Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3x05 Gone (2) » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:23

3x05 Gone (2)

Marco, który przychodzi do Diany na kolację, jest zdziwiony, że stół nakryty jest dla trzech osób. Co dziwne, zaskoczona jest także Diana...
Alana i Tom postanawiają dla odprężenia udać się do alternatywnego świata, w którym z zawrotną prędkością jadą samochodem po pustej drodze. Sielankę przerywa dziewczynka, którą Tom potrąca. Po chwili znika, a kiedy wraz z Alaną spostrzegają ją znowu, dziewczynka nie ma twarzy. Po powrocie do realnego świata nie mogą dojść, dlaczego takie coś miało miejsce w ich fantazji. Postanawiają więc spróbować drugi raz, ale i tym razem w alternatywnym świecie spotykają dziewczynkę, tym razem z twarzą, która zachowuje się tak, jakby znała Toma od bardzo długiego czasu. Tom udaje się więc z tym do Diany, którą zastaje pośród mnóstwa wyciętych z gazet podobizn małych dziewczynek. Okazuje się, że oboje ciągle myślą o tej samej dziewczynce. Postanawiają więc dowiedzieć się, kim ona jest.
W międzyczasie, w Centrum 4400, Richard dowiaduje się o związku Shawn'a i Isabelle, co wywołuje w nim furię dodatkowo popartą przez Matthew, który uważa, że Shawn postąpił kompletnie nieodpowiedzialnie.
Diana przychodzi do domu Tom'a i Alany licząc, że może i jej uda się zobaczyć dziewczynkę w alternatywnej rzeczywistości. Jej nadzieja przechodzi najśmielsze marzenia, kiedy podczas pobytu w fantazji, przypomina sobie wszystkie szczegóły dotyczące jej córki - Mai. Tom i Diana postanawiają podzielić się informacjami o dzieciach, które wymazano z baz danych i wspomień, z Jarvis, która jest dość sceptycznie nastawiona do ich teorii. Sytuację ratuje Marco, ktoremu udało się odnaleźć gdzie są, a raczej były, dzieci. Okazało się, że po porwaniu ich z terażniejszości, zostały z niewiadomegu powodu przeniesione w przeszłość, a Maia zmarła w wieku ok. 150 lat temu.
Załamana Diana jeszcze raz przychodzi do Alany, aby choć przez chwilę pobyć jeszcze ze swoją córką w alternatywnym świecie. Kiedy Tom wchodzi do pokoju, znajduje Dianą i Alanę lężące na ziemi. Diana nie może odzyskać przytomności. Tom i Alana podejrzewają, że Diana po prostu nie chce wrócić do świata realnego...
Tom, mimo ogromnego ryzyka, postanawia dokonać próby samobójczej licząc, że w ten sposób zdoła przenieść się do ciemnego pokoju, w którym był już w przeszłości, w którym ludzie z przyszłości zmieniali 4400. Po pertraktacjach z Sarą, która udawała siostrę Mai, dochodzą do konsensusu. Dzieci wrócą do terażniejszości w zamian za rzecz, którą bedzie musiał wykonać Tom...

by aja

Data emisji w USA Natwork: 2 lipca 2006

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 3 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 mar 2007, o 23:10


3 sezon zdecydowanie rekompensuje to, że dwa poprzednie były beznadziejne :D Troche happy-endowe jest to, że Maia jednak wróciła, ale sie pewnie zaczną schody bo bohaterski Tom nie będzie chciał zabić Isabelle, którą swoją drogą zaczynam lubić (szczególnie kiedy sprawiła ból Nudnemu Richardowi :hihi:). I strasznie szkoda mi Shawna, że tak schizuje, tnie sobie ręke i w ogóle został brutalnie zmarginalizowany w Centrum :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 mar 2007, o 16:07


aja napisał(a):I strasznie szkoda mi Shawna, że tak schizuje, tnie sobie ręke i w ogóle został brutalnie zmarginalizowany w Centrum :P
No to jest kiepskie w tym odcinku ... ale to jakby jego kara za to żę związał sie z tą organizacją. Maia wróciła ... ale najlepsze jest to że pomimo że znikneła to i tak sobie przypomnieli o niej.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 mar 2007, o 16:45


ale to jakby jego kara za to żę związał sie z tą organizacją.

