Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x07 - Hitting the Ground » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lip 2010, o 23:52

3x07 - Hitting the Ground

Spoiler:


Data emisji: 01.08.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sie 2010, o 22:01

Re: 3x07 - Hitting the Ground


Rzeźnia jednym słowem! Trzy trupy i to postaci charakterystycznych i powracających. Po pierwsze Lorena - Sookie w końcu dopięła swego - skołkowała wampirzycę. Już mniejsza z tym, że Bill jej pomógł :) Świetnie to pokazali jak krew zalała całe pomieszczenie. I potem jeszcze wpadła Debbie z Cooterem, którego załatwił Alcide. Nieźle :) Teraz zaczną na niego wszystkie wilki polować co mi się podoba.
Bill wysssał tyle krwi z Sookie że był potrzebny szpital i nie mogli znaleźć dla niej krwi. Nasza mała wiedźma ma wiele tajemnic :) Jej sen świetny, obysmy niedługo poznali więcej jej podobnych. I niech w końcu zacznie się trzymać z dala od Billa :)
Jason głupi jak zwykle. Tym razem wypytywał dealera o Crystal xD
Jessicy nie było! Jak oni mogą odsuwać ją na boczny tor?!
U Sama działo się coś. Nie powiem żeby było jakieś bardzo ciekawe, ale ujdzie w porównaniu do poprzednich odcinków. Teraz starzy będą chcieli odzyskać Tommego więc znowu będzie nudno.
Najlepsze zostawiłem sobie na koniec :) - Sophie Ann w klatce xD Padłem jak ją tak zobaczyłem. Biedaczka :) Potem było jeszcze lepiej - wzięła ślub z Russelem który pozbył się Magistra i uratował Pam. Dobry jest, będzie ciężko go pokonać, ale Eryś da radę zważywszy, że wie coś o Sookie co mu zapewne pomoże.
I Sookie znowu zaczęła odcinek od porządnego fucka xD
I jeszcze Bill na słońcu - pewnie to dzięki krwi Sookie.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 sie 2010, o 00:09

Re: 3x07 - Hitting the Ground


Niezły odcinek. Początek genialny, 'i'm the bitch who's gonna kill you' i Lorena rozlała sie po całym pomieszczeniu.

Alcide zabił Coot'a - baardzo dobrze! I zaczynam lubić Alcide'a.

Bill mnie w dalczym ciągu wkurza, choć było go maaało. Wogóle o co z nim chodzi?

Sookie - Anna jest świetna, tak samo jak bohaterka. W tym 'drugim' świecie (nie spoilerując :P) było... ciekawie. Jestem okropnie ciekawy jak to było w książce.

Ale jestem ciekawy całej tej hierarchii wśród wampirów! Magister nie żyje, Sophie Ann i Russel małżeństwem. Ciekawe co Talbot na to. XD

Jason - lol.

Sam - troche bardziej intersujące to bylo, ale w dalszym ciągu nie jest to jakiś świetny wątek.

Denis O'Hare, mimo, że grał naprawde krótko w tym odcinku, zagrał świetnie.

Ostatnia piosenka genialna, a jak pasuje. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 sie 2010, o 10:38

Re: 3x07 - Hitting the Ground


Oj działo się działo w tym odcinku. W pierwszych momentach odcinka pozbyli się Loreny co mnie bardzo zdziwiło :P

Później Cott i na końcu Magister... Momentem epizodu był dla mnie sam koniec, czyli odwiedzenie piwnicy w Fangtasii.

Sookie miała sen, który strasznie mnie zaintrygował... Mam nadzieję, że do końca sezonu wspomną jeszcze o tym.

Uwielbiam Tarę xD Wykopała Billa z ciężarówki na słońce :P Ku mojemu zdziwieniu nic mu się nie stało.

Nie było Jessici :minishock :(
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 sie 2010, o 13:20

Re: 3x07 - Hitting the Ground


odcinek mi sie bardzo podobał :) minus - brak Jess :(
Lorenka is dead - i bardzo dobrze, chociaż jakoś tak szybko to się potoczyło.
Królowa zamknięta w klatce mnie rozwaliła :oh
bardzo ciekawi mnie co też Hadley powiedziała Ericowi o Sookie że zrobił taakie oczy
Tara była w tym odcinku genialna, jak wykopała Billowi z buta prosto na słońce :D a ten jak gdyby nigdy nic się nie spalił, pewnie za dużo krwi Sookie wyżłopał, kim ona do cholery jest?
Sook nie ma grupy krwi i transfuzje na nią nie działają, zaintrygowała mnie ta wiadomość. Ten jej sen taki kiczowaty, to jest chyba motyw z 4 cz książki której jeszcze nie czytałam, ciekawe jak to tam wygląda.
podobała mi się krótka acz treściwa scenka Eric/Pam z tym "dobrze się czujesz?"
Król się trochę rozbestwił, nie wiem czy nie za bardzo, jak na końcu Magistra załatwił :D
Sam i jego rodzinka - coś się wreszcie zaczęło dziać, dobrze, że Tommy wybrał powrót z nim.
Jason jak zawsze mnie nie zawiódł - akcja research Crystal :D i jak się zastanawiał czy nazwali ją po szampanie :lol:
ciekawe co z Franklinem? serio umarł przez ten młotek Tary? mam nadzieje, że nie :P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 sie 2010, o 19:06

