Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x09 - Boxed In » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 13 lis 2007, o 12:15

3x09 - Boxed In

Michael finds himself in solitary confinement and must talk his way out. His interlocutor: Sona's new commanding officer. Meanwhile, Susan B. finds a way to keep Linc motivated; Lang has a parting gift for Mahone; Sucre makes another delivery to Sona and Susan B. makes him an offer; T-Bag makes Whistler an offer and Sofia confronts him; Bellick's refusal to mop up a mess puts him in a very messy situation; and a mysterious American woman travels to Panama to see Michael


Data emisji: 14 stycznia 2008
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 13 lis 2007, o 23:40

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


że co 14 stycznia 2008?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! to całe 2 miesiace czy ich pomyliło... :razz:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lis 2007, o 00:23

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


Niestety nie, ale za to reszta odcinków(do 22) będzie bez dłuższej przerwy.

Czekamy...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 14 lis 2007, o 00:29

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


dramatycznie 2 miesiace przerwy to moga robic miedzy sezonami a nie w polowie... :faint: :medit:
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 14 lis 2007, o 12:44

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


Czesiek_PL napisał(a):reszta odcinków(do 22) będzie bez dłuższej przerwy.


To sie dopiero okaże. Niestety gotowych odcinków (lub prawie gotowych) jest jak do tej pory podobno tylko 13. Jeśli nie uda się jakoś rozwiązać kwestii strajku scenarzystów, to może być kiepściuchno...
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 21 lis 2007, o 00:40

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


według początkowych planów miałobyć 12 cz 13 odcinkow do grudnia, a potem przerwa do połowy kwietnia ;) więc chyba lepiej że wyszlo jak wyszlo
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 lis 2007, o 02:09

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


Mi się nie śpieszy, i tak czasu nie mam.
We Are The World haiti
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 gru 2007, o 00:49

Re: 3x09 Boxed In (spoiler)


Wkurza mnie jak robia takie przerwy między odcinkami. To było zaplanowane czy to z powodu strajku ??
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 sty 2008, o 22:21

Re: 3x09 Boxed In


Ten serial oficjalnie jest beznadziejny :P Nawet nie chce mi się pisać, bo oczym? O tym, że to niby taka wielka sprawa, a ten naczelnik więzienia bierze ze sobą tylko jednego strażnika, żeby znaleźć LJa? Czy może o tym jak beznadziejnie przewidywalne było, że Bellick pokona tego kolesia? Żenada.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 sty 2008, o 23:34

Re: 3x09 - Boxed In


po tej długiej przerwie spodziewałam się dużo lepszego odcinka. wciąż lubię ten serial, ale to już zdecydowanie nie to samo co w pierwszym czy drugim sezonie :roll:. nawet końcówka była słaba.

najlepsza scena odcinka: Michael gotowany na parze ;D. tak jakoś mi się skojarzyło jak go to tej foliowej izolatki włożyli ;p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 sty 2008, o 23:46

Re: 3x09 - Boxed In


Ta przerwa bardzo zaszkodziła serialowi, jakoś tak oglądając 3 sezon z odcinka na odcinek jeszcze czułam klimat, a ogladając dziś czekałam tylko na koniec odcinka.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 sty 2008, o 00:05

Re: 3x09 - Boxed In


Eh moze jednak dobrze ze bedzie tylko 13 odcinkow. Bo coraz gorzej z tym serialem sie robi.
trust him... he's a doctor!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 16 sty 2008, o 00:45

Re: 3x09 - Boxed In


ja to nawet nie będę komantować tego... przerwa scenarzystom dobrze zrobi... bo robią ztego serialu wielowątkową plątanine... niczym Moda na sukces tylko, że oni się skracają w odcinkach...

zawiodłam się... jestem zniesmaczona...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 sty 2008, o 17:26

Re: 3x09 - Boxed In


Widzę, że nie tylko ja jestem rozczarowany, i wcale się nie dziwie. aja już pisała o głupocie scenarzystów i tylko jednym strażniku więc nie będę się powtarzał. Prócz całego śledztwa nic się nie działo. Tylko Alex wrócił do Sony i próbuje wytrzymać bez dragów.
Jedynie co mi się podobało to walka Bellicka. Jednak nie jest on takim kompletnym idiotą.
Ciekaw co Sucre planował z Lincem?

Następny odcinek obejrzę z przyzwyczajenie bo zbytnio mnie do niego nie ciągnie. Ciekawe jak będzie z Lostami...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 16 sty 2008, o 23:15

Re: 3x09 - Boxed In


ja tez zapewne obejrze następny odcinek i każdy kolejny nie zależnie ile przyewidują ale bedzie to czysto nawykowe...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 17 sty 2008, o 17:51

Re: 3x09 - Boxed In


z każdym odcinkiem coraz bardziej mi się podoba Panama :)
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 sty 2008, o 17:58

Re: 3x09 - Boxed In


Mi się podobał ten odcinek. Szkoda że się nie udało jej załatwić. ;/ To było tylko głupie, ale jak na taką długą przerwę, cieszę się z tego odcinka.
We Are The World haiti
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 sty 2008, o 21:31

Re: 3x09 - Boxed In

Oglądałam, oglądałam.. i czekałam na koniec, a do tego niewiele pamiętałam z odcinka przed przerwą - to znak, że nie był to odcinek zapadający w pamięci :P W każdym razie PB spada coraz niżej..
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x09 - Boxed In
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.