Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 14

3x08 Human Nature (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 22:27

3x08 Human Nature (1)

Miejsce: Anglia
Czas: 1913
Wrogowie: Rodzina Krwi
Towarzysz: Martha Jones

Anglia, rok 1913. Szkolny nauczyciel o nazwisku John Smith śni o podróżach w czasie i przestrzeni osobnika nazywającego siebie Doktorem. John jest jednak zwyczajnym człowiekiem przeżywającym swoje wzloty i upadki, zakochującym się. Ma również tylko jedno serce...
Okazuje się, że Doktor i Martha ukrywając się przez kosmitami posiadającymi technologię pozwalającą na podróże w czasie i przestrzeni przybyli w to miejsce, a Doktor używając technologii Władców Czasu zmienił siebie w człowieka.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 8 paź 2008, o 14:59

Re: 3x08 Human Nature (1)


oh, jak ja dawno nie widziałam Doktora.
miło było powrócić :D Chociaż nie w tym odcinku nie było szansy ujrzeć tego zabawnego Doktora.
Przerażało mnie to całe wykręcanie głów i te strachy na wróble ;P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 paź 2008, o 16:25

Re: 3x08 Human Nature (1)


Ale sam pomysł jest genialny, Doc człowiekiem i takim uroczym i niezdarnym <33
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 8 paź 2008, o 17:25

Re: 3x08 Human Nature (1)


taaak, zgadzam się ;d i ogólnie ciekawy ten odcinek. jak dobrze pojdzie to mnie dzisiaj jeszcze 9 czeka :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 lip 2009, o 14:09

Re: 3x08 Human Nature (1)


Tajemniczy odcinek. Nie iwme o co chodzi do czasu odkrycia Tardis przez Martę. Doctor człowiekiem, no nieźle. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 15:57

Re: 3x08 Human Nature (1)


Doctor jako roztrzepany człowiek :D
Dobrze, że nie wiedziałam od razu o co chodzi, było więcej tajemnic do odkrycia :)
Strachy były genialne i troszkę straszne, gdybym zobaczyła takiego na żywo na pewno był wrzeszczała
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 mar 2010, o 18:05

Odp: 3x08 Human Nature (1)


Też nie wiedziałem o co chodzi dopóki Marta nie poszła do Tardis :P

Odcinek dobry, lecz nie bardzo dobry. Brakowało mi prawdziwego Doctora. A nie pana Smitha.

Dziwny wzrok miał ten uczeń co go przemienili. Taki trochę creepy xD
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 16 sie 2010, o 21:39

Odp: 3x08 Human Nature (1)


Wszyscy przemienieni byli "creepy" - dziwnie patrzyli, węszyli i na dodatek przekrzywiali głowy.
Doc jako człowiek, nauczyciel, na prawdę świetnie wyszedł... tylko szkoda Marty, odkąd go zobaczyła z siostrzyczką...
Tim też trochę jest straszny... widzi i słyszy rzeczy, których nie powinien... ciekawe o co chodzi z tym fragmentem z okopów.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 lut 2011, o 01:36

Odp: 3x08 Human Nature (1)


Doktor człowiekiem? Coś niezwykłego, ale wciąż jest starym, dobrym Doktorem :) Nie podoba mi się tylko że znowu zakręcił w głowię kolejnej kobiecie :)
Ten chłopaczek intrygujący, ciekawe co teraz zrobi z zegarkiem i o co chodzi z fragmentem I w.ś.
Łowcy złapali Martę i tą kobietę jednak coś mi się wydaje, że cliffhanger zostanie szybko rozwiązany w przyszłym odcinku, a Doktor wróci do siebie już w pierwszych minutach. Licze na to.
Strachy na wróble przerażające czyli pomysł wypalił :P

 


  • Podobne tematy do 3x08 Human Nature (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.