardziej odbija. jestem ciekaw jego starcia z Eric'em.

Dobrze, że Jason powiedział o Jaju.
trust him... he's a doctor!
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 25 sie 2010, o 22:42

Re: 3x10 - I Smell a Rat


Odcinek pełen wyznań. Wszyscy, którzy coś ukrywali, wreszcie się wygadali (może oprócz Billa, który najwyraźniej nadal ma przed Sookie jakieś tajemnice). Najbardziej podobała mi się scena wyznania Arlene i reakcja Terry'ego - facet jest kapitalny. Szkoda tylko, że Arlene nie może się pozbyć wstrętu do tego dziecka, co jest po części zrozumiałe.

Sam we wspomnieniach, ogolony i z zaczesanym włosem, przypomina Colina Farrella. Na co dzień w wersji Bon Temps kojarzy mi się z kolei z Waynem Coynem z The Flaming Lips. Facet zawsze mi się podobał ^^
Choć nie mogę się jeszcze oswoić z jego brutalnością, którą mogliśmy zobaczyć w dwóch ostatnich odcinkach. Ciapowaty Sam był sam w sobie interesującą postacią. Nie wiem, czy podoba mi się dorabianie mu mrocznej strony.

Jak zwykle doskonałe rozmowy Pam i Erika oraz akcje Eric/Sookie - hell yeah!

Poza tym w skrócie - Hoyt zadziałał, wreszcie! Russell jak zwykle zaskakuje. Crystal - umm, czy na pewno jest zmiennokształtną? Podejrzewałam to od początku (inna opcja: wikołak), ale jej rodzina odnosiła się do Sama i Tommy'ego w dziwny sposób. Jeśli tak bardzo zależy im na trzymaniu "ze swoimi", dlaczego nie traktowali ich przyjaźniej? Miałam też wrażenie, że używają określenia shifter/zmiennokształtny w stosunku do nich, jakby ich samych ono nie dotyczyło. Ale może tylko mi się zdawało.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 sie 2010, o 18:10

Re: 3x10 - I Smell a Rat


3x10
Sookie - wróżka... Seriously? Mam wrażenie, że twórcy serialu starają się upchną jakieś trzy tomy książki w jedną serię serialu... Wróżka. OMG. A co do Sookie - jak zwykle skończyła marnie. I nadal nie wiem dlaczego nie jest jeszcze z Eric'iem...
Bill - powiedzmy, że jest mi obojętny - co jest sporym plusem. Matko, tego faceta mogłoby nie być a ja bym chyba nie zauważyła różnicy.
Tara - irytująca - as always.
Jesus & Lafayette - ŁOŁ... to było coś. Nie wiedziałam, że V może mieć takie właściwości :D Ale dobrze, dobrze :)
Russel - biedna męska prostytutka (wybaczcie wyrażenie, nie wiem jak go określić). Russ ma coraz to lepsze jazdy...
Eric z Pam - cóż, Pam jest niesamowita. I dokładnie wiedziała co robi uderzając w czuły punkt o imieniu 'Godric'. Jestem za - powinna walczyć o Erica. Nie podoba mi się tylko, że ten zamiast wtajemniczyć Sookie, używa jej jak kawałka mięsa.
Sam - oj, mega wpadka, wręcz historyczna... I mam tu ofc. na myśli jego 'historię'... I znów: Seriouslu?! My God... taka sierota i ciamajda miałaby być złodziejem? To ja już wolę sierotowatego Sama. Przynamniej nikogo nie zabija.
Jason - No... powiedzmy, że coś tam na plus drgnęło. Dobrze, że się przyznał Tarze, że załatwił Eggsa, no i mam nadzieję, że między nim a panterołaczką będzie ok.
Jessica - W końcu! Tak, wreszcie powiedziała co czuje, szkoda tylko\, że w takich okolicznościach... Ale dobre i to...
Hoyt - ...a jemu może to i na zdrowie wyjdzie :D
Tommy - Zdania nie zmieniłam - burak do kwadratu.
Arleen - szkoda, że mimo wspaniałej reakcji Terry'ego nie może się przemóc...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 27 sie 2010, o 10:09

