Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 14

3x07 - Chuck Versus the the Mask » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 18 gru 2009, o 22:12

3x07 - Chuck Versus the the Mask

Spoiler:


Data emisji: 08.02.2010
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 10 lut 2010, o 11:34

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


Chyba najgorszy odcinek tego sezonu.
Musieli namieszać :/Shawn z Sarah jeszcze będzie? Chuck z Hannah.
A reakcja Chucka na to, że Shawn wyniósł z bazy Sarah żeby było bliżej antidotum to w ogóle dziwna, jakby to było coś niezwykłego i akurat po tym niby widać, że Shawnowi zależy na Sarah?
Właściwie tylko jedna scen mi się podobała, jak Chuck w środku dnia w Buy More idzie do bazy( nie wiedziałem w ogóle, że tam też zrobili przejście) a za nim Morgran, tylko tyle brakowało do odkrycia tajemnicy.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 lut 2010, o 01:41

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


Mi się odcinek podobał. Chociaż mało było akcji Intersektu.
Ale sceny Chuck/Hannah i Shaw/Sarah, no kurde, musieli tak namieszać.
Takie przewidywalne to było, a już myślałem jak Shaw powiedział o swojej żonie, to się od Sary odczepi.
Morgan był już coraz bliżej odkrycia tajemnicy, jak się kryli w Buy More z Ellie albo te tajne pukanie. :P
Na końcu zobaczyliśmy bossów Ringu i ich bezwzględność. :D Niech dopadną tego Shaw czym prędzej, a po drodze niech zabiją Hannę. :P
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 12 lut 2010, o 01:41

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


A mi z kolei bardzo się podobało xD Był i humor i akcja i wątek miłosny :D Szczerze to dopinguje żeby Chuck był z Hannah ;P Sarah już się znudziła. Będzie ciekawie, jak narazie wg mnie chuck trzyma niezły poziom ;)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2010, o 01:55

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


Ja też dopinguje związkowi Chuck/Hannah bo Sara jakoś nieznośna zrobiła się w tym sezonie. Czasem już na nią nie mogą patrzeć tzn. słuchać jej bo popatrzeć zawsze jest miło :)
Wątek Ringu cieszy - ciesze się że znowu szefowie się pojawili. Szkoda tylko, że nic się o nich nie dowiedzieliśmy. Wiadomo tylko, ze teraz będzie polowanie na Shawna.
Ellie i jej sekretne pukanie - świetne :D
Szkoda tylko, że w odcinku nie było akcji w BuyMore z Jeffsterem i Świetnego...
Morgan zazdrosny o Hannah - oby niczego głupiego nie zrobił i nadal śledził Chucka.
Akcja w muzeum mi się podobała - zarówno pierwsza i druga. Hannah i Chuck o fajny duet i to na końcu jak jej życie uratował :)
Chuck dobry - dwa razy uratował życie Shawna xD Ciekawe jak będą wyglądały jego samotne misję bez wsparcia :}

Niecałe 2h po ukazaniu się napisów 3 komentarze do odcinka - ładnie :)
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 12 lut 2010, o 11:37

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


No dobra, pierwszy odcinków w ktorym nei podoba mi się kierunek w którym zmierza Chuck :/ On caraz bardziej staje się prawdziwym szpiegiem, dzisiaj musiał dwóch ratować Shawa dwa razy i Sarę. Z interesektem radzi sobie rewelacyjnie jak Peter z Heroesów ze swoimi mocami

Sarah i Shaw - powiem tak ona szybko ulega facetom typu szpieg, w sumie Shaw robił podchody i podobało mi się jak mu odmawiała stanowczo, aż do czasu jak wywąchała Chucka :D i potem przeprosił i wyjaśnił, że jednak ją podrywa. Nie podoba mi się bardzie to, że Chuck jest z Hannah, a Sarah już z Shawem wsumie... :/ Sarh i Chuck maja być razem nie inaczej!!!

