Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x05 - Interference » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 paź 2007, o 07:59

3x05 - Interference

Michael, Mahone, and Whistler plot an escape - but the plan hits a roadblock.


Data emisji: 22 października 2007

Promo: http://youtube.com/watch?v=j_89lrpcaeg
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 18 paź 2007, o 19:58

Re: 3x05 Interference (spoiler)


W Sonie pojawia się nowy więzień który wytraca z równowagi Whistler'a i zarazem wzbudza zazdrosc Mike coraz większą nieufność. L. wspólnie z Sofia opracowują plan ucieczki tym razem droga morska a Susan dobitnie przypomina o harmonagramie calej imprezy. T-bag kusi los swoim nowym obiektem, zaś Sucre próbuje zdobyć jakąś rzecz z Sony.

xoxo ;*
Patia <3
Obrazek
<<

spachi86

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 23 paź 2007, o 11:16

Re: 3x05 Interference


Już jest, po dwóch bardzo długich tygodniach oczekiwań...
Właśnie "zasysam". Jestem ciekaw jak będą kontynuować ostatnie, niesamowite zwroty akcji. Teoretycznie Bellick już się nie liczy, ale może jeszcze namieszać. Poza tym ten ww. opis odcinka sugeruje nowy wątek...
http://www.pokerstrategy.com?referrer=spachi86
Naucz się grać w pokera bez przymusu wpłaty własnego kapitału i zgarnij $150 bonusu od PokerStrategy!
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 23 paź 2007, o 16:43

Re: 3x05 - Interference


ej ale o co chodziło z tym kubkiem na końcu ? :D
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

voytas

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 23 paź 2007, o 17:00

Re: 3x05 - Interference


Dokładnie o to samo chciałem sie zapytać teraz, bo skończyłem oglądać :P
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 23 paź 2007, o 17:03

Re: 3x05 - Interference


Mi się wydaje że chcą podkraść mu go żeby nie miał co wypić. A on zawsze pije jakieś dopalacze, a jak nie wypije to będzie słaby i ich chyba nie zauważy. Tak ja to zrozumiałem... nie wiem może źle kapuje :)
A odcinek dla mnie chyba jak najlepszy. Fajna była ta akcja z tą lunetką. Już się nawet balem, że rzeczywiście zabije scolfielda. Ale by był wałek. No co skoro zabili już Sarę... :)
Obrazek
<<

voytas

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 23 paź 2007, o 17:16

Re: 3x05 - Interference


A skad wiedza, ze cos wrzuca do tego picia ? i jak niby mu podkradną kubek :D?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 23 paź 2007, o 20:09

Re: 3x05 - Interference


Whistler chyba nie jest whistlerm :) nagle jakiś kolo się pojawia i mówi że go zna, tylko że pod innym nazwiskiem i zupełnie innym zawodem bo zapewne jako rybak z ambasadorem nie chadzał :P

Kubek jak kubek, milion rzeczy mogą do tego wymyślić i pewnie ta najmniej spodziwana będzie odpowiedzią :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 paź 2007, o 22:00

Re: 3x05 - Interference


Whistler jest bardziej tajemniczy niż się wydawało. Ciekawe jak uda się im przeżyć próbę ucieczki bo nie liczę, że będą wolni.

Jeśli zabiorą kawę strażnikowi i przez o tamten nie będzie mógł ich trafić bo będzie zmęczony to ja nie wiem...

Dawno nic nie było pokazanego o Firmie. Może w następnym odcinku...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 23 paź 2007, o 23:23

Re: 3x05 - Interference


może Sucre coś podziała z kubkiem tak jak z paczuszką i furgonetka z jedzeniem, np środek usypiający albo coś innego...
swoja droga Sucre sie wpakował w jakiś przekręt co zapewne się odbije na ucieczce z Sony chłopaków... a ten cały od paczek to zapewne wspolnik Lachero i pewnie stara sie go wyeliminowac... fajna scena na plazy z Lincolnem i Sophią...

no ciekawe kim okaze sie ten nowy i o co chodzi z Whistlerem... zaczyna mnie już drażnić ten pseudo rybak...
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 24 paź 2007, o 16:19

Re: 3x05 - Interference


jak dla mnie odcinek raczej średni. fajna akcja z lunetą i chyba nic poza tym.

btw. co było w tej niebieskiej lodówce turystycznej? :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 paź 2007, o 16:50

Re: 3x05 - Interference


juliee napisał(a):btw. co było w tej niebieskiej lodówce turystycznej? :roll:

Może głowa Sary ;)

Generalnie odcinek lepszy niż poprzednie, troche więcej było trzymania w napieciu.

T-Bag troche się przejchał na swoim dupowłastwie :hihi:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

voytas

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 24 paź 2007, o 16:59

Re: 3x05 - Interference


juliee napisał(a):btw. co było w tej niebieskiej lodówce turystycznej? :roll:


Mysle, ze jakies rurki i maski do nurkowania. =]
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 paź 2007, o 17:25

Re: 3x05 - Interference


Chyba tego odcinka jakoś za bardzo nie kumam. O co cho z tym kubkiem??

Dobra akcja w Sonie była jak wojsko wkroczyło to Sony bo myśleli,że ktoś chce zatstrzelić strażnika.

Kim jest ten gościu co rozpoznał Whistlera?? Tylko, że podał inne nazwisko McFadden. Ciekawe czemu tak na prawdę chcą wyciągnąć Whistlera z pierdla?
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 25 paź 2007, o 00:26

Re: 3x05 - Interference


Fajnie, że odcinek "nakręcił" trochę dyskusji, bo... moim zdaniem był dosyć nudny. A w kwestii akcji, to popchnął ją do przodu o jakiś ćwierć milimetra... a na następny odcinek znowu dwa tygodnie przyjdzie nam poczekać :(
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 25 paź 2007, o 15:26

Re: 3x05 - Interference


Dla mnie prison staje sie nużącym serialem. T-Bag nawet nic nie zrobił tej "zakonnicy" no ale mam nadzieje, że rozkręci sie
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 paź 2007, o 17:40

Re: 3x05 - Interference


Hmm, mnie odcinek nie powalił, najgorszy też nie był, ale jakoś szczególnie mnie nie zaabsorbował :P

Jedna dobra akcja z wpadnięciem strażników w poszukiwaniu karabinu, którego nie było i grożenie Michaelowi, reszta taka jakaś nijaka. Do kubka pewnie wrzucą coś, bo samo zabranie go byłoby raczej za małym pretekstem, aby strażnik sobie poszedł ;) Ja już chcę zobaczyć, co zrobi Michael, kiedy się dowie, że Sara jest tak jakby bez głowy :P Wtedy może się na dobre rozkręci i będzie one angry Michael w akcji.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 25 paź 2007, o 19:28

Re: 3x05 - Interference

ja w ogóle nie kumam o co kaman z tym kubkiem. Nie wiem po co go Mahone zabrał, przeciez to kubki jednorazowego uzytku.. nie, nie kumam.

Odcinek taki no.. nie emocjonuje się już zbytnio PB, ale dobra akcja była jak strażnicy wparowali i chcieli rozstrzelać Mike'a :) a na plaży to myślałam że Lincoln się rzuci na ta całą Sofię lol. Ciekawe o co chodzi z tym nowym i tym co wygadywał o Whistlerze. I że też z Bellica się zrobił taki dobry człowiek że się serem dzieli :hah:
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x05 - Interference
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.