Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x07 - The Gone Fishin' Job » Zakończone Seriale » Leverage • seriale forumtv.pl

Informacja

Leverage - pobierz

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 lip 2010, o 17:02

3x07 - The Gone Fishin' Job

25 lipiec 2010
Spoiler:
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 27 lip 2010, o 20:47

Odp: 3x07 - The Gone Fishin' Job


Nie-rewelacyjny odcinek. Rozumiem, że autorzy chcą pokazać postaci z innej strony, ale to, że Hardison przez cały odcinek był z daleka od komputerów jest dziwne. Jakoś mi nie pasowało.
Wojownicy też byli nie bardzo przekonujący... walczyć z rządem przez dosłowną walkę? nie kupuję tego, nie.
Na szczęście końcówka ocaliła odcinek :D Parker szybko jeździ :D :D :D to do niej pasuje ;) i podobało mi się też, jak Hardison pokazał Eliotowi nową, lepszą wersję łowienia ;)
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 27 lip 2010, o 22:36

Re: Odp: 3x07 - The Gone Fishin' Job


Sherrry napisał(a):Hardison przez cały odcinek był z daleka od komputerów jest dziwne

Dobrze, że się chłopak oderwał od ekranu na chwilę. Najlepsza była jego rozmowa z Eliotem:
- [Hardison coś wącha] Co to jest?
- Świeże powietrze
- Nie podoba mi się :DDD
Sherrry napisał(a):Wojownicy też byli nie bardzo przekonujący... walczyć z rządem przez dosłowną walkę?

Strasznie naciągani. Terroryści w szałasach?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 sie 2010, o 22:58

Odp: 3x07 - The Gone Fishin' Job


Mi się odcinek podobał jak zawsze! :P
Hardison w terenie to miła odmiana. Podobało mi się, jak Hardison rozwalił kolesia zwisającą gałęzią - "Science! That's works." :P
I ta końcówka z Elliotem łowiącym komputerowe rybki. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 sie 2010, o 23:06

Odp: 3x07 - The Gone Fishin' Job


Widzę, że nie tylko ja czekam na napisy i jak tylko się pojawią oglądam :)

Hardison i Elliot- to zdecydowanie ich odcinek ;) Uwielbiam jak ta dwójka razem pracuje, a tutaj przeszli samych siebie. Walka z terrorystami może i naciągane, ale przyjemnie się ich oglądało skutych kajdankami i przedzierających się przez . Dobra był a piątka na podniesienie morale albo bomba z papierosa xD
Sam przekręt już taki sobie bo nie wyszedł tak jak planowano. No i Parker została zdekonspirowana. Boska była jak prowadziła samochód albo jak Elliot rozwalił jej pinate xD
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 sie 2010, o 10:05

Odp: 3x07 - The Gone Fishin' Job


Mnie się średnio odcinek podobał. Jakoś nie mogłam się wczuć w przekręt, skutkiem czego w ogóle mnie nie interesował.
Najlepsza była końcówka i wędkowanie :D XD xD :D D: XD :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 gru 2010, o 11:26

Odp: 3x07 - The Gone Fishin' Job


mi również dziwnie się oglądało Hardisona w terenie :D ale jego duet z Elliotem nie zawiódł.

tym razem ukradli pociąg. można? można!! :D
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 3x07 - The Gone Fishin' Job
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.