Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x05 - Trouble » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 cze 2010, o 22:54

3x05 - Trouble

Spoiler:


Data emisji: 18.07.2010
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lip 2010, o 23:23

Re: 3x05 - Trouble


Co za wspaniały odcinek! Po prostu świetnie mi się go oglądało :)
Sookie znowu popisuje się swoją mocą. Uwielbiam jak to robi i chciałbym więcej zobaczyć i dowiedzieć się czegoś o tym. Coś mi się wydaje, że niedługo więcej o tym będzie. Może król uchyli rąbka tajemnicy.
Kolejny genialny motyw odcinka to wątek Eryka. Znowu pokazali go jako wikinga! Te sceny też uwielbiam :) I jeszcze okazało się, że wilki zabiły jego rodzinę, Russel nimi przewodził i ma on diadem, który należy do Eryka. Zemsta będzie słodka :)
Bill też się nieźle wpakował - grał niebezpieczną grę z królem i niezbyt mu się to udało. Nie dość, że król dobrał się do jego notatek o Sookie to jeszcze teraz go dopadł. Będzie boleć :)
Jason xD jaki on jest głupi, ale przy tym jakie miał komiczne sceny podczas pierwszego dnia w robocie xD i jeszcze potem jak wlazł do radiowozu i pojechał za Crystal i chciał jej prawo jazdy xD btw fajne z niej kobitka, ciekawe co wyjdzie z tego związku.
Lafayette i jego kochaś xD ten związek może Lafayetta wiele kosztować bo obstawiał, że jego nowy chłopak będzie jakimś psychopatą. Przynajmniej na takiego wygląda.
Podobała mi się scena jak Sookie starła się z Debbie.
Wątek sama dalej nudzi, ale powoli coś się dzieje. Nie chciałbym tylko żeby jego brat zalecał się do Jessicy bo ona powinna wrócić do Hoyta :)
Talbo i Eryk xD albo jak Talbot krzyczał na Rusell - komiczne :)
Sceny z Tarą i Franklynem są dla mnie genialne. Pięknie się wątek rozwija. Psychopatyczne zachowanie Franklyna jest genialne. Chcę go więcej :) I niech ostatecznie Tara go skołkuję :) Genialne było jak się chwalił jak szybko pisze motherfucker xD

I na koniec pytania - wie ktoś co to za utwór na końcu? :)
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 20 lip 2010, o 12:13

Re: 3x05 - Trouble


Piosenka to “Trouble” Jackie DeShannon. Info o muzyce w True Blood tutaj.

W ciągu kilku dni obejrzałam dwa pierwsze sezony i dotarłam do najnowszych odcinków. Serial wciągnął mnie niesamowicie. Ciekawa jestem, jak wszystko potoczy się dalej i czekam z niecierpliwością na kolejną dawkę humoru, która jest jedną z mocnych stron tego serialu. W tym odcinku szczególnie rozbawiał mnie Franklin - co za uroczy świr! Gdyby nie był psychopatą, ale zachował szalony charakter, byłby całkiem niezłym chłopakiem dla Tary.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 lip 2010, o 14:59

Re: 3x05 - Trouble


w tym odcinku najbardziej rozwalił mnie Franklin :D matko jaki on jest walnięty :D kupa śmiechu z niego :D Tara fajne miny strzelała haha :lol:
Sookie i jej moc :shock:
Alcide mnie zawodzi, miało być tak pięknie a jak na razie żadnej chemii.
Jason i jego praca policjanta :lol: i ta pogoń za Crystal "fuck i co teraz?" xD
Jesus mi nie pasuje do Lafa :/
Sookie wreszcie znalazła Billa, a raczej on ją no i oczywiście musiała mu wpasc w ramiona :roll:
retrospekcje Erica bardzo fajne :)
Jess jak zwykle świetna, jak Hoyta z tą blondyną zobaczyła :( ale coś Tommy za bardzo do niej ciągnie.
AH i Terry <3 on jest taki kochany :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 lip 2010, o 13:05

Re: 3x05 - Trouble


Genialny odcinek. Wszystko było genialne. Ale od początku.

Tara/Franklin - kapitalny wątek! Ten wampir to kompletny świr, ale jest geniuszem. Pisanie smsów, płacz. xD Ciekawe jak to będzie z teraz z Tarą.

Jesus/Laff - dobry wątek, ciekawe czy Jesus okaże sie być tym za kogo sie podaje, czyt. zwykłym człowiekiem. :p

Sookie/Bill - Billowi ciągle na niej zależy. Genialna końcówka - co to za moc?

Russel/Talbot - oni też są genialni, zarówno razem jak i osobno. :D

Alcide - troche taki bezpłciowy jak dla mnie, a chemii pomiędzy nim a Sookie nie ma wogóle...

Eric - świetne sceny, retrospekcje ciekawe. I teraz zemsta! :D

Sam i jego rodzina - najgorszy wątek. Ale mam nadzieje, że do czegoś prowadzi.

Jason/Crystal - Jason był świetny na posterunku. A co do niej mam mieszane uczucia i wogóle dziwni razem byli.

