Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x08 - Bang & Burn » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 lis 2007, o 10:05

3x08 - Bang & Burn

Susan jeopardizes Michael's life as she puts her own escape plan into motion. Whistler's past catches up to his girl friend. The Company goes after Lincoln and Sucre. Justice prevails for Mahone. Lechero sheds light on the mystery of Sona.


Data emisji: 12 listopada 2007
<<

spachi86

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 13 lis 2007, o 11:21

Re: 3x08 Bang & Burn (spoiler)


Pozwoliłem sobie przetłumaczyć ww. zapowiedź aby wszyscy mogli ją zrozumieć.

Wprowadzając swój własny plan ucieczki, Susan, naraża życie Michael’a. Przeszłość Whistler’a dosięga jego dziewczynę. Firma rusza w pogoń za Lincoln’em i Sucre. Dla Mahone’a sprawiedliwość zwyciężyła. Lechero wyjawia tajemnicę Sony.
http://www.pokerstrategy.com?referrer=spachi86
Naucz się grać w pokera bez przymusu wpłaty własnego kapitału i zgarnij $150 bonusu od PokerStrategy!
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 13 lis 2007, o 16:10

Re: 3x08 - Bang & Burn


szkoda z mahonem, ale może ucieknie ze scofieldem :D fajna akcja była jak sucre z lincolnem walczyli z ludźmi firmy. końcówki takiej się nie spodziewałem :D
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 13 lis 2007, o 21:45

Re: 3x08 - Bang & Burn


No macie racje PB znowu daje czadu!! Fajna ta akcja uwolnienia przez Firmę Whistlera. Teraz kiedy Sofia wie że Whistler współpracuje z Firmą, to pewnie rzuci go dla Linca :P Coś czuję że Linc w końcu znajdzie se porządną laskę :D Zdziwiło mnie po co Michael ubierał tą koszule... mógł wyjść bez jak Whistler, on czasem w ogóle nie myśli :P Aaa przy okazji!! Zauważyliście że Michael zawsze prawie ma jakieś bluzy z długim rękawem! Pewnie oszczędzają na tym pokazywaniu tatuaży bo to nie wygodne :P Ciekawe po co zamknęli w tym więzieniu Michaela skoro mogli właśnie tego Whistlera w ten sposób uwolnić jak próbowali dziś!! Po co ta cała checa!! Mam nadzieję, że nei po to żeby zrobić 3 sezon i będzie to miało jakieś uzasadnienie... No to czekamy do 14 Stycznia :|
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 lis 2007, o 23:20

Re: 3x08 - Bang & Burn


no i dobrze. Nie miał już co tam robić.
Teraz go poślą do Kambodży.
Obrazek
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 13 lis 2007, o 23:20

Re: 3x08 - Bang & Burn


Odcinek znowu dobry...=] Zakończenie było dość zaskakujące...=]Ciekawe co teraz będzie z tym całym planem ucieczki Whistlera...=]=D Najgorsze jest to że trzeba czekać do 14 stycznia...=/ Żenada...!!!!!
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 13 lis 2007, o 23:38

Re: 3x08 - Bang & Burn


nie no fajniutko... tak jak myslalam od 3 odcinkow Whistler pracuje z Firma i miał być tylko motorkiem do dzialania Michaela i jego nadzorem... Linc bezwzglednym morderca no no...
<<

corutra

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Opolskie / ...poza światem...

Postdodano 13 lis 2007, o 23:58

Re: 3x08 - Bang & Burn


Czy mi się wydaje, czy ta seria jest grubo naciągana.
Nie wiem dlaczego ale siedzę i śledzę ten 3 sezon - chociaż coraz bardziej mnie wkurza.
Po pierwsze zabicie Sary i reakcja na to Michaela - no sorry ale te 30 sekund migawek z wewnętrznej agonii i rozpaczy Michaela jakoś do mnie nie przemówiły. Z drugiej strony fakt nic już nie może zrobić ale trochę to naciągane.
A ten odcinek - próba uwolnienia Whistlera, żenada. Jeśli Firma jest taka "do przodu" to czemu dopiero teraz na to wpadli i czemu tak to spartolili. Poza tym walka Michaela z Whistlerem na dachu też wyglądała na naciąganą.
Nie wiem może za bardzo się czepiam ale jak w takim tempie się będzie akcja rozwijać to nie wiem czy im 4 sezony wystarczą na zakończenie wszystkich wątków.
A i najważniejsze - moim zdaniem spokojnie mogli skończyć na drugim sezonie - bo trzeci to jak dla mnie kopia pierwszego sezonu.

Acha a czemu właściwie następny odcinek dopiero 14 stycznia? coś mi umknęło?
...You don't have to have superpowers to be a hero...

Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lis 2007, o 00:16

Re: 3x08 - Bang & Burn


Dużo akcji i mało treści. Ciekawe po co Linc nagrywał strzały w lesie. Whistlera nie wyciągnęli wcześniej bo było to zbyt ryzykowne i nie chcieli go stracić. Tylko dlaczego jest on taki nie do zastąpienia? Mahone wraca do Sony, pewnie razem z Whistlerem będą kombinowali. I Michael poza więzieniem. Dziwne, że nie zabili go jak tego gościa co tydzień temu ;) Nie ma pojęcia co będzie w następnym odcinku, ale nie mogli przerwać w gorszym momencie ;]
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lis 2007, o 19:33

Re: 3x08 - Bang & Burn


Ten odcinek był tragiczny. Dawno nie widziałam nic tak naciąganego... Jak z okna celi należącej do jakiegoś kolesia zwisa drabina to go zabijają, a jak przylatuje helikopter, robi wielką zadyme i zabija połowę straźników to zabierają gdzieś Michaela? :hah: :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 15 lis 2007, o 00:23

Re: 3x08 - Bang & Burn


Well, odcinek fajny rzekłbym nawet dobry, ale to moje zdanie i jak widzę sporo osób się z nim nie zgadza.

Kim właściwie jest ten cały Whistler? Już nie wiem co o gościu sądzić. Niby miał jakieś skrupuły jak miał zabić Scoefielda, a później zaczął go klepać jak leciało. Dobrze, że nie uciekł.

Akcja z helikopterem no rzecz śmiesz ale mi się podobała. Zgadzam sie z Ają, że to było naciągane i że nie zestrzelili żadnego to bieda totalna.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 lis 2007, o 01:12

Re: 3x08 - Bang & Burn


KraX napisał(a):Well, odcinek fajny rzekłbym nawet dobry, ale to moje zdanie i jak widzę sporo osób się z nim nie zgadza.


Ja się tam z tobą zgadzam. Odcinek był nawet, nawet.
Było sporo akcji, dużo się działo. Bardzo cieszy mnie nieudana ucieczka Whistlera. :D No i niespodziewałem się totalnie takiej końcówki. Tylko szkoda, że w takim momencie robią przerwę i trzeba czekać aż do 14 stycznia 2008. Przesadzili z tą przerwą, powinni puścić co najmniej jeszcze z 4-5 odcinków. A zamiast tego skończyli w takim momencie. :(
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 15 lis 2007, o 18:38

Re: 3x08 - Bang & Burn


o jenny.
i teraz czekac do 14.I.2008 r
?
przesadzili lekko.
a odcinek naciagany ale fajny xD
Patia <3
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 lis 2007, o 21:55

Re: 3x08 - Bang & Burn


Fajny odcinek! Nie spodziewałem się takiego zakończenia, ale pewnie wszystko rozejdzie się po kościach i Majkel zostanie w Sonie. Zdecydowanie naciągane było to, że nie zabili Majkela tylko go gdzieś zabierają.
See you in another life, brother...
<<

unnami

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 18 lis 2007, o 01:08

Re: 3x08 - Bang & Burn


działo się, działo i zakończyli nam w takim momencie, że te 2 miesiące to... no bez przesady.
Recenzje filmowe -> http://www.recenzje.jogger.pl :)
Recenzje serialowe -> http://www.seriale.jogger.pl :P
<<

olus222

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 18 lis 2007, o 09:15

Re: 3x08 - Bang & Burn


o co ci chodzi z tymi 2 miesiącami??
Ja myśle że odwiozą go do innego więzienia, ale go spowrotem dadzą do sony.
A niewiem jeszcze z 2 sezonu o co chodzi z projektem ''sona''??
i co to ma wspólnego z Michael'em Scofield'em
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 lis 2007, o 21:44

Re: 3x08 - Bang & Burn


olus222 napisał(a):o co ci chodzi z tymi 2 miesiącami??

następny odc. za 2 m-ce, 13/14 styczeń.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 lis 2007, o 02:10

Re: 3x08 - Bang & Burn

Akcja z helikopterami była albo bardzo głupia, albo bardzo pomysłowa, trudno ustalić. ;p Ciekawi mnie po cholerę mył im Mike skoro mogli zrobić taki nalot już na samym wstępie? No może tylko dlatego że Whistler był zagrożony i siedział w kanałach, ale nie widzę innych powodów. ;]

Ciekawe gdzie teraz zawiozą Maikela, do super ekstra wypasionego więzienia z dżezi wyposażeniem z którego już na bank nie ucieknie?
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x08 - Bang & Burn
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.