Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x06 Smells Like Teen Spirit » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 paź 2011, o 13:55

3x06 Smells Like Teen Spirit

Spoiler:

20.10.2011
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 paź 2011, o 15:14

Odp: 3x06 Smells Like Teen Spirit


Czy w tym serialu już nikt nie umiera na prawdę? Jeszcze tylko brakuje powrotu rodziców Eleny. Mnie tylko ogromnie ciekawi kto jest za to wszystko odpowiedzialny i coraz bardziej się skłaniam do teorii z pierwotną czarownicą. Nie udało się jej zastosować Vicky to teraz pewnie czas na plan B i to Ana będzie chciała zabić Elenę. Tylko co robi tam Mason? Może wykorzystał jakąś furtkę i się prześliznął do naszego świata? Albo to plan C? :)

Pijana Elena i akcja z Stefanem - dobre. Oczywiście wszystko to co się działo to był ich plan, tylko musiała Vicky przeszkodzić. Dziwne tylko, że nie obezwładnili Stefana jak Elena wbiła mu kołek w brzuch.

Demon i Rebecca xD i to jak dostał kijem w brzuch :)

Michael żywi się wampirami?! Czyli może nie jest on wcale taki dobry i chcę dopaść Klausa żeby stać się silniejszy dzięki jego krwi. Nasi bohaterowie wpadną z deszczu pod rynnę?

Taylor zdominowany przez Klausa - nie podoba mi się to. Jak to ma tak dalej wyglądać to niech lepiej go zabiją.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 paź 2011, o 21:33

Odp: 3x06 Smells Like Teen Spirit


Całkiem niezły odcinek. :P
Plan z obezwładnieniem Stefana nie wypalił, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. :P
Tyler zdominowany przez Klausa? Wow, ale fajny pomysł. Caroline będzie miała teraz kłopoty ze swoim chłopakiem.
Wątek duchów pociągnięty dalej. I to rzeczywiście Pierwotna Czarownica macza w tym swoje paluchy. :) Vicky została przywrócona do życia przez Matta, a później odesłana przez Bonnie, w między czasie prawie spaliła Elenę i Stefa. :D Jak się okazuje również Anna została przywrócona, ale jak? Czy też będzie chciała zabić Elenę? :P
Michael został obudzony przez Katherine...i się nią pożywił! :) To już wiemy dlaczego poluje na wampiry i dlaczego chce zabić Klausa. :P
Bardzo podobały mi się sceny w szkole i na lekcjach. :D Ognisko też było dobre i udawanie pijanej przez Elenę. :D
Damon coraz bardziej zbliża się do Eleny i sam nie wiem, czy to mi pasuje.
Rebekka jest świetna! :) Ładne wbiła gałąź w Damona.
Mason!? Tego się nie spodziewałem...czy on przypadkiem nie został zabity? :P Następny powrót ze świata zmarłych, ciekawe jak to wytłumaczą. :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 22 paź 2011, o 17:05

Odp: 3x06 Smells Like Teen Spirit


dobry ten Michael xD
akcja pijana Elena, Damon i Rebecca i ogólnie całe ognisko świetne
rywalizacja Caroline i Rebecci
Tyler pod wpływem mi się nie podoba :/
Vicki jak zawsze namieszała, ciekawe co teraz z Anną i Jeremym
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 23 paź 2011, o 22:39

Odp: 3x06 Smells Like Teen Spirit


Ok, Tyler-hybryda jednak okazał się jednym wielkim problemem...
Michael jest świetny jak sobie wyobrażałam. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej :D
Akcja pijana Elena była mistrzowska i nawet udało się obezwładnić Stefana. I wszystko byłoby by kolorowy, gdyby nie Vikki. Na szczęście Bonnie posprzątała bałagan Matta. Mam nadzieję, że i on sam nikogo martwego już nie będzie widywał.
A propos widzących duchy - Jeremy po raz drugi wplątał się w związek z tą samą dziewczyną. Tyle, że tym razem... Ta dziewczyna jest duchem.
Słowo daję ten serial robi się coraz dziwniejszy.
Ktoś może mi przypomnieć kim jest Mason? I dlaczego poniewiera Damonem jak szmacianą lalką?
Edit:
Ok, już sobie informacje odświeżyłam i nagle ta ostatnia scena nabrała o wiele więcej sensu :D Zastanawia się tylko skąd on się tam nagle wziął.
Coś dużo umarlaków się ostatnio w mieście pojawia... Niedobrze.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 paź 2011, o 01:16

Odp: 3x06 Smells Like Teen Spirit


Dobry odcinek.

Stefan kozak dalej zły i nawet nie próbuje przywrócić swojego człowieczeństwa. Ciekawe, że Elena z Alariciem nie próbowali drugi raz go obezwładnić. Elena wbiła mu tylko kołki i to chyba na tyle. Nie zanosi się na to, żeby zrobili coś więcej.

Kurde, spieprzyli mi postać Taylora. :( On ma być dobry, a nie zdominowany przez Klausa. Coś mi się wydaje, że z czasem będzie się tylko coraz bardziej staczał...

Fajne sceny Rebecci i Damona. Lubię tę wampirzycę. :) Ładnego kosza dała Damonowi, a Elena oczywiście zazdrosna. :P

Micheal coraz bardziej intryguje. Dowiedzieliśmy się, że pożywia się wampirami i obiecał zabić Klausa. Jaki ma w tym cel? Stać się silniejszym?

Strasznie nie lubię Vicky. Jak jeszcze żyła w pierwszym sezonie to mnie okrutnie denerwowała i w tym odcinku było tak samo. Mam nadzieję, że już nie będzie jej w serialu. W jakimkolwiek wcieleniu. Teraz z kolei problemem może być Anna, która w jakiś dziwny sposób została przywrócona. Ciekawe jakie będą konsekwencje i czy też będzie chciała zabić Elenę...

Mason? WTF? Co on tu robi?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x06 Smells Like Teen Spirit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.