Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 18 gru 2009, o 22:11

3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler

Spoiler:


Data emisji: 01.02.2010
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lut 2010, o 16:23

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Odcinek znowu dzień wcześniej ;)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 lut 2010, o 10:21

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


No właśnie zdziwiłem się, że tak się jakoś w środku dnia mi pojawił.
Znowu bardzo fajny odcinek.
W Buy More wszyscy startują do Hannah :D w ogóle zdziwiłem się, że zaczęła tu pracować.
Sarah i Morgan wiedzą, że Chuck i Awesome ukrywają coś przed nimi, teraz pewnie Lester i Jeff będą Chucka szpiegować, może być ciekawie dalej.
Nawet fajne były te sceny sprzed 3 lat, szczególnie pierwsze wrażenie jakie zrobił Chuck na Sarah.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 2 lut 2010, o 20:53

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Arrow napisał(a):W Buy More wszyscy startują do Hannah :D w ogóle zdziwiłem się, że zaczęła tu pracować.
Sarah i Morgan wiedzą, że Chuck i Awesome ukrywają coś przed nimi, teraz pewnie Lester i Jeff będą Chucka szpiegować, może być ciekawie dalej.
Nawet fajne były te sceny sprzed 3 lat, szczególnie pierwsze wrażenie jakie zrobił Chuck na Sarah.


No w sumie Hannah nie jest zła :) trochę niska i za chude nogi, ale ok :)

Elli i Morgan, nie Sarah i Morgan więdzą o Chucku :)

Oj ciekawie będzie jak Jeffster będzie Chucka szpiegować, bo Casey i Sarah obserwują go bez przerwy więc mu powiedzą lub Jeffster wpadnie w jakiś spobón na Chucka podczas akcji i nie skończy się to dla nich za dobrze :D :D


Nie podoba mi się ten sezon pod względem Chucka, już nie jest taki zabawny jak w 1 i 2 sezonie, dzisiaj pokazał, że jest szpiegiem, pierwszy raz od 2 lat zagrał rewelacyjnie agenta Bartowskiego - bez żartów...

Sarah - po tych jej minach coś mi się wydaje, że ona nie chce zabradzo żeby Chuck został szpiegiem, pierwszy raz, kiedy Chuck nie poniżał się w odcinku, stanowczy, kłamstwa przychodziły mu "naturalnie", a Sarze się to nie podobało, ona chciałbym go nadal niańczyć, żeby by skazany na nią...

końcówka mnie zaciekawiała, Morgan i sieć konspracji? czyżby on się czegoś domyślał?

Jeffster na usługi Morgana :D ?

Hannah, chyba się jednak co do niej myliłem, raczej nie pracuje dla Rignu pod przykrywką, chyba - moja teoria :D

Casey i targi broni :D :D :D !!!!!!

Sarah - OMG! OMG!! OMG!!! jak leżała na jajogłowym, ależ ukazał się pełny piekny dekolt :) Naszczęście moja lady ma podobny :) lol

Widać serial sobie radzi nawet z emisją z Housem, więc 3 sezon jest na najwyżyszym poziomie na jakim mógłby być, takiej akcji jak w tych 6 odcinków nie było w całych dwóch sezonach :)

9,5/10 bez problemu, bo jakoś Buy More nie było aż tak zabawne dzisiaj... :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lut 2010, o 22:17

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Kolejny świetny odcinek. Chuck już nie jest tym samym szpiegiem co kiedyś i jak widać niezbyt mu się to podoba. Tak jak Sarah zresztą.
Pomysł na gościa z Intersektem taki sobie. Podobny do Chucka(porównanie Caseya xD), szkoda tylko, że ze zobą nie walczyli bo to by było coś.
Targi broni super, laserowy długopis, a potem długopis z nożem Chucka xD
Dawon też był dobry jak bał się okłamywać Ellie. A Chakowi coraz lepiej to wychodzi.
Mało Hannah. Sceny z prześladowaniem jej przez Jeffstra były niezłe, ale brakowało czegoś lepszego z udziałem Morgana.
Ellie i Morgan będą śledzić Chucka? Fajnie :D Mam nadzieje, że odkryją prawdę o nim ;)
Sarah znowu pokazała swoje piekne ciało. Fajnie :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 2 lut 2010, o 23:51

Re: Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Czesiek_PL napisał(a):Ellie i Morgan będą śledzić Chucka? Fajnie :D Mam nadzieje, że odkryją prawdę o nim ;)
Sarah znowu pokazała swoje piekne ciało. Fajnie :D


Już Devon wie o Chucku i trwało to dwa sezony, więc na Morgana i Elli wg. mnie jeszcze z trochę powinniśmy poczekać, bo jak i oni się dowiedzą to byłby już powoli koniec serialu, bo nie było by już tego czegoś, żeby Chuck musiał się tłumaczyć gdzie był i co robił a to zawsze zabawne jak na miejscu wymyśla historyjki :)