Nie powiedziałabym, że związał się z Nova Group. To oni go wykorzystali a później ukrali jeszcze za to, że nie chce współpracować z terrorystami. No ale faktycznie mógł bardziej sprawdzić komu daje pieniądze...
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 2 lut 2008, o 20:33

Re: 3x05 Gone (2)


Odcinek rewelka trzeci sezon widac jest lepszy niz te dwa wczesniejsze, ciekawe czy Tom zabije Isabell co z tego wyniknie dowiem sie w nastepnym odcinku ktory obejrze w czwartek.
zwariowana dziewczynka
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 lut 2008, o 17:30

Re: 3x05 Gone (2)


Świetny odcinek :) tylko Richard coraz bardziej denerwuje. Nic nie wnosi do tego serialu a sceny z nim sa strasznie nudne. Wolalbyl zeby zamiast Lilly zmarl wlasnie Richard.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 mar 2008, o 16:44

Re: 3x05 Gone (2)


Czy to znaczy, że Isabell jest wysłanniczką tych drugich z przyszłości? I dlaczego ktoś inny nie może jej załatwić? Ciekawe co z Shawnem.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 30 kwi 2009, o 01:31

Re: 3x05 Gone (2)


Hmm, po pierwsze, skąd Matthew wiedział jak zabić Isabell i miał tą strzykawkę? Może on też dostał zadanie od tych z przyszłości? No i Ciekawe czy Tom ją zabije. Fajnie sprawiała bul Richardowi który ledwie szefem został a już się panoszy jak nie wiem co, nie znoszę go, Matthew'a też nie lubię... Isabell może być wysłannikiem tych drugich, ciekawe w ogóle co to są za drudzy i co to za zło ma nadejść i skąd ci pierwsi wiedzą że to się stanie skoro się jeszcze nie stało i skąd wiedzą że ci drudzy nie mają racji z tym że przeżyją i na tym zyskają. Wiem, wiem, zakręciłem się. ;pp Maia wróciła, ciekawe czy wszyscy nagle sobie o niej przypomnieli, ten wątek mnie trochę wkurzył w tym odcinku, bo się wszystko pokręciło i zamieszało w tych wymiarach i czasach i wspomnieniach że japiernicze. Biedak Shawn, na początku go nie lubiłem, ale teraz lubię go bardzo, ulubiona postać, czy coś, ale wariuje, swoją drogą dziwną moc ma ten terrorysta, niby mu się przydaje, ale wg mnie jest bezużyteczna. Wali się życie w centrum 4400, a tak fajnie było jak Shawn był szefem na początku, takie to było kozackie że nastolatek rządzi i leczy i w ogóle. ;pp
Tak na koniec jeszcze, WON Z RICHARDEM!
We Are The World haiti
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 30 kwi 2009, o 01:31

Re: 3x05 Gone (2)


Hmm, po pierwsze, skąd Matthew wiedział jak zabić Isabell i miał tą strzykawkę? Może on też dostał zadanie od tych z przyszłości? No i Ciekawe czy Tom ją zabije. Fajnie sprawiała bul Richardowi który ledwie szefem został a już się panoszy jak nie wiem co, nie znoszę go, Matthew'a też nie lubię... Isabell może być wysłannikiem tych drugich, ciekawe w ogóle co to są za drudzy i co to za zło ma nadejść i skąd ci pierwsi wiedzą że to się stanie skoro się jeszcze nie stało i skąd wiedzą że ci drudzy nie mają racji z tym że przeżyją i na tym zyskają. Wiem, wiem, zakręciłem się. ;pp Maia wróciła, ciekawe czy wszyscy nagle sobie o niej przypomnieli, ten wątek mnie trochę wkurzył w tym odcinku, bo się wszystko pokręciło i zamieszało w tych wymiarach i czasach i wspomnieniach że japiernicze. Biedak Shawn, na początku go nie lubiłem, ale teraz lubię go bardzo, ulubiona postać, czy coś, ale wariuje, swoją drogą dziwną moc ma ten terrorysta, niby mu się przydaje, ale wg mnie jest bezużyteczna. Wali się życie w centrum 4400, a tak fajnie było jak Shawn był szefem na początku, takie to było kozackie że nastolatek rządzi i leczy i w ogóle. ;pp
Tak na koniec jeszcze, WON Z RICHARDEM!
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x05 Gone (2)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.