Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x07 Ghost World » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 paź 2011, o 13:40

3x07 Ghost World

Spoiler:

Data emisji: 27.10.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 paź 2011, o 23:54

Odp: 3x07 Ghost World


Ile powrotów! Szkoda tylko, że zapene ostatecznie pożegnaliśmy się z Anną. Liczyłem że jakimś cudem uda się jej przedostać do naszego świata bo bardzo lubię tą wampirzycy. O wiele bardziej niż Viki która mnie irytuje strasznie. Niby problem duchów z głowy, ale pewnie kiedyś znowu wrócimy do tego wątku. No i zapewne czarownica się przedarła do naszego świata i rzuciła na siebie zaklęcie dzięki któremu została. A jeśli nie to jest głupia i ją przeceniam :)

Lexi jest fajna :) ładnie załatwiła Stefana w tym odcinku. I to kołkowanie :) Ciekawe czy Elena się bedzię dalej tak bawić.

Sceny z Damonem chyba najlepsze w odcinki. Na początku spotkanie z Masonem i cała ich niesamowita przygoda do wnętrza Ziemi :) bardzo mi się podobał rozmowy o zaufaniu. I na końcu przeprosiny dla Alarica :) Ciekawe co takiego znaleźli w tej jaskini.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 paź 2011, o 08:41

Odp: 3x07 Ghost World


Zauważyliście, że w tym serialu co odcinek jest jakaś impreza/uroczystość? :D To już powoli staje się śmieszne. :P

Co do samego odcinka to było bardzo dobrze. Damon był kapitalny, najpierw przeprosiny Masona, potem Alarica. Ciekawe co to za napisy na skałach znaleźli...

Uwielbiam Lexi! Szkoda, że nie została na dłużej. Świetnie próbowała "zabić" Rozpruwacza, a przywrócić Stefana, ciekawe czy Elena będzie kontynuować i czy w ogóle cokolwiek uda jej się zdziałać.

Na początku sezonu myślałem, że wątek widzenia duchów przez Jeremyego będzie się przeplatał przez cały sezon, a tu zakończenie w siódmym odcinku. Może to i dobrze, bo Anna już mnie zaczynała irytować. To co teraz napiszę pewnie zdziwi wszystkich, ale nawet mi się zrobiło szkoda Bonnie. :D Przez tyle czasu jej nie lubiłem, ale teraz hmm... Na pewno nie irytuje, co jest już dużym plusem. Polubienie jej pewnie przyjdzie z czasem. :P

Rebecca sprowadza nam Taylora na złą drogę... Oj coś ciężko widzę losy tej postaci...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 30 paź 2011, o 20:11

Odp: 3x07 Ghost World


Odcinek był... mniam! Istne duchowe szaleństwo! Ktokolwiek był w serialu wspomniany a zmarł - wrócił. I bardzo dobrze. Miło było znów zobaczyć stare twarze.
W dodatku okazało się, że Ci źli byli dobrzy a Ci dobrze, nie aż tak dobrzy. Niektórzy wrócili by pomóc i tylko po to - Lexi, inni po trochę zemsty i przebaczenie - Mason, jeszcze inni tylko by zabijać.
Cieszy mnie zakończenie wątku duchów. Na pewno była to miła odmiana, ale był raczej męczący. Co mnie ciekawi to to jak Elena poradzi sobie teraz ze Stefanem no i co najważniejsze - kiedy pojawi się Michael! Chcę już jakiejś akcji z nim bo mam mega oczekiwania z nim związane.
Między Jeremym a Bonnie nieciekawie się porobiło. I o co chodzi z tym naszyjnikiem? Zniszczyli, ale z powrotem naprawiony? Czy duszy mieszały w tym palce? Może pierwotna czarownica?
Z Tylerem też kiepsko, a raczej coraz gorzej. Mam nadzieję, że coś temu poradzą.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 lis 2011, o 13:51

Odp: 3x07 Ghost World


Dobry odcinek! Dużo powrotów i dużo duchów. :)
Świetny wątek Masona i Damona, który najpierw się trochę pozemścił, ale ostatecznie chodziło mu o odkupienie win i pomoc Tylerowi. Mistrzowskie dialogi między tą dwójką. Przeprosiny Damona. :P Ciekawe, co to za rysunki we "wnętrzu ziemi"...
Sprawa z duchami i naszyjnikiem została teoretycznie zakończona. Jednak naszyjnik wygląda jak nowy...
Szkoda było mi Bonnie, Jeremy to burak i tyle.
Najbardziej ucieszyłem się z pojawienia się Lexi, uwielbiam tą postać i aktorkę. :hearth Stef dostał ładny wycisk, mam nadzieję, że Elena będzie kontynuować leczenie naszego Rozpruwacza.
Caroline zyskała parę punktów u matki Tylera tą walką z duchami. :D
Wielka szkoda, że zabrakło Micheala w tym odcinku, już nie mogę się doczekać jego występu. :)
Bartezz napisał(a):Zauważyliście, że w tym serialu co odcinek jest jakaś impreza/uroczystość? :D To już powoli staje się śmieszne. :P

Dla mnie to stało się już normalne. :P
Bartezz napisał(a):Rebecca sprowadza nam Taylora na złą drogę... Oj coś ciężko widzę losy tej postaci...

Nie wiem, czy coś ominąłem, ale wspominacie o Tylerze...a ja nie przypominam sobie jego wątku w tym odcinku.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 lis 2011, o 21:14

Odp: 3x07 Ghost World


Już trochę czasu temu to oglądałem, odcinku na dysku też już nie mam, ale jeżeli dobrze pamiętam to Rebecca "dała" Taylerowi dziewczynę do pożywienia się. On oczywiście wbił w jej szyje kły. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lis 2011, o 23:49

Odp: 3x07 Ghost World


A to nie była przypadkiem końcówka 6 odcinka? Mi też coś nie pasowała jak pisaliście o Taylorze odnośnie tego odcinka :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 lis 2011, o 23:03

Odp: 3x07 Ghost World


tak, w tym odcinku nie było Taylora ;) szkoda
Odcinek fajny, Anna wreszcie spotkała się z Pearl :)

 


  • Podobne tematy do 3x07 Ghost World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.