Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x08 - Night on the Sun » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lip 2010, o 23:52

3x08 - Night on the Sun

Spoiler:


Data emisji: 08.08.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 sie 2010, o 21:21

Re: 3x08 - Night on the Sun


Świetny! :D Po prostu uwielbiam ten serial, tutaj nie ma słabych odcinków.
Eric rozpoczął swoją zemstę. W końcu! Na początku był uległy jak zawsze, wysłał wiadomość Sookie przez Hadley, uprawiał seks z Talbotem i w końcu go skołkował. Będzie mi brakowało jego kłótni z Russelem, ale z chęcią zobaczę konfrontację Erica i Russela. I nie mogę się doczekać, aż Eric założy swój diadem na głowę :)
Sookie popłakała, potęskniła i była nudna przez większość odcinka, ale na końcu znowu pokazała pazurki. ładnie rozprawiła się z Debbie chociaż szkoda, że jej nie wykończyła. Walka u niej w pokoju całkiem fajna. I jak ją załatwiła. Normalnie jak Joker wyglądała xD Nie podobało mi się tylko, że wróciła do Billa...
Jassica! :hearth moja ulubiona wampirzyca. Jej trening z Billem był świetny - ze trzy razy go obejrzałem. Walka z wilkami tez niczego sobie. I się jeszcze posiliła - należy się jej :) Czekać tylko aż wróci do Hoyta.
Jason - jaki on jest głupi xD chyba się wpakował w wojnę domową wilkołaków. Jak zwykle ma farta do takich rzeczy :) Nie mogę się za to doczekać kiedy do jego wali przyłączy się Sam i Tommy bo już wiedzą, ze jest coś nie w porządku z tamtymi.
Tommego nie lubię. Strasznie arogancki palant. A żeby go zabili w finale.
U Tary się nic nie działo. Jedynie męczy ją wciąż Franklin. Jednak chyba Talbot potwierdził, że już po nim.
Arlen widzie Rene. Ciekawe jak się rozwinie wątek jej ciąży. Tak samo ciekawe do czego prowadzą sceny z Lafayettem, jego matką i Jesusem. Bo na pewno jakoś ładnie się rozwiną.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sie 2010, o 11:01

Re: 3x08 - Night on the Sun


Słaby odcinek. Pierwsze 20 minut było masakryczne, zastanawiałem się czy oglądam dobry serial. Końcówka była lepsza - Debbie i wilkołaki.

Zawód numer 1 - dlaczego Alcide nie pocałował Sookie?!

Zawód numer 2 - dlaczego musieli zabić Talbot'a tak wcześnie? :(

Zawód numer 3 - jak lubie Sookie, to nie mogłem jej w tym odcinku. Na początku zrywa z Billem i płacze w niebogłosy, po czym przez cały odcinek biadoli jaka to jest biedna i skrzywdzona, a na końcu uprawia z nim seks. :|

Zawód numer 4 - za mało Alcide'a. :P Jednak książka robi swoje.

Zawód numer 5 - nie było Pam.

Do plusów zaliczam Russela (Denis O'Hare odwala kawał dobrej roboty), wątek Laff'a - może być ciekawie, Tare - haha, ona jest świetna xD, Arlene i Tommy'ego.

Nigdy mnie tak True Blood nie rozczarowało. :P Ale może to dlatego, że prawie kończe 'Club Dead'.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 10 sie 2010, o 20:51

