Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x08 - Villains » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 paź 2008, o 12:39

3x08 - Villains

Spoiler:


airs: 10 November

promo1 | promo2

---
omg omg omg omg omg!!!
Elle/Sylar <333

obym tylko się nie zawiodła na tym odcinku! :D
Want your bad romance.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 lis 2008, o 13:38

Re: 3x08 - Villains (spoiler)


Ah! Elle/Sylar - EPIC! :D
normalnie mam ochotę zabić HGR za to co zrobił Sylarowi! Gdyby posłuchał Elle, Gabriel byłby normalnym-nienormalnym facetem, który założył by rodzinę razem z Elle i mieliby ślicznego dzidziusia xD
W każdym razie mam nadzieję, że niedługo ich wątek się rozwinie bo się napatrzeć na Zacha i Kristen razem nie mogę :)
no i oczywiście finger crossed bo wydaje mi się coś, że little Noah może być dzieckiem Gabriela i Elle :D byłoby super najs xD

W ogóle odcinek bardzo mi się podobał. Już nie chodzi o E/S, ale o te całe flashbacki. Wszystko się ze sobą łączyło i było logiczne i spójne i w ogóle bardzo dobrze zrobione.
No i końcówka.
Want your bad romance.
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 11 lis 2008, o 22:07

Re: 3x08 - Villains


Mi sie jednak te flashbacki nie podobaja. Nic nie wspomniane o daleszej sytuacji Petera.
Przynudzał ten odcinek... grrr :P Mam nadzieje ze teraz pojda dalej z akcja i nie bedzie tego całego chaosu.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lis 2008, o 22:24

Re: 3x08 - Villains


Dla mnie też momentami odcinek przynudzał ale był potrzebny do ustabilizowania sytuacji i pokazania wszystkiego czarno na białym kto jest zły a kto dobry. Wiemy już że to Arthur jest głównym Villiansem. Mi się podobało to że pokazali przeszłość Noaha, Meredith i Sylara oraz to że odcinek był przeplatany momentami z pierwszego sezonu, aż się łezka w oku kręci ;) Jednak najlepszy w odcinku był wątek Ellie - Gabriel! Jak ja bym chciał żeby się on jeszcze rozwinął, pasowaliby do siebie :D I jeszcze na plus warto zaliczyć śmierć murzyna, jeden wątek mniej czyli większe skupienie na naszych ulubionych postaciach :) Mnie interesuje co się stanie z Hirem takiej końcówki się nie spodziewałem. Przyszły odcinek jest przezemnie mocno oczekiwany :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 11 lis 2008, o 23:51

Re: 3x08 - Villains


A mnie sie nie podoba jak z tych złych robią dobrych (sylar), jak z walnietych robią normalnych (Elle). Czy nie moze byc tak ze ktos jest zły to jest zły a nie kombinuja zeby z niego dobrego zrobić tylko zboczył na sekund 5 ze sciezki dobra - ale pierdoły :P I co dalej niewiadomo kto jest dobry a kto zły :) Bo w przyszlosci wszyscy robili dla tatusia i jakos swiat dalej istniał, wiec w 8 sezonie z koljnych flashbackow moze sie okazac ze mamusia była zła a tatuś dobry i chcial poswiecic nathana bo wiedział coś czego oni nie wiedzieli :P Zreszta on sam mowił ze nie znaja swojej matki i jakie ona rzeczy robiła :P Kazdy moze stac sie aniołkiem jak z Sylara aniołka zrobili :/
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 12 lis 2008, o 01:08

Re: 3x08 - Villains


Jak dla mnie odcinek dobry. Fajnie wyjaśnili kilka rzeczy( jak Artur przeżył np), pokazali jak właściwie firma stworzyła Sylara. No i końcówka ciekawa, aż w końcu chce się oglądać dalej bo ostatnio mnie herosi denerwowali
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lis 2008, o 22:26

Re: 3x08 - Villains


Eee, Bennet sam zrobił potwora na swoją córkę. :) Ale z niego świnia kiedyś była a Elle z nim pracowała, hehe. ;p

Kurde, Meredith może się okazać tą złą, tak mi się wydaje...

Ale końcówka, o kurde, Hiro...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 gru 2008, o 13:00

Re: 3x08 - Villains


Hiro będzie bez mocy, kól. Niech sie nie czuje niezwycięzalnym bohaterem. ;] Sylar/Elle, yyy fajnie ze sobą kiedyś wyglądali, ale zdecydowane nie na teraz. :P Troche wyjaśnili, bez szału zupełnie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x08 - Villains
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.