Cała sprawa z śledzeniem Chuck producenci się nie popisali wogóle, zatrudnić do niej Morgana i żadnego ubawu wg. mnie nie było... :/ Zamiast dać do tego zadania Jeffstera oni by nam to szpiegowanie Vanem Jeffa umili, a nie Morgana - on sam w pojedynkę nie jest zabawny tylko żałosny jak Chuck przy Sarze w 1 sezonie. Jeffster gdy cos kombinuje jest zabawny do bólu, łez (znajome się popałakały z śmiechu w 1 i 2 sezonie z akcji znimi )


Czesiek_PL napisał(a):Ja też dopinguje związkowi Chuck/Hannah bo Sara jakoś nieznośna zrobiła się w tym sezonie. Czasem już na nią nie mogą patrzeć tzn. słuchać jej bo popatrzeć zawsze jest miło :)
Szkoda tylko, że w odcinku nie było akcji w BuyMore z Jeffsterem i Świetnego...
Morgan zazdrosny o Hannah - oby niczego głupiego nie zrobił i nadal śledził Chucka.
Akcja w muzeum mi się podobała - zarówno pierwsza i druga. Hannah i Chuck o fajny duet i to na końcu jak jej życie uratował :)
Chuck dobry - dwa razy uratował życie Shawna xD Ciekawe jak będą wyglądały jego samotne misję bez wsparcia :}

Niecałe 2h po ukazaniu się napisów 3 komentarze do odcinka - ładnie :)


Ja dopinguje nadal Sarah Chuck, ale jakieś odskocznie muszą po sobie mieć, jesli serial ma trwać 19 odcinkóe to muszą zaknocić jeszcze dużo u nich i tak nie ma szans na to żeby w tych parach za długo zostali, Hanna będzie zła, że Chucka tyle nie, unikaja ją, bo ma misje, a Shaw i Sarah - nie wiem, ale tez napewno coś sie popsuje lub The ring kill him :)

No właśnie 0 humoru nie było w odcinku, Chuck już nie bawi odkąd jest agentem z Intersektem, jest poważny dzisiaj 0 100% zazdrości tylko przygadywnie podczas akcji, ale to nic, caraz mniej nieporadności u niego, płynnie kłamie, szybko wpada na alternatywne pomysły odnośni misji, (w aucie z Caseyem, muzeum, wazy...) I brak tego humory z żałośnie zakochanego nerdherda i oczywiście 0 Jeffstera, więc kto ma ten humor wywolać jak nie Jeffster?

On jest dobry, jak ma team, Sarah jak backup, Casey monitoring, ale samego go nie widzę w akcji -takiej samodzielnej jak reszta robi...

3 komentaże, bo nie chciałem wcześniej oglądać żeby nie psuć sobie odcinka, hatak jakoś długo trzymał te napisy 24 losta HIMYM szybko w wtorek wypuścili...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 lut 2010, o 12:57

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


Dobry odcinek. Dobrze, że jest odskocznia od Sarah/Chuck, bo oni się zrobili niestety nudni.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 cze 2011, o 23:24

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


Ja tam bardzo sie cieszę , że jest Hannah, ona jest świetna, uwielbiam ją :). Ten jej uśmiech :P , a z Chuckiem tworzą świetną parę. Do Sary nic nie mam , tez ja uwielbiam , ale w tym sezonie jest troszke nieznośna , zmieszana i wogole. Więc póki co C/H :D.
Akcja w muzeum dobra, jak Hannah otwierała te drzwi do skarbca , a Cas z Shawnem je zamekali, a Chuck zwisał i swoje uniki robił xD,
Casey był wściekły , że nie udało mu sie nic wyburzyć :P.
Morgan i Ellie tworzyli dobra pare, która szpiegowała Chucka :) , te ich pukanie :P.
Mimo tego wszystkiego , brakowało pary głupków :P , wyparowali?
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 4 maja 2013, o 15:21

Odp: 3x07 - Chuck Versus the the Mask


Hannah jest świetna, ale Shaw jest tragiczny. Tak samo jak i Sara. Bardzo ją znielubiłem po tym odcinku :/ Rozumiem tą odmianę od tego związku Sara/Chuck, ale nie spodziewałem się, że pójdzie im to tak szybko. Chucka mogę całkowicie zrozumieć, ale Sara pieprzyła tyle czasu o tym niebezpieczeństwie przez poprzednie dwa sezony i że szpiedzy nie powinni się zakochiwać, a wylądowała z tym kolejnym nachalnym baranem, który i tak, mam nadzieję, zaraz zginie.

 


  • Podobne tematy do 3x07 - Chuck Versus the the Mask
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.