Jess mnie wkurzyła tym, że powiedziała klientom by nie dali napiwka Arlene... :/


Już sie nie moge doczekać kolejnego odcinka, szczególnie, że napisał go Alan Ball. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 23 lip 2010, o 19:49

Re: 3x05 - Trouble


Sookie - jakoś tak mało jej w tym odcinku, ale za to dała czadu na końcu. Ciekawe o co chodzi z tą jej mocą...
Bill - kurczę, się poplątał. Dobrze, że jednak nie zrezygnował z Sookie.
Tara - Poor Tara ;/ Wampirza narzeczona? Miny strzela mistrzowskie xD
Franklin - what a freak?! Ale w zasadzie mogliśmy się tego spodziewać, czyż nie. Płacz i 'motherfucker' na komórce wymiatają xD
Jesus - no ja jestem jak najbardziej za, jeśli tylko nie okaże się jakimś walniętym psycholem, nie-człowiekiem czy też czymkolwiek innym.
Lafayette - należy mu się troszku szczęścia od życia w końcu.
Russel - jak go nie lubiłam, tak go dalej nie lubię, teraz dodatkowo za to co zrobił rodzinie Erica...
Talbot - miałam przez chwilę wrażenie, że rozumiała emocje Erica, gdy ten oglądał koronę. Coraz bardziej zaczynam się do niego przekonywać. Może jeszcze wyjdzie na lu8dzi... A raczej na wampiry :D
Alcide - czy ja wiem, taki niedokolorowany mi się trochę wydaje. Taki nijaki. No i raczej nie ma perspektyw na romans z Sookie.
Eric - och... żal mi go... Przyszedł uratować Pam a tu raz, że beret, a dwa, że jeszcze się dowiedział przykrych rzeczy.
Sam - jak zwykle - szaro i nudno...
Rodzina Sama - ...choć trzeba przyznać, że akcja z braciszkiem i tatusiem zapowiadały ciekawy rozwój wydarzeń.
Jason - jak zwykle kretyn, choć zdaje się inaczej traktować tą całą Crystal. Zobaczymy co z tego będzie.
Jessica - mało jej i wredna się zrobiła. Czyżbym zauważyła COŚ pomiędzy nią i bratem Sama?
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 lip 2010, o 23:44

Re: 3x05 - Trouble


Rozwaliło mnie to jak Franklin pokazywał Tarze jak szybko może pisać smsy xD Poza tym ten jego płacz po nieudanej ucieczce T.

Wątek rodziny Sama jakoś zmierza do nikąd. Jedynie co mi się dzisiaj spodobało to jak młody rozmawiał z Jessica. Chociaż lubiłem Hoyta to nie obraziłbym się jakby zaczęła kręcić z młodszym braciszkiem Sama.

Sceny z Eric'em dobre ;) Czas na małą zemstę :P Tak na marginesie mam nadzieję, że znów za niedługo pojawi się Sophie Anne.

Sookie znów pokazała ukrytą moc ;) Ostatnio chyba wykorzystała to na MarryAnn.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 maja 2011, o 18:58

Odp: 3x05 - Trouble


Odcinek zdecydowanie lepszy niż poprzedni. :P

Franklin jest moim faworytem w tym sezonie! :D Pokazanie jak szybko piszę "motherfucker" na komórce mnie powaliło na kolana! :P A później ten jego płacz po ucieczce Tary. Niesamowity świr. :P Ciekawe, jak się Tara wyrwie z jego panowania. :P Bo chyba nie zostanie wampirzą małżonką...

Jason - jego sceny w policji były genialne. :P Później jego pościg za Crystal z gołą klatą i okularami. :P Co do ich spotkania, mam dziwne przeczucie, że Crystal okaże się jakimś nadprzyrodzonym stworzeniem. :P

Eric, jego retrospekcje zawsze robią dobrze odcinkowi. :P Do tego wynikła z tego zemsta na Królu i wilczkach za zabójstwo jego rodziny, już nie mogę się doczekać.

Sookie/Alcide/Bill - podobała mi się konfrontacja Sookie i Debby. :P Oraz świetna końcówka, co to za moc posiada Sookie, czekam na dalsze wyjaśnienia. I co to za notatki Billa o rodzinie Sookie posiada Król? :P

Sam i rodzinka - lepiej niż w poprzednim odcinku, ale bez szału. Ojciec jest strasznie dziwny, ciekawe czy to alkohol czy coś więcej powoduje jego głupie zachowanie.

Lafayette/Jesus - najgorszy wątek tego odcinka, jak dla mnie w ogóle niepotrzebny.

Jessica fajnie się wpasowała w Merlotte's. :P Ciekawe, czy scenarzyści będą ją łączyć z Tommy'm czy wróci do Hoyta...mi to obojętne.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 cze 2011, o 17:45

Odp: 3x05 - Trouble


Ależ ten Franklyn jest poryty. Ale sceny z Tarą miał świetne! Jak płakał i rozpaczał z powodu ucieczki Tary - haha, genialne. :D

Bill wpakował się w niemałe tarapaty. Król dowiedział się, że Bill sobie z nim pogrywa i nie wiem jak to się dla niego teraz skońćzy. Może Sookie coś zaradzi? W końcu po raz kolejny użyła swojej dziwnej mocy...

Sceny z Sookie i Alcidem były w tym odcinku nudne. Jakoś mnie nie przekonali do siebie.

Świetne sceny za to miał znowu Eric. Uwielbiam kiedy pokazują jego przeszłość. Dowiedzieliśmy się, że jego rodzinę zamordowały wilkołaki pod wodzą tajemniczej postaci, którą jest zapewne Król. Czekam na obiecaną zemstę!

Jason! :D On mnie nigdy nie przestanie bawić. :D Pierwszy dzień w pracy miał naprawdę przekomiczny. Nie mogłem kiedy wywalił się z krzesełka. :D Jestem ciekawy jak poradzi sobie z testem na policjanta. :D

Sam z rodzinką dalej nudni, jak cholera. Podobnie jak Lafayette z Jesusem.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x05 - Trouble
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.