Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x09 - It's Coming » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lis 2008, o 03:46

3x09 - It's Coming

Spoiler:


Premiera: 17 listopad 2008
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2008, o 09:46

Re: 3x09 - It's Coming (spoiler)


Normalnie padłam i nie wstałam xD
Osobiście odcinek bardzo mi się podobał... oczywiście nie chodzi tu tylko o Sylara/Elle (chociaż w większości xD) ale o całą historię. Były sceny Paire (uhu!) i fajne sceny Hiro/Ando i Matta w Pinehearst i w ogóle wszystko co było to było podane tak, że ja to wręcz wsiąkałam i nie chciałam żeby odcinek się skończył :P

A najbardziej to mi sie podobała ta ostatnia scena:
Papa Pe team vs. Mama Pe team :D

Genialnie, że Heroes wracają do poziomu :D
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2008, o 23:03

Re: 3x09 - It's Coming


Uh, Elle i Sylar *_*

Genialny odcinek, choć jedyne co mnie denerwowało to sceny z '10-letnim' Hiro :/
Ale dwa teamy są świetne :D

I mi sceny Paire aż tak bardzo się nie podobały ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2008, o 00:20

Re: 3x09 - It's Coming


Paire lubię ale czuję, że jedynie z powodu HALO. Ale to i tak nie ważne bo teraz co innego mnie zajmuje xD :D
Want your bad romance.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 lis 2008, o 00:36

Re: 3x09 - It's Coming


Mi się odcinek aż tak bardzo nie widział. Denerwuje mnie, że Peter wciąż podskakuje :P
No i teamy mnie też wqrzają
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2008, o 01:22

Re: 3x09 - It's Coming


Wypij meliske :P

lepsze teamy niż jakby wszyscy mieli być po jednej określonej stronie :D
Want your bad romance.
<<

BlaCkFish91

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 19 lis 2008, o 17:41

Re: 3x09 - It's Coming


jak dla mnie to jest coraz gorzej
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 19 lis 2008, o 19:33

Re: 3x09 - It's Coming


Nie no teraz się będą bawić w dwa ognie :/ Po jednej stronie Arthur będzie dążył do tego żeby połowa planety miała moce, a z drugiej strony ' Team ' Angeli będzie powstrzymywał ich :/ W sumie to drużyna Arthura ma większe szanse. Arthur masa mocy jak i Sylar, a u ANgeli Peter, który był najpotężniejszy niema już żadnych, Nate potrafi tylko latać, a Matt czytać w myślach i skłaniać do tego żeby zrobili co zechce.

Nie wiem tylko czemu głównemu bohaterowi odebrali moce :/ Co Pit teraz będzie mógł zdziałać bez nich przeciwko ludziom z macami :/ No inteligencją jak pisał się w odcinku, ale miał szczęście...

Hiro teraz będzie jeszcze głupszy niż do tej pory z tym 10 lat niby :/ Szkoda gadać...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2008, o 20:19

Re: 3x09 - It's Coming


No, ale przecież zbliża się zaćmienie, nie? nie tylko Peter będzie bez mocy.
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lis 2008, o 23:25

Re: 3x09 - It's Coming


A co ma zaćmienie do tego?

O co wam chodzi z tym że Peter podskakuje? Wg mnie powinien odzyskać moce, najważniejsza postać jak dla mnie.

Hiro fakt, był debilem, to teraz jest jeszcze większym, skrzywdzili nas autorzy w ten sposób, mogli go już lepiej zabić.

Claire mnie wku... w tym odcinku, jak się jej mówi żeby tak nie robiła, bo przyszłość trzeba zmienić, to ona swoje, no ku...!


Gabriel&Elle, fajne sceny z nimi było, jemu nawet łezka pociekła. :D

Wiem czemu Pete będzie miał bliznę potem. ;)
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 19 lis 2008, o 23:51

Re: 3x09 - It's Coming


Peter co chwile podskakiwał jak mu cos nie pasiło :) Puki miał moce to jeszcze był pewny siebie, a teraz się chyba uspokoji, bo co zrobi bez mocy :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 lis 2008, o 00:29

Re: 3x09 - It's Coming


No i dobrze że podskakiwał. ;p O to chodzi, a teraz jak nie ma mocy to i tak uratował Claire, głupią blondynkę. ;p
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2008, o 00:56

Re: 3x09 - It's Coming


mateusz napisał(a):A co ma zaćmienie do tego?


A oglądacie proma? :D
jasno było powiedziane co zaćmienie ma do tego :P
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 lis 2008, o 00:57

Re: 3x09 - It's Coming


No po obejrzeniu proma 3x10 i po przeczytaniu kilku spoilerów już coś tam kumam, ale nie rozumiem czemu zaćmienie ma to zrobić akurat i czy na stałe czy na chwile, czy na czas zaćmienia czy jak. ;p
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 24 lis 2008, o 23:21

Re: 3x09 - It's Coming


Jak to zaćmienie nastąpi to wszyscy Herosi nie będą mieli mocy na dobre chyba nie ? Bo czemu Arthur niby tak walczy żeby wynaleźć ten eliksir żeby dać ludziom moce... To trochę zagmatwane jest :)

Najlepiej i tak się zapowiada odcinek 13 po samym tytule :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 lis 2008, o 02:11

Re: 3x09 - It's Coming


Świetny odcinek mimo kilku nudnych momentów(Hiro i Nathan). Największa ozdoba to oczywiście para Gabriel i Elle, szkoda tylko że na razie(?) są po stronie Arthura... Bez sensu że znowu wszystko kręci się wokół Claire, już mnie ona bardziej zdenerwować nie może :) Już się nie mogę doczekać zaćmienia bo odbędzie się bitwa między dwoma siłami :] mam tylko nadzieje że nie pojawią się jacyś nowi bohaterzy bo by było już ich za dużo. I Strauss mogłaby zginąć bo już mam jej dosyć...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 gru 2008, o 13:57

Re: 3x09 - It's Coming


Elle/Sylar - nie widze tu przyszłości, chociaż fajnie razem wyglądają, niech przejdą na strone Angeli. :P Mnie troche nudziło, tylko ciągłe gadanie 'it's coming'. ;] Sen Angeli z Mattem świetny. Daphne sie nawróciła. ;] To teraz zaćmienie, a potem angela vs. arthur? :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 11 mar 2009, o 23:38

Re: 3x09 - It's Coming

oj jak ja uwielbiam Kristen , świetna jest :D no i w koncu jakiś porządny odcinek w tej 3 serii :P
Primatech z Angelą kontra Pinehearst z Arturem - zapowiada się ciekawe starcie :)
I co wy chcecie od Straussowej musi być :P ( chociaż wolałem Ali w roli Nikki :P) Hiro i Ando są ozdobą tego serialu - co by było jakby ich nie było :)

 


  • Podobne tematy do 3x09 - It's Coming
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.