Re: 3x10 - I Smell a Rat


co mi się podobało:
że Jason w końcu przyznał się do zabicia Jajca,
że Arlene przyznała się, że to dziecko Rene
że wyjaśniło się, że Holly to jakaś szamanka
Crystal wreszcie pokazała Jasonowi kim jest
scena jak Jason wywala BIlla z domu - mocne ! :D
Sookie i jej "I'm a fairy? how fucking lame " :D :D
Jess i Hoyt!!!! :hearth jak Tommyego w krzaczory wyrzuciła haha dobrze mu tak, obleśniak jak tatuś
Pam i jej blah blah vampire emergency <3
kiss Sookie/Eric :D wreszcie jakiś prawdziwy

nie podobał mi się haj Laf/Jesus, za długie i za nudne to było.
Historia Sama - zapychacz

końcówka - Sookie na łańcuchu :D mam nadzieję, że Eryś coś konstruktywnego z tego zrobi
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 27 sie 2010, o 18:19

Re: 3x10 - I Smell a Rat


Raven napisał(a):Nie podoba mi się tylko, że ten zamiast wtajemniczyć Sookie, używa jej jak kawałka mięsa.


Gdyby Eric powiedział Sookie, że czeka go pojedynek z Russellem, mogliby zrobić burzę mózgów i wymyślić, jak Sookie mogłaby się w tej walce przydać. Na pewno zgodziłaby się pomóc. Ale Eric chyba nie chce jej narażać.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 maja 2011, o 17:09

Odp: 3x10 - I Smell a Rat


Bardzo dobry odcinek.

Jak już określili poprzednicy dostaliśmy odcinek wyznań. :D

Jason w końcu powiedział Tarze, że to on zabił Eggsa. Reakcja Tary całkiem zrozumiała.
Do tego zobaczył Crystal w "pełnej krasie". :D Jednak to rodzina zmiennokształtnych. :D
Rewelacyjna scena z cofnięciem zaproszenia do domu wampira Billa, nie wiedziałem, że tak można. :D

Bill powiedział Sookie o jego podróży do magicznej krainy. I jak się okazuje, Sookie jest wróżką. :D Lol...
Nadal pojawiają się wątpliwości, czy Bill czegoś jeszcze nie ukrywa.

Arlene powiedziała Terry'emu o dziecku, on zareagował wspaniale. Ale jak widać dziecka nie będzie. :( Nowa kelnerka Holly jest kimś pokroju szamana. :P

Jessica i Hoyt, w końcu to jakoś ruszyło. :P A Tommy wylądował na drzewie za swoje buractwo. :D

Sam, jego flashbacki było średnio ciekawe, ale pojawiły się w nich gościnnie dwie postacie, które występowały w "Vampire Diaries" (Lexi i Elijah). :D

Jesus i Lafayette, magiczna podróż pod wpływem "V". :P Oboje mają przodków zajmujących się czymś z pogranicza magii lub czarnoksięstwa. Zainteresowało mnie to, czekam na dalsze pociągnięcie wątku.

Russell i jego pożegnanie z Talbotem, bogato i psychiczne! :D Teraz czas na zemstę! :P

Eric/Pam, jak zwykle świetne sceny. :D Eric/Sookie, również dobre momenty, pojawił się nawet prawdziwy pocałunek. :D A Sookie ostatecznie wylądowała w piwnicy przywiązana łańcuchem.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 cze 2011, o 17:54

Odp: 3x10 - I Smell a Rat


Całkiem okej odcinek.

Uwielbiam Russela - jest niesamowity! xD Ale niech już dopadnie Erica. :D

Sookie jest naiwna. Ale i tak ją lubie. :p

Jessica/Hoyt - świetne! Oby tak dalej. Niech Tommy spada.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 29 sie 2011, o 20:41

Odp: 3x10 - I Smell a Rat


Fajna historia Sama z przeszłości. Niezły skurczybyk z niego był.

Russell świeruje po śmierci Talbota. Zabija niewinnego chłopaka, który jest podobny do jego kochanka. Po raz pierwszy zobaczyłem aktora grającego Navida w 90210 w innej roli. Szkoda tylko, że taka krótka.

Sookie okazała się być wróżką. Trochę mnie to rozśmieszyło. :D Ale jej krew przedłuża czas, jaki mogą przebywać wampiry na słońcu. Ciekawe.

"Podróż" Lafayetta i Jesusa świetna. Bardzo podobał mi się sposób nakręcenia tych scen,
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x10 - I Smell a Rat
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.