Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x09 - The Suicide King » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 sty 2013, o 00:32

3x09 - The Suicide King

Spoiler:


Data emisji: 10.02.2013
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lut 2013, o 23:55

Odp: 3x09 - The Suicide King


Powolne tempo odcinka, ale i tak mi się podobało. Znowu pokazano ludzi w najgorszym świetle i ich zwierzęce zachowanie. Walka na arenie by zadowolić tłum - zupełnie jak ostatni odcinek Spartakusa. Cliffhanger z poprzedniego epizodu został szybko rozwiązany, a bracia zostali bez problemu uratowani. Zdziwiło mnie tylko to, że odłączyli się od grupy, ale w sumie to jedyne sensowne rozwiązanie. Oby tylko jak najszybciej wrócili, a szczególnie Daryl.

Podoba mi się co dzieje się z Rickem. Przynajmniej na razie bo pewnie na dłuższa metę mnie to znudzi. Halucynację, obarczanie się odpowiedzialnością za wszystkich i załamanie. Coś niedobrego się z nim dzieje, a to troszeczkę utrudni obronę więzienia. Mam tylko nadzieje, że prędzej niż później zaufa Tyresowi. Chociaż z tym może być problem jak jego towarzyszę wezmę sprawy w swoje ręce.

W Woodbery się dzieje. Zamieszki faje, szkoda tylko że tak mało zombie weszło. Zachowanie Gubernatora też mi się podobało, mam tylko nadzieje że to on zmieni obliczę miasteczka, a nie Andrea bo prawdę mówiąc jej to ja już nie potrafię zrozumieć. Pierw pretensję, a potem go broniła. I jeszcze to przemówienie. Serio? To już w naszej polityce są bardziej przekonującę niż to jak ona mówiła że będą pisać o nich w książkach do historii. A głupi naród to kupił.
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 12 lut 2013, o 01:29

Re: 3x09 - The Suicide King


Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że tak łatwo uda się ocalić obu braci. Odłączyli się od obu grup, co było chyba najlepszym wyborem. Oby o nich nie zapomniano.
Ludzie z Woodbury w końcu zobaczyli, jak wygląda prawdziwy świat. Przemowa Andrey zła nie była, ale zebrany tłum kupił to zdecydowanie zbyt łatwo.
Komiksu nie czytałem, ale i tak doskonale wiem, że Tyrese to znaczący bohater. Po co więc sztucznie przedłużać jego włączenie się do grupy na stałe? Przecież prędzej czy później i tak do tego dojdzie. A potem zginie, bo pojawi się nowy czarnoskóry :D
Oby jak najszybciej doszło do ponownego starcia grupy Ricka z Gubernatorem. Serialowa logika wskazuje, że trzeba będzie na to jeszcze trochę poczekać, ale The Walking Dead nauczył mnie, iż niektóre rozwiązania są w nim zaskakujące.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 lut 2013, o 20:51

Odp: 3x09 - The Suicide King


Fajny powrót. :)

Nie spodziewałem się, że cała sytuacja z Darylem i Merlem, tak szybko się rozwiąże. :) A tu nagły atak Ricka i Maggie, bracia uratowani. :P

To był pewne, że Rick nie przyjmie do więzienia Merle'a, szkoda tylko, że Daryl musiał z nim pójść. Ale jestem tego pewien, że losy braci jeszcze skrzyżują się z losami naszej ekipy. :) Może nastąpi to przy starciu Ricka z Gubernatorem. :)

Woodbury...fajnie, że kilka zombiaków zdołało się przedrzeć przez mury, ale szkoda, że tak szybko się ich pozbyli.
Gubernator powoli się zmienia w jeszcze większego skurwysyna, a Andrea nadal na niego patrzy jak na dobrego człowieka. :/
Przemowa do ludzi w wykonaniu Andrei, to zdecydowanie najgorszy i najgłupszy moment odcinka. Andrea na prezydenta! :P :P

Genialny Glen w tym odcinku. :)

Halucynacje z Lori na końcu odcinka, totalnie mnie zaskoczyły. :P Bardzo fajna rzecz, Rick powoli zamienia nam się w świra. :) Na pewno nie zrobiło to dobrego wrażenia na grupce Tyreese'a.
Swoją drogą żałuję, że Rick powiedział tak łatwo "nie". Nasza grupka całkiem nieźle ich poznała, mam nadzieję, że Hershel przekona do nich Ricka. Jeśli nadal będą chcieli zostać po tej "psychicznej szopce" jaką odegrał Rick. :)

Michonne mogłaby się w końcu ogarnąć i wyprostować parę rzeczy na swój temat. W komiksie jakoś to lepiej wyglądało, a jej postać została szybciej i łagodniej przyjęta w więzieniu.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 19 lut 2013, o 20:18

Odp: 3x09 - The Suicide King


Po super mocnym ostatnim odcinku teraz tempo troszkę zwolniło, ale to dobrze bo wiele było do przetrawienia.
Merle i Daryl uratowani przez Ricka i Maggie. Niestety Glenn i Michonne niezbyt się ucieszyli na widok Merla i Daryl zdecydował się z nim odejść. Oby tylko nie był to stan stały, bo słabo widzę szanse naszej grupy na przetrwanie bez kogoś kto będzie dla nich polował. Poza tym ten serial bez Daryla już nie będzie tym samym. Nie miałabym też nic przeciwko gdyby Merle dołączył do grupy, mimo wszystko jest bardzo dobrą postacią i wielką szkodą byłoby go nie wykorzystać teraz, kiedy wrócił do serialu po sezonie nieobecności.
W Woodbury wzniósł się mały bunt, do środka dostały się zombie, na szczęście szybko sobie z nimi poradzili. Przemowa Andrei - słabiutko, słabiutko. No ale przynajmniej zażegnała bunt i nawet ludzie Gubernatora jakoś bardziej przychylnym okiem na nią spojrzeli. A Gubernatorowi już do końca odbija - odciął się od wszystkich, od niej, tylko patrzył z boku i zabił ugryzionego na oczach wszystkich zebranych. Niefajnie.
Rick wreszcie zebrał się żeby porozmawiać z grupą Tyresa i kiedy już prawie się zgodził - jak zwykle, Lori zrobiła wielkie wejście i Rick, w szale i mając halucynacje, wygonił ludzi, którzy mogli by pomóc w sytuacji z Gubernatorem - byli chętni się dołączyć do walki o więzienie w końcu. Mam nadzieję, że te jego zwidy nie potrwają zbyt długo bo ktoś inny będzie musiał wziąć sprawy w więzieniu w swoje ręce...
Michonne też mnie już troszkę denerwuje, mogłaby wreszcie dać szansę grupie na poznanie jej skoro ona chce szansy od nich na zostanie w więzieniu, mogłaby się chociaż trochę otworzyć i pozwolić im sobie zaufać. Rick już podjął co do niej decyzję, ale mam nadzieję, że ją zmieni bo to mimo wszystko ciekawa i silna postać.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 31 mar 2013, o 01:57

Odp: 3x09 - The Suicide King


Rick dobrze czyni nie przyjmując Merle'a, niestety jak nam wszystkim szkoda mi Daryla. Liczę na to że wróci do więzienia. ;)
Gubernator zamienia się w jeszcze większą gnidę? Jak to możliwe. :D
Glenn mnie delikatnie irytował.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x09 - The Suicide King
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.