Oj tak Sarah naprawde lubie pozować w bieliźnie, pewnie przy tym reklamuje jakaś firme :) Już dobre kilka razy byla w samej bieliźnie, zawsze taka sama tylko inny kolor czy mi się wydaje :) ?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 lut 2010, o 18:08

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Bardzo przyjemny odcinek. :P
Chuck już na serio staje się szpiegiem i Sarze się to nie podoba.
Szkoda, że jest coraz mniej jego wpadek, zabawnych zachowań. Teraz jest taki poważny. :D Why so serious?
Morgan wreszcie zaczął coś podejrzewać i dogadał się z Ellie. :P Ciekawe, co Jeffster odkryje...
Awesome już prawie się wygadał i zrobił chyba najgorszą rzecz względem Ellie - zabranił jej. :P Oj, czuję, że tego pożałuje. :D
Akcja z okularami fajna, ale także liczyłem może na jakąś walkę Manoosha z Chuckiem. Swoją drogą chciałbym mieć takie okulary. :P
Hannah fajnie się wpasowała i już trochę namieszała. :P Ciekawe, czy będzie uderzać do Chucka.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lut 2010, o 11:50

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Fajny odcinek. Szkoda, że było tak mało Hannah. Mam nadzieje, że bardziej namiesza w życiu bohaterów.

Ogólnie pomysł dobry. Chuck sie powoli staje prawdziwym szpiegiem.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 7 lut 2010, o 12:38

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Wogóle Hanna ma zainteresowanie tylko Nerdherdami Buy More Morganem i Jeffsterem, a Chuck nie jest nią zainteresowany tylko przyjaźń? Większe, dużo większe zainteresowanie miała Sarah, gdy się pierwszy raz pojawiła, no, ale jak Sarah wygląda, a jak Hannah :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lut 2010, o 13:02

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Yyy, naprawde nie sądze, że Chuck patrzy na wygląd... xD
Tylko po prostu jak jest czas na jogurt to musi iśc po ten jogurt. Bo przecież jest już szpiegiem...
Myśle, że jakby go Casey nie zaczepiał to by już było coś z tego czegoś, co jest pomiędzy nim a Hannah.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 7 lut 2010, o 18:23

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Wg. mnie prawdziwą miłością Chuck jest Sarah, Jill była, ale przeszło mu i nie czuł chyba do Jill tego co czuje do Sary. Patrzył na wygląd z początku w samolocie, teraz już raczej bardziej na jej charakter - jeśli mają okazje wogóle pogadać, bo dużo ją unika przez spy thing :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lut 2010, o 01:48

Re: Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Lucas Scott napisał(a):Wg. mnie prawdziwą miłością Chuck jest Sarah, Jill była, ale przeszło mu i nie czuł chyba do Jill tego co czuje do Sary. Patrzył na wygląd z początku w samolocie, teraz już raczej bardziej na jej charakter - jeśli mają okazje wogóle pogadać, bo dużo ją unika przez spy thing :)

Zgadzam się z Tobą, Lucas. :P Sarah jest dla Chucka i tyle. :D
Mam nadzieję, że nie będą na siłę pchać Hanny w stronę Chucka. Niech już ją lepiej zakręcą z Morganem albo Jeffsterem. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lut 2010, o 12:12

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Albo Caseyem xD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lut 2010, o 14:47

Re: Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Czesiek_PL napisał(a):Albo Caseyem xD

Też tak chciałem napisać, ale pomyślałem, że to już byłaby przesada. :P
A w sumie to jest ciekawa koncepcja. :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 lut 2010, o 00:08

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


no już na pewno lepiej Casey niż np Jeff. tak samo nie widzę jej z Morganem xD lol xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kodzi1991

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
2404528

Postdodano 10 lut 2010, o 20:39

Re: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


Ja mam pytanie innego kalibru. Wie ktoś jak nazywa się piosenka która leci pod koniec odcinka( jak Chuck pije Johny Walker Black) ??
Oglądam:
Chuck, 90210, Merlin, House M.D, Fringe, Stargate: Universe, The V, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Californication

Obejrzałem:
LOST, Prison Break, Rome, Stargate SG-1, 39 i pół, Heroes, Life Unexpected
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 20:45

Re: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler


kodzi1991 napisał(a):Ja mam pytanie innego kalibru. Wie ktoś jak nazywa się piosenka która leci pod koniec odcinka( jak Chuck pije Johny Walker Black) ??

http://www.nbc.com/chuck/about/music/index.shtml?306
Może któraś z tych?
<<

kodzi1991

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
2404528

Postdodano 11 lut 2010, o 20:25

Odp: 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler

tak to będzie Edward Sharpe and the Magnetic Zeros "40 Day Dream"
Wielkie dzięki
Oglądam:
Chuck, 90210, Merlin, House M.D, Fringe, Stargate: Universe, The V, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Californication

Obejrzałem:
LOST, Prison Break, Rome, Stargate SG-1, 39 i pół, Heroes, Life Unexpected
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x06 - Chuck Versus the Nacho Sampler
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.