Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x08 - Lochan Mor » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 26 paź 2010, o 23:37

3x08 - Lochan Mor

Premiera: 26.10.2010 r.

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 paź 2010, o 20:40

Odp: 3x08 - Lochan Mor


Zabójczy odcinek i do tego w większości rozgrywa się w Irlandii. :D
Klimat w tym odcinku był niesamowity. Wszystko mi się podobało.
Nawet podkład czołówki się zmienił na irlandzki. :P
Świetne zatrzymanie przez opłaconą policję, a później rozprawienie się z tym problemem (brawa dla Gemmy! :D).
Powitanie, party, bójka na pięści. :D
Coś mi się zdaje, że jednak Gemma albo Maureen prędzej czy później powiedzą swoim dzieciom o pokrewieństwie. Bo z tego co widziałem, to Trinity trochę ciągnie do Jaxa...Niech zrobią to niedługo, bo będzie za późno.
Fajnie, że pojawiła się rodzina Chibsa. Ten podjazd przy ich transporcie do probostwa mnie zaskoczył. Dobrze, że nic im się nie stało.
Świetne sceny Tara/Lyla i Maureen/Gemma. Mam nadzieję, że Tara jednak nie zrobi tej aborcji.
Pozostałe jeszcze sprawa Tiga i Kozika, widać poszło o jakąś kobietę (jak to ujął ładnie Chucky :P). Szkoda, że nie pokazali ich walki.
Tig z prawkiem w zawieszeniu...Kurde, jakby tak każdego członkowi zawiesili, to by dopiero było. :D
Świeżak spanikował, a szkoda. Mam nadzieję, że z Lumpem nic się nie stało i że nowy zadzwonił przynajmniej po lekarza.
Hale szuka ostrego rozwiązania, można było się tego spodziewać. Cieszy mnie postawa Darbiego. Za to Salazara mogą się obawiać, chciałbym, żeby go jakiś prospect zabił i zyskał szacuna. :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 paź 2010, o 22:20

Odp: 3x08 - Lochan Mor


Bardzo dobry odcinek!

Rzeczywiście był dłuższy, ale jednak nie tak długi jak się spodziewałem. :P Świetna akcja w Belfaście. Podobnie jak eLMaQ mam obawy co do Trinity i Jaxa - oby tylko nie było za późno.

Jedyny minus odcinka to świeżak(i) - bezpłuciowy, mamlasowy ćwok. Nie wyobrażam sobie ich z kosiarzem na plecach. Kompletnie się nie nadają póki, no chyba że scenarzyści planują pokazać nam ich jakąś drastyczną metamorfozę. Half-sack to był świeżak z krwi i kości, od razu było widać, że się nadaje do SAMCRO, a Ci... :/

Ogólnie odcinek oceniam pozytywnie. Świetna irlandzka przeróbka piosenki z czołówki!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 paź 2010, o 23:18

Odp: 3x08 - Lochan Mor


I co ja mam więcej napisać, poza tym że we wszystim zgadzam się z przedmówcami? :) Klimat Irlandii jest świetny i też mnie urzekła przerobiona czołówka :)
Sporo akji było w odcinku - na początku przekupieni policjanci potem strzelanie do kobiet Chibsa i nawalanie na pięści. Nieźle. Jax też dowiedział się o swojej misji. Dziwi mnie tylko, że podoba mu się rola narzędzia w rekach Armii.
Jax i trinity xD Ciekawe czy będzie za późno czy Gemma mu powie, że to jego siostra :D
Mi się podobało to jak pokazali jak świeżak odszedł z SoA. I jeszcze to zachowanie Derbego. Oby jak najszybicej wykończyli Salazara, a Unser jak najszybicej dowiedział się o Hale'u.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 lis 2010, o 15:04

Odp: 3x08 - Lochan Mor


Odcinek, co prawda dłuższy ale niewiele z tego wynikało. Chodzi mi o to, że odcinek i tak był bardzo dobry ale jego wydłużenie generalnie za wiele nowości nie przyniosło. Z drugiej strony, jak dla mnie każdy odcinek mógłby trwać godzinę.
Na plus moim zdaniem jest fakt, że twórcy nie dają nam zapomnieć o Charming i o to, co się tam dzieje, a dzieje się grubo. Zastanawia mnie tylko postać Salazara. Mogli go od razu "skasować", a tak chłopak z całą pewnością będzie coś kombinował. Prędzej, czy później podejrzewam, że i tak dopadnie go ręka sprawiedliwości.

A klimat samej Irlandii "na motorach" jest wręcz unikatowy. :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 3x08 - Lochan Mor
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.