Re: 3x08 - Night on the Sun


Sookie - no poszalała, poflirtowała, ale wiedziałam, że długo bez Billa nie wytrzyma (finałowy seks - rrr... ;))
Bill - dostał po tyłku od króla co było wiadome. Za to wreszcie wziął się za Jessice, której przyda się jeszcze kilka lekcji.
Tara - oj mierzi i drażni...
Jesus & Lafayette - yay! Tak :D Na to liczyłam ;)
Russel - wreszcie ktoś mu kuku zrobił :D Niezłego wścieku dostał, już się boję o Erica.
Talbot - ach... wspaniała scena z Ericiem *.* i w zasadzie to było do przewidzenia, że tak skończy. Szkoda, był pocieszny ^^
Alcide - mam nadzieję, że to nie koniec akcji z nim, trzeba by jeszcze rozwinąć troszku wątek jego i tej zdziry...
Eric - Ach! Uwielbiam go takiego. Ślub przed królem - mistrzostwo. Seks z Talbotem - arcydzieło. Tylko nie wiem czemu zabronił Sookie ufać Billowi 0.o
Sam - trochę przynudno jak to z nim, jego brat mnie irytuje.
Jason - jak zwykle kozaczy i nic z tego nie ma. Dobrze, że pomógł Crystal.
Jessica - cóż... potrzeba jej jeszcze kilku lekcji, trochę dała ciała, ale wierzę że jeśli Bill jej teraz nie zostawi to dobry wampir z niej będzie :D
Gdzie jest Pam ;(?
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 11 sie 2010, o 10:22

Re: 3x08 - Night on the Sun


Myślałam, że rozstanie Sookie i Billa potrwa dłużej, ale transfuzja wampirzej krwi i odrobina zagrożenia chyba robią swoje. A szkoda, bo zaczęłam się przekonywać, że między Sookie i Alcidem może fajnie iskrzyć.

Tara odczuwa skutki opicia się krwią Franklina, LOL. Powinna zaufać Lafayette'owi i trochę z nim pogadać, pewnie powiedziałby jej co nieco, był w końcu w podobnej sytuacji. Franklin serio nie żyje?

Talbot był zabawny, ale drażnił mnie już swoimi fochami, więc należał mu się kołek. Jak Eric poradzi sobie teraz z Russellem?

Przyznam, że kiedy na początku trzeciego sezonu pojawiły się wilkołaki, niespecjalnie mi się to podobało, ale wszyscy bohaterowie, którzy mają zwierzęcą naturę, naprawdę świetnie to pokazują: Debbie, Alcide, także Sam i Tommy - kapitalna scena w barze, znaczyli terytorium aż miło.

Co do Tommy'ego - lubię tę postać. Taki narwany szczeniak/trudny nastolatek, ale w gruncie rzeczy dobry chłopak, który trochę w życiu przeszedł i jeszcze wiele musi się nauczyć. Fika, podskakuje, ale da się lubić. Kolejna obok Jessiki tak ciekawie przedstawiona młoda postać.

Arlene - współczuję biedaczce. Powiedzieć facetowi, że to nie z nim jest w ciąży, to naprawdę ciężkie zadanie (czy się na to zdobędzie?), ale przyznać, że to dziecko byłego faceta-psychopaty, nawet przed sobą jest trudno... Tak na marginesie zaciekawiła mnie nowa kelnerka.

Lafayette + Jesus = Hell yeah! Aż się robi ciepło na sercu.

Największą zagadką jest teraz dla mnie ostrzeżenie Erika - dlaczego Sookie ma strzec się Billa? Jak widać, raczej nie wzięła sobie jego słów do serca. Mam jednak wrażenie, że tym razem Eric ma jakieś powody i niekoniecznie kieruje się tylko własnym interesem. Z pewnością widzi w tym jakąś korzyść dla siebie, ale myślę, że jest ona uzależniona od bezpieczeństwa Sookie, dlatego jego ostrzeżenie może być szczere.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 sie 2010, o 18:24

Re: 3x08 - Night on the Sun


Nie wiem dlaczego aż tak polubiłem Pam, że bardzo żałuje, że jej nie pokazali w tym odcinku :(

Sam epizod może i trochę mi to wynagrodził, szczególnie druga połowa :D

Wreszcie coś więcej Jessici ;) Świetny był ten trening. Ale najbardziej spodobała mi się scena powrotu Billa do domu.

