Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x09 [Katie and Emily] » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 21 mar 2009, o 18:14

3x09 [Katie and Emily]

Spoiler:


Premiera: 19.03.2009
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 21 mar 2009, o 18:35

Re: 3x09 [Katie and Emily]


Po poprzednim, strasznie pokręconym odcinku, w końcu coś bardziej skinsowego.

Emily/Naomi - w końcu się do nich przekonałam. Scena przy szafkach była hot :D. No to już cała szkoła wie, że są razem.

Emily/Thomas - Thomas jest słodki. Oddał Em swoje buty <3

Thomas/Panda - w końcu się pogodzili. "Hello, I'm Thomas. So glad to meet you". Tekst tego sezonu xD

JJ - jakiś taki mocno napalony był w tym odcinku :p. Ciągle tylko o seksie gadał. Zabawna była scena z rodzicami bliźniaczek xD. W ogóle ich ojciec jest śmieszny. Haha, i nie chciał uwierzyć, że Em jest les :D

Podsumowując, odcinek na wielki plus i z niecierpliwością czekam na finał i powrót Effy.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 22 mar 2009, o 23:21

Re: 3x09 [Katie and Emily]


Kurde obejrzane już w piątek a teraz piszę z poślizgiem :D

Nie zgodzę się, że to był poprzedni odcinek był dziwny i nie skinsowy, właśnie poprzedni odcinek maksymalnie przypominał poprzednie sezony. Ojciec Fitch był najlepszy i te wyciskanie na drążku syna za karę :D
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 mar 2009, o 09:31

Re: 3x09 [Katie and Emily]


N/E - Cieszę się w sumie, że Naomi w końcu zrozumiała, że chce być z Emily. Choć to nie jest moje jakieś tam OTP forever and ever, to jednak są one jakimś światłem w tym serialu, ożywczym powiewem i takimi innymi :D

W ogóle nie tęskniłam za Effy i Cookiem. No może trochę za Cookiem, ale bez Effy :)
Want your bad romance.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 25 mar 2009, o 09:54

Re: 3x09 [Katie and Emily]


Odcinek ok. Zdecydowanie bardziej polubiłam parę Naomi/Emilly :)
Haha, w ogóle śmieszny jest brat bliźniaczek: 'You naked, bitch' xD
Cały Love Ball był niesamowity :D taniec Pandy i Douga przebija wszystko! :P i fajnie, fajnie, że Panda i Thomas zaczynają wszystko od nowa :)

Brakowało Cooka :(
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 kwi 2009, o 21:38

Re: 3x09 [Katie and Emily]


Effy chcę z początku sezonu. :(
Ems i Naomi, fajnie, uwielbiam Naomi, śliczna jest i w ogóle. ;pp brat bliźniaczek wymiatał, ale on ma ciężkie życie, ojciec go kara, siostry leją i w ogóle ;p Masakra. ;pp
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lut 2010, o 19:09

Odp: 3x09 [Katie and Emily]


Świetny odcinek. Wogóle mi nie brakowało Effy i Cook'a. :P

Emily/Naomi, Thomas/Pandora - :D :D :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x09 [Katie and Emily]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.