Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x06 - The Climb » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 18 kwi 2013, o 21:11

3x06 - The Climb

Spoiler:


Data emisji: 5.05.2013
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 maja 2013, o 22:14

Odp: 3x06 - The Climb


- o jakie piękne zakończenie - Littelfinger opowiada o metaforycznym wspinaniu się na szczyty władzy, gdy Dzicy z Jonem Snowem zdobyli Mur. Ten pierwszy wątek dobry bo rozmowy między Varysem, a Peterem zawsze są intrygujące i genialnie poprowadzone. Ten drugi niezwykle widowiskowy wizualnie i zbliżający do siebie Ygrette i Jona. Całkiem dobre zwieńczenie solidnego odcinka. Trochę słabszego od poprzednich, ale i tak niezwykle emocjonującego
- na północy ciągnięte były też inne wątki. Sam i Goździk - całkiem przyjemna rozmowa przy ognisku, śmieszna kłótnia Mery z Oshą u Brana (oraz wizja Joena o Jonie) i sceny z Theonem. Te były właśnie najlepsze. Bękart wyszedł na totalnego psychola, jeszcze bardziej znęca się nad Theonem i nie mogę się doczekać by zobaczyć efektów
- z północnych wątków jest też ten Robba w Dorzeczu. Sojusz z Freyami i za dwa tygodnie ślub oraz obiecana armia. I na Casterly Rock! Przynajmniej takie są plany
- jednak z Starkowych scen najlepsza ta z Aryią. Jak zwykle. Czerwona Kapłanka uprowadzająca Gendrego zaskoczyła. Duże odstępstwo od książki co cieszy. Tylko jakie plany ma względem niego? I kiedy nastąpi kolejne spotkanie Mellisandre i Aryi? Na pewno nie szybko co jest bardzo smutne. Świetny był trening z łucznictwa, aż się przypomniał pierwszy odcinek.
- szkoda, że Jamie miał tylko jedną scenę w tym odcinku. Jednak kolacja z Brianne i Boltonem świetna. On wraca do domy, a z nią nie wiadomo co. Cudowne było jak mu przytrzymała mięcho na talerzu, a potem on jej nóż. Chcę jak najdłużej oglądać tą parę.
- wielkim zaskoczeniem nie jest, że sceny z Tywinem były znowu świetne. I jak zwykle osiągnął to czego chciał. Mały szantaż i sprawa załatwiona. Jednak Królowa Cierni znowu pokazała pazura i nie dała się tak łatwo zastraszyć. Marzy mi się więcej scen między tą dwójką
miła scena między rodzeństwem Lannisterów. Oboje pogodzeni z losem i nadchodzącym małżeństwem. Cudowne było jak Tyrion w końcu dowiedział się kto chciał go zabić i zwyzywał Joffreya od największych idiotów.
- najbardziej mi żal w odcinku Sansy. Jak zawsze ma pod górkę. Nie dość, że miała wyjść za geja to teraz trafił się jej karzeł, a na końcu płakała za odpływającym Littlefingerem. Moze Tyrion nauczy ją prawdziwego życia, w końcu by się jej to przydało.
- śmierć dziwki Rose - zadziwiające. Taką kariere zrobiła by tak marnie skończyć. Joffrey znowu pokazał swoją prawdziwą twarz
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 maja 2013, o 22:36

Odp: 3x06 - The Climb


Bardzo dobry odcinek.
Jon wreszcie na murze - z resztą dzikich. Sama wspinaczka była wspaniała. No i jego sceny z Ygritte też bardzo miłe dla oka, ciekawe co z nich wyjdzie. Teraz jest jego kobietą i nie wolno mu zdradzić swojej kobiety.
Petyr i Varys - uwielbiam jak tych dwóch się spotyka. Przemowa Littlefingera o zdradzie szpiega i wspinnaczce po drabinie wspaniała i zakończona scenami Jofrey'a, który zamordował Rose, ona Jona i Ygritte na murze.
Z Robbem coś jakby drgnęło. Frey jest skłonny pomóc w zamian za przeprosiny, ziemię i ślub. I dostał wszystko czego chciał. Tylko to coś faktycznie pomoże, czy to coś zmieni.
Tak myślałam, że Melisandre wybierze się po Gendry'ego, ale do czego on jest jej potrzebny, jaki pokręcony rytuał na nim przeprowadzi? No i czy Arya teraz zostanie z Bractwem skoro sprzedali Gendry'ego?
Kontynuują wątek Starków - Sansa. Biedna istotka. Jej rozmowa z Lorasem o ślubie, plany na ślub króla a później tragiczna wieść - ma wyjść na Tyriona. Ja się z tego cieszę bo go uwielbiam, a może nauczy ją czegoś o życiu i może dziewczyna wreszcie przejrzy na oczy i stwardnieje trochę.
No i u Brana niewiele się działo - jedynie wizja Jojena o Jonie Snow. Ciekawe czy ich ścieżki się zejdą, ale raczej wątpię.
Theon dalej torturowany przez bękarta. Swoją drogą nieźle ma koleś zrytą psychikę. Ale aktora dobrali świetnego, pasuje do grania psychopatów.
Sam i Goździk jakoś mi się nie podobali. Ida na mur a tam teraz będzie pewnie szaleństwo jak już się wdarł Jon z ekipą.
Jamie wraca do domu, ale co w takim razie stanie się Brienne? Nie bardzo chciałabym żeby się rozstawali bo są świetną parką i mają genialne sceny razem - choćby ta przy stole :D
Dopiero na końcu odcinka zauważyłam, że Daenerys nie było - smutno ale mam nadzieję, że w następnym odcinku będzie jej więcej.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 cze 2013, o 21:50

Odp: 3x06 - The Climb


Dobry odcinek.

Sceny Tyrion/Cersei fajne. Biedna Sansas, ale to już norma.
Rozmowa Tywina z babcią świetna!
Chce WIĘCEJ Cersei.

Mur jak zwykle mało mnie obchodzi, ale Sam nawet okej. Choc wolałbym Północne sceny oddac Cersei albo Dany. Moje ulubienice.

Melisandre miała ciekawy wątek z Bericiem... I porywa Gendryego huhu.

Tortury Theona... bleeeh. Do czego to prowadzi?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x06 - The Climb
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.