Re: 3x07 - Hitting the Ground


Sookie ( :stworek ?)- no i wkradło mi się zamieszanie. Jeśli ta cała Claudine czy Claudette czy jak jej tam było jest tym kim była w książce, to mamy niezły przeskok w czasie w porównaniu z książką. A jeśli Sook jest jedną z NICH to ja już całkiem zryty mam mózg. Reakcja na Billa - MEGA.
Bill - troszku go poniosło, a teraz musi za to płacić. Ale przynajmniej naprawił to co zawalił.
Lorena - wreszcie! TAK!
Tara - no daje czadu, trzeba przyznać. W zasadzie to chyba nie mam co złego na nią powiedzieć.
Lafayette - dobrze, że prochów nie sprzedał, choć z drugiej strony mogłoby to pomóc biednemu Jasonowi. Tekst o Eskimosach rządzi xD
Russel - w końcu na coś się przydał.
Pam - cała i zdrowa, jak dobrze. Kamień z serca. Przebijanie powieki to już było przegięcie...
Eric - ciekawe czegóż się dowiedział od małej blondyneczki... Aż mnie zżera...
Sam - dał czadu. Wreszcie coś pokazał, coś z siebie dał. Rozprawił się z tymi pajacami, zabrał brata i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej.
Jason - daleko się posuwa żeby zdobyć informację, ale cóż się dziwić, kretyn + miłość = niekoniecznie szczęśliwe zakończenie.
Magister - no i bardzo ładnie :D
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 7 sie 2010, o 13:36

Re: 3x07 - Hitting the Ground


Uwielbiam Russella! Aż szkoda, że Eric się na niego zasadza, choć oczywiście kibicuję mu. Poza tym... czy mi się wydaje, czy wampirom marzącym o dominacji nad światem przyświeca coś jakby ekologiczny cel, może nawet wzniosły. Kilka razy ktoś wspomniał o tym, że ludzie niszczą siebie i środowisko, a krew już nie smakuje tak samo, LOL.

Lorena is dead. Najwyższy czas. Świetnie zagrana postać i ciekawa, ale na dłuższą metę męczą mnie takie psychopatyczne postacie, których głównym zadaniem jest szkodzenie innym i nic poza tym. Podobnie było z Maryann w drugim sezonie.

Tara nabrała wprawy w zwalczaniu agresorów. Kopniak wymierzony Billowi po prostu zwalił mnie z nóg. Cały urok True Blood.

Wizja Sookie - soooo gay! Bardzo ciekawa. Dlaczego Bill zagraża naturze Sookie? Czy tylko Bill, czy w ogóle związek z wampirem jest dla niej toksyczny? Może wkrótce się dowiemy. Cieszyłabym się, gdyby pojawił się znów ten chłopak z hotelu/telepata. Wyglądał na potencjalnie ciekawą postać.

Wątek Sama może nieszczególnie zajmujący, ale świetnie zdominował tego pitbulla, nawet pozostając w ludzkiej postaci.

Poza tym Jason - uwielbiam. Absurdalna rozmowa z Laffayettem o kupowaniu narkotyków dla faceta w areszcie.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 maja 2011, o 16:43

Odp: 3x07 - Hitting the Ground


Kolejny świetny odcinek. :P

Zaczęło z grubej rury od przebicia kołkiem Loreny (nareszcie!), później Alcide zastrzelił Coota i uwięził Debby. Teraz wilczki będą go tropić. :D
Następnie dostaliśmy transport Billa i Sookie, gdzie ona częstuje go krwią, a on się trochę za bardzo wczuł. :P Interwencja Tary była genialna, kopniak w stronę słońca. Muszę przyznać, że strasznie mnie wkurza Bill w tym sezonie, ale za to jestem zadowolony z zachowania Sook. :P W poprzednich sezonach było na odwrót. :P
Wkroczenie do piwnicy Fangtanzji przez nowe małżeństwo było świetne. Russell pogadał sobie trochę z Magistrem i na końcu odciął mu główkę. :P Krwawo!
Na szczęście moja kochana Pam została uratowana. :D
Scena z zamkniętą w klatce Królową mnie powaliła. :P Eric dowiedział się czegoś o Sookie, tylko oczywiście zostało mu to powiedziane szeptem. Ciekawe, kiedy będzie nam dane też usłyszeć tą tajemnicę.
Można było się spodziewać, że to Bill uratuje Sookie. Fajny motyw z brakiem odpowiedniej grupy krwi dla Sookie. :P Zdaje mi się, że wcześniej coś mówiono, że ma ona rzadką grupę krwi - chyba A0. Jej sen podczas śpiączki trochę dziwny, ciekawe co miał za przesłanie.

Wątek Sama może być, fajnie się wkręcił na walki w "przebraniu" psa. Dobrze, że Tommy poszedł razem z Samem. Tylko nadal do końca nie wiadomo, o co chodzi rodzicom. I dlaczego Tommy boi się starego, bo tak to przynajmniej wygląda czasami.

Jason, ty głupolu. :P Rozwaliła mnie scena, kiedy poszedł Lafayetta, żeby mu załatwił amfę dla więźnia. :D

Poza tym brak Jessicy odczuwalny. :(
Hoyt i jego nowa dziewczyna Summer (czyżby gra ją aktorka, która wciela się w Bernadette w "Big Bang Theory"?), niepotrzebny wątek.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 29 sie 2011, o 20:16

Odp: 3x07 - Hitting the Ground


Sporo działo się w tym odcinku. Bill uratowany, Lorena z kolei zabita przez Sookie. Bill najpierw wysysa praktycznie do cna Sookie, by potem ratować jej życie. Sen Sookie baaaardzo intrygujący...

Scena rozmowy Rusella z Magistrem wprost genialna. I ta końcówka kiedy Rusell bez mrugnięcia okiem ucina głowę Magistrowi...

Nowa dziewczyna Hoyta, czyli Summer po rpostu mnie rozwala. :D Lepiej niech już wraca Jessica <3.

Nawet Sam w tym odcinku nie nudził...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x07 - Hitting the Ground
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.