Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x06 - Photo Finish » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 paź 2007, o 12:09

3x06 - Photo Finish

Data emisji: 5 listopada 2007

Promo (łączone dla 3.06 i 3.07): http://youtube.com/watch?v=xghaL3hm5Pk
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 paź 2007, o 23:52

Re: 3x06 - Photo Finish (spoiler)


szybkie migawki ale robią wrażenie i napewno podniosły mi ciśnienie przed następnymi odcinkami... :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 lis 2007, o 21:58

Re: 3x06 - Photo Finish (spoiler)


pobrałem jakiś fake, który waży 360 MB.
Odtworzyć go można "niby" tylko odtwarzaczem x , który jest spyware.
Uważajcie :P
Obrazek
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 6 lis 2007, o 17:16

Re: 3x06 - Photo Finish (spoiler)


Obejrzałem odcinek i jestem po wrażeniem!! Początek taki sobie, ale akcja nabierała szybkiego tempa, aż końcówka powala na kolana swoją dramaturgią!! Very Happy Pikny odcinek jak na razie najlepszy Smile Fajnie pokazali przeżycia Michaela nad śmiercią Sary, ale nie spodziewałem się tego, że będzie chciał zabić za to tego Whistlera!! Od kiedy to Michael próbuje się zemścić, kosztem życia syna Linca!! Trochę mi się to nie podoba, zawsze Michael się przejmował bardzo innymi, a teraz nagle inny z niego człowiek... Czy ta śmierć aż tak mogła nim wstrznąsnąć?! No ale wieczorkiem następny odcinek, zobaczymy czy równie zajebiaszczy :D
Obrazek
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 6 lis 2007, o 18:22

Re: 3x06 - Photo Finish (spoiler)


opisując sam 6 odcinek to tak:
nie podoba mi się to, że Mahone nie ucieka ze Scofieldem :D hmm i teraz problem, oglądałem 2 naraz i nie wiem co gdzie było więc napiszę wszystko tu.

Więc następnym razem pisz tam, gdzie trzeba, przeczytałam tutaj spoiler i chętnie przyznałabym ci za to warna.
//Trish
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

spachi86

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 6 lis 2007, o 19:12

Re: 3x06 - Photo Finish


Jestem ciekaw czy Mahone zostanie uwolniony czy też wykorzystają go i wpakują na całe życie do paki w Stanach. Jeden zdrajca w szeregach Leechero został zabity, ciekawe kiedy śmierć dosięgnie pozostałych i jak sobie poradzi T-Bag?
http://www.pokerstrategy.com?referrer=spachi86
Naucz się grać w pokera bez przymusu wpłaty własnego kapitału i zgarnij $150 bonusu od PokerStrategy!
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 6 lis 2007, o 20:03

Re: 3x06 - Photo Finish


jak na razie najlepszy odcinek w tym sezonie. trzymał poziom sezonu 1 i 2. końcówka niemalże genialna. aż się chciało od razu następny odcinek obejrzeć :)

i w końcu wątpliwości co do śmierci Sary zostały definitywnie rozwiane.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 6 lis 2007, o 23:05

Re: 3x06 - Photo Finish


odcinek 6 powala... ostatnia scena jak Michael rzuca kurzą stope... wiecie co ja tak sobie myśle że wszystko sie kręci wkoło Michaela i tak naprawde Whistler ma nim kierowac w Sonie... ciekawe co z Alexem bedzie...

ok teraz trzeba obejrzec 7 odcinek... dopiero sie sciaga :( ...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 lis 2007, o 23:44

Re: 3x06 - Photo Finish


Alexowi się udało wydostać z Sony ciekawe czy będzie jeszcze w Prison Break. Linc w końcu powiedział bratu o Sarze, a Michael wyzwał Whistlera, który prawdopodobnie podłożył nóż Mahonowi. Ciekawe czy będą próbowali uciec skoro meczu nie ma i czy a walka to tylko podpucha ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 lis 2007, o 18:21

Re: 3x06 - Photo Finish


CSI Sona. XD To było dobre. Alex zrobił w bambuko Majkela:( I myślałem już że Lechero zabił Wisthlera. T-Bag to straszny lizodup...

W ucieczce wszystko się komplikuje, meczu nie będzie, więc lipa z celą, teraz jeszcze Majkel wie o Sarze(i tak jej nie lubiłem), no masakra.

Ciekawe czy walka dojdzie do skutku, no cóż trzeba się dowiedzieć kolejnym odcinkiem.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lis 2007, o 18:32

Re: 3x06 - Photo Finish


W ogóle to mnie zaskoczyło, że Linc powiedział mu o Sarze, sądziłam, że zejdzie się z tym do końca sezonu...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 lis 2007, o 18:40

Re: 3x06 - Photo Finish


ciekawy odcinek ale i tak oczekiwałem czegoś więcej.
Obrazek
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 7 lis 2007, o 20:04

Re: 3x06 - Photo Finish


Odcinek jakoś nie powalił na kolana nie był super zajebiaszczy ani totalni beznadziejny.

Szkoda tylko, że Scofiled nie podzrucił sygnetu Sammyego bo wtedy Leechero miałby spokój i cała reszta więźniów.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lis 2007, o 23:09

Re: 3x06 - Photo Finish


pewne napiecie bylo i zwroty akcji.. ale to juz widzielismy. Znowu super plan i znowu wszystko sie sypie..
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 lis 2007, o 00:24

Re: 3x06 - Photo Finish


Ja się domyślam o co chodzi z tym wyzwaniem australijczyka. Ale nie napiszę bo okaże się prawdą i będzie że admin spoileruje. xd
We Are The World haiti
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 lis 2007, o 10:04

Re: 3x06 - Photo Finish


W końcu się Michael dowiedział o Sarze :roll: Końcówka była ciekawa ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 lis 2007, o 18:20

Re: 3x06 - Photo Finish


CSI Sona :hah: :hah:
Wszyscy się tak zachwycają tym odcinkiem, a mnie tam nie ruszył. Choć to chyba spowodowane jest tym, że cały 3 sezon PB nie robi szału, więc kolejne odcinku ogląam już tylko z nadzieją, że 3 sezon jest ostatnim.
Całe to układanie misternego planu, który się komplikuje i trzeba wymyślać coś inego... bla bla bla - już to wiedzieliśmy :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 9 lis 2007, o 19:44

Re: 3x06 - Photo Finish

Dokładnie popieram komenta aji ta ucieczka rzerywana w połowie, czy tez dołączanie bossa wieziennego to już wszystko było i też w ten sam sposób rozwiązane nagle wszystkim się komplikuje życie w więzieniu i chca pryskać.

Jednym zdaniem "Ale to już było....."
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x06 - Photo Finish
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.