Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x06 - Spoils of War » Zakończone Seriale » Spartacus • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 mar 2013, o 22:37

3x06 - Spoils of War

Spoiler:


------------

- końcówka! Co za cliffhanger niespodziewany! Myślałem, że Spartacus dokona niemożliwego i przejdzie przez przełęcz, ale Krassus znowu był zbyt cwany. Cudnie bo czeka nas wielka bitwa. Mam tylko nadzieje, że nie ostatnia i Krassus nie miło się zaskoczy. I oby nikt z naszych nie zginął. W tym odcinku się udało. Oby tak dalej, aż do samiutkiego finału.
- początek! Odbijanie miasta przez Rzymian wyszło świetnie. Może nie tak jak jego zdobywanie przez buntowników, ale i tak był krwawo i przez to cudownie. Aż chcę się to oglądać i oglądać.
- oj Rzymianie mi podpadli w tym odcinku. Praktycznie każdy z nich. Krassus postanowił sprzedać Laetę Heraklowi. Jak mógł?! I jeszcze Cezar się z nim zgodził. Pięknie nam pokazali jacy to oni są niegodziwi. Niech giną za to. Dali kobiecie nadzieję, że to koniec, a potem oddali ją piratowi. Najsmutniejsze jest jednak to, że i tak za to nie zginą.
- Tyberiusza coraz bardziej nienawidzę. Przy Cezarze i ojcu jest wyjątkowo tępy. Niby snuje intrygi, ale daleko mu do wielkich tego świata. I jeszcze to jak znęca się nad Kore. Mam nadzieje, że coś w niej pęknie i go zabiję.
- ogólnie ciesze się, że Latea żyję i trafiła do obozu. Było jasne, że Gannicus ją uratuje, ale nie spodziewałem się takich dramatycznych okoliczności, a powinienem bo to w końcu Spartacus. Szarża na koniach pod koniec odcinka świetna!
- mało było obozu i głównych postaci, ale wcale to nie przeszkadzało. Szkoda tylko, że jak ich pokazali okazało się, że Crixos i Spartacus dalej się kłócą. Oni się chyba niczego nie nauczyli.
- Carnificiana była brutalna! Widać tak się bawili rzymianie. Gorzej niż dzicy niewolnicy.
- nie wiem, może mi się wydaje, ale w tym odcinku było wyjątkowo dużo dialogów i stylizacja językowa była strasznie widoczna. I to mi się podobało. Z ciekawości sprawdziłem scenarzystę i jakoś nie zdziwiło mnie nazwisko młodego Whedona.
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 11 mar 2013, o 01:15

Re: 3x06 - Spoils of War


Chyba najlepszy epizod obecnego sezonu. 4(3)x06: Przygody Gannicusa :D Scenarzyści nie pozwalają mu rozstać się z Sibyl, i dobrze. Oprócz tego uratował Laetę, która ciągle odgrywa jakąś rolę w serialu. W końcu prawie od samego początku było wiadomo, że wyląduje w łóżku u Spartacusa :D
Walka Cezara z ostatnim niewolnikiem dobra, choć wiadomo było, kto wygra. Z drugiej jednak strony przez moment wpadła mi do głowy myśl, że Cezar zginie i tym samym scenarzyści pokażą, iż finał historii nie musi być wcale taki, jaki wszyscy sobie wyobrażają.
Tyberiusz to świnia. Ma swoje momenty, ale sposób, w jaki traktuje Korę jest przerażający. Ten serial uświadamia, jakimi zwyrodnialcami potrafią być ludzie, zwłaszcza, gdy są [pozornie] bezkarni.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 11 mar 2013, o 11:43

Re: 3x06 - Spoils of War


Fantastyczny odcinek! :D Gannicus jak zwykle wielki, wydostał sie z miasta pełnego rzymian i uratował dwie piękne kobiety :D. Podobała mi się walka Cezara z niewolnikiem, pokazała, że nie jest taki nieskazitelny i da się go zranić. Za to zachowanie Tyberiusza strasznie mnie denerwuje, niech już ginie , najlepiej z ręki Cezara, ojca albo Kory! To że Leata, przeżyje było wiadome od początku, sparowanie ze Spartakusem i obaj wylądują w łóżku, heh.
Nie podoba mi się ogólnie dokąd wszystko do zmierza , a zmierza do klęski niewolników. No cóż tak juz musi być, ale mam nadzieję zobaczyć jeszcze wkurzonego Krassusa i śmierć Cezara i Tyberiusza :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 3x06 - Spoils of War
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do War of the Damned



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.