Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3x06 - Hounded » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lis 2012, o 19:21

3x06 - Hounded

Spoiler:


---------------------

Wątek telefonu wyjaśniony jednak mam nadzieje, że na przestrzeni sezonu będzie on jeszcze wracał. Takie rozliczenie Ricka z własnym sumieniem i zastanowienie się nad sobą. W tym odcinku wypadło to świetnie tak jak gra Andrew Lincolna. W drugiej serii mnie irytował, ale teraz jestem zachwycony tym jak przedstawia swoją postać. Wyjaśniło się też co stało się z Carol - przeżyła. Fachowo za to pokazano zachowanie Daryla po znalezieniu noża albo jego opowieść kierowana w stronę Carla. The Walking Dead wznosi się na wyżyny w tym sezonie.

Wątek Michinne satysfakcjonujący. Polowanie Merla, zabijanie kolejnych członków, starcia. Smakowicie to wyglądało. To spotkanie z Glennem i Meggie zupełnie przypadkowe, ale ja się ciesze bo szybko połączyli te dwa wątki. Teraz Mich wylądowała w więzieniu, a dwójka "naszych" w Woodbury gdzie Andrea wdała się w przewidywalny romans z Gubernatorem. Ciekawe co teraz szczególnie w związku z zachowaniem Darya i Andrei. Intryga się zagęszcza i prawidłowo.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 lis 2012, o 13:50

Odp: 3x06 - Hounded


Telefon mnie zaskoczył, chociaż powinnam się tego spodziewać. Rick pogadał z Lorie i innymi, których stracił po drodze i wreszcie uświadomił sobie, ze musi się otrząsnąć i zająć dzieckiem.
W międzyczasie Daryl opowiada historię jak stracił matkę Carlowi i znajduje Carol. Tak myślałam, że to ona tam za tymi drzwiami jest. Bardzo mi się podoba jak bardzo Daryl się zmienił od piwerszych odcinków, ma o wiele większy udział w funkcjonowaniu grupy, na prawdę jest to jedna z najlepszych postaci tego serialu.
Glenn i Maggie wyruszają po zaopatrzenie i zostają porwani przez Merla. A Merle polował na zagonioną Michonne. Która wypaćkana flakami, ranna, z koszykiem mleka w proszku i reszty potrzebnych grupie produktów zjawia się w więzieniu. Wreszcie!
Andrea, jak to Andrea pozostaje idiotką i wdaje się w spodziewany romans. A przez pierwsze 2-3 odcinki tak dobrze się zapowiadała... Widać twórcy chyba jednak nie chcą poprawić tej postaci.
Po raz pierwszy w tej serii była ociupinkę znudzona odcinkiem, i tu akurat w trakcie sceny z Philipem i Andreą w ogródku. Oby to się więcej nie powtórzyło.
Jak zwykle świetna scena końcowa, gdzie Rick wychodzi z dzieckiem na zewnątrz i z oddali widzi Michonne, żywą osobę pośród Trupów.
Następny odcinek zapowiada się fajnie, przesłuchiwanie Glenna i Maggie przez Merla nie będzie zbyt przyjemne, no i dostanie się Michonne do więzienia.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 lis 2012, o 22:52

Odp: 3x06 - Hounded


Świetny odcinek z rewelacyjnymi momentami. :)

Wątek telefonu - mistrzostwo! :D Bardzo się cieszę, że poprowadzono to podobnie jak w komiksie. :P

Daryl znajduje Carol...można się było tego spodziewać. Dobrze, że nie zwlekali z tym za długo. :)

W Woodbury też się nieźle dzieje. :) Merle z kumplami poszedł na poszukiwanie Michonne. :P Oczywiście nie wyszedł z tego spotkania bez szwanku. :) Kumple zostali zabici, a sam wrócił z wielkim kłamstwem do Gubernatora. :P Heh, już nie mogę się doczekać, aż to odwróci przeciwko niemu, gdy Michonne wróci do Woodbury. :P

Andrea...kolejna świetna postać komiksowa zniszczona przez serial. :/ Trochę szkoda, bo w komiksie to była jedna z moich ulubionych postaci, a telewizyjna Andrea to strasznie naiwna i denerwująca istotka. :P Już się nie mogę doczekać, kiedy dowie się prawdy o swoim kochanku, Gubernatorze. :P

Merle wpadający przez przypadek na Glenna i Maggie, to było niespodziewane. :) Już się nie mogę doczekać, kiedy nasza grupa ruszy z odsieczą. :)

Michonne przed bramą więzienia, cudowna scena! :D :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 22 lis 2012, o 20:56

Odp: 3x06 - Hounded


A mi sie srednio podobalo. Za duzo dluzyzny. I tak przez caly serial... Gleboko sie zastanawiam czy porzucic ten serial, juz nawet zaczynam przewijac odcinki co nigdy mi sie nie zdarza...
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lis 2012, o 16:15

Odp: 3x06 - Hounded


Ja tak miałem w drugiej serii. Jakoś ją zmęczyłem i długo się zastanawiałem czy trzeciej nie odpuścić. Zaryzykowałem i strasznie się wciągnąłem. Każdy odcinek ogląda w napięciu i na żaden inny serial nie czekam tak jak na The Walking Dead. Nawet lepiej mi się to ogląda niż Homeland i Sons of Anarchy. Zadziwiające jak się zmienił ten serial od S02. Może to i zbyt pochopne wnioski, ale co tam, mam frajdę podczas oglądania i to się właśnie liczy.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2012, o 23:47

Odp: 3x06 - Hounded


Merl, skubany zawsze mu się poszczęści. Szkoda że chociaż raz to tym dobrym się nie udało na początku tylko zawsze musi być to coś. Ale przynajmniej się spotkali w końcu.
Carol żyje, nie zdziwiło mnie to szczerze mówiąc, ale wolałbym jednak wieść o jej śmierci. Daryll był znowu świetny, szczególnie jak opowiadał Carlowi o swojej mamie. Uwielbiam tą postać!
Słodko pierdząca Andrea, no fakt, sceny z nią i Gubernatorem nudziły mnie niesamowicie, myślę że to bardziej jej wina niż braku akcji.
Michonne pod więzieniem, wyszło to świetnie! Też nie mogę się doczekać odbicia Glenna i Maggie.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x06 - Hounded
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.