Debbie/Sookie - jak ja nienawidze tej pierwszej. Szkoda, że Sook nie zastrzeliła jej jak tylko weszła na pokoju (z drugiej strony piękna walka).

Eric wreszcie zrobił coś w swojej sprawie. Nie lubiłem Talbota więc jego śmierć mnie ucieszyła :P A Eric nieźle sobie pozwolił. Zaciągnął go do łóżka a później przebił go kołkiem ;) Russell będzie nieźle wkurzony :D

Alcide... hm mam tylko nadzieję, że wróci.

Jesus/Lafayette - byłem za tym, żeby z powrotem zaczęli kręcić. Tylko mam nadzieję, że ten pierwszy niczego głupiego nie planuje.
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 14 sie 2010, o 16:51

Re: 3x08 - Night on the Sun


szkoda Talbota :( lubiłam go nawet.
Alcide i Sookie ładnie się podsumowali - są głupi że kochają nieodpowiednie osoby.
Sookie i Bill oczywiście nawet odcinka nie wytrzymali osobno.
Crystal nadal mi się nie podoba.
Dobrze, że rodzice Sama się wynieśli, mam nadzieję, że na dobre. Tommy rozrabiaka :D
Sookie ładny uśmiech zrobiła Debbie, a'la Joker :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 maja 2011, o 18:31

Odp: 3x08 - Night on the Sun


Bardzo fajny odcinek. :P

Oczywiście najciekawsza sprawa wampirów i wilkołaków. Świetna walka na końcu odcinka. Russell porozbijał trochę Billa, ale to było do przewidzenia (srebrne ostrogi :D). Rewelacyjna walka między Sookie i Debby, tylko szkoda, że Sookie nie zastrzeliła wilkołaczki, ale przynajmniej ładną szramę jej zafundowała.
Jessica dostała w końcu większą rolę w odcinku. :P Słodkie powitanie Billa w domu, później trening i na końcu przysłużyła się w walce oraz posiliła się wilkołakiem. A należało się jej. :D Przez chwilę się obawiałem, że ją zabiją, jak Russell tak ją chwycił. :(
Eric przysięgający lojalność Królowi, a później sex z Talbotem i kołek od tyłu. :P Oj, Król nie będzie zadowolony. :D Interesująca ta wiadomość dla Sookie, ciekawi mnie zwłaszcza powód, dlaczego ma nie ufać Billowi. :P

I dostaliśmy scenkę pełną napięcia między Sookie i Alcide'm. Szkoda, że nie było więcej miedzy nimi. Sookie na koniec wróciła do Billa, czego oczywiście się spodziewałem.

Jason i Crystal, muszę przyznać, że fajnie razem wyglądają. :P Jason w obronie swojej panny poszedł do siedliska wilkołaków. Może się to fajnie potoczyć, czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Dodatkowo Sam i Tommy mogą być także w to wciągnięci po tej wymianie zdań w barze. :P Poza tym mam nadzieję, że rodzice Tommy'ego w końcu się odczepili. :D

Arlene i jej koszmar z Rene. :P
Tara i jej koszmar z Franklinem. :P

Lafayette/Jesus - w ogóle mi się ten wątek nie podoba, jest totalnie zbędny jak dla mnie.

Nie było Pam. :( :(
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 29 sie 2011, o 20:25

Odp: 3x08 - Night on the Sun


Uwielbiam sceny Jess z Billem. Ich trening, a potem świetny dialog. Zdecydowanie Jessica jest moją ulubioną wampirzycą. :) Kapitalna była gdy wykańczała wilkołaka.

Eric w końcu wziął się do działania i w końcu zabił Talbota.

Końcowa scena seksu Sookie i Billa bardzo szczegółowa, ale zarazem świetna. Za takie sceny kocham ten serial!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Tomczi

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 3 cze 2013, o 17:48

Odp: 3x08 - Night on the Sun


Dobry odcinek!:) Naprawdę scena z Jess mistrzowska!:P

 


  • Podobne tematy do 3x08 - Night on